Strona główna · Dziennik lekcyjny · Dyrekcja · Biblioteka szkolna · Certyfikaty · Dyplomy i wyróżnienia · Plan lekcji · Kontakt Wtorek, Październik 20, 2020

Dobre praktyki

WITAMY NA STRONIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. STANISŁAWA STASZICA W OSIEKU NAD NOTECIĄ

Pasowanie na ucznia

Rozpoczęcie nauki w szkole jest bardzo ważnym momentem w życiu zarówno dziecka, jak i jego rodziców. Każde dziecko z niepokojem przekracza próg szkoły. Ogromne przeżycie dla uczniów klas pierwszych stanowi pierwsza szkolna uroczystość – ślubowanie pierwszoklasistów.

Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych - najdłuższe święto w szkole!
Dzień Głośnego Czytania w Szkole Podstawowej w Osieku nad Notecią

O zaletach czytania wiedzą wszyscy, ale nie zaszkodzi przypominanie o nich od czasu do czasu. Czytanie książek to nie tylko ciekawa forma spędzania wolnego czasu i zdobywania nowej wiedzy. Jest to również rozwijanie wyobraźni oraz wzbogacanie słownictwa. Głośne czytanie dzieciom to także budowanie silnej więzi emocjonalnej. Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania to święto, którego najważniejszymi beneficjentami są właśnie najmłodsi.

Program dla szkół - Informacja dla rodziców
Dzień Chłopaka w oddziałach przedszkolnych

W ostatnich dniach września w oddziałach przedszkolnych każdy chłopiec miał swój dzień - uroczyście obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Drobne upominki i życzenia sprawiły chłopcom mnóstwo radości. Bez wątpienia był to dzień pełen wrażeń i dobrej zabawy.

Dzień Kropki

15 września w obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki, którego celem było pobudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości oraz zachęcenie ich do tworzenia i działania. Tego dnia nasze ubrania wypełnione były kropkami.

Maszt z biało-czerwoną flagą w naszej gminie?

Spisz się i wygraj piłki dla szkół

KOMUNIKAT

W czwartek 17 września 2020 r. od godz. 8.00 odbędzie się sesja zdjęciowa dla uczniów naszej szkoły (inf. dot. obydwu budynków).
Poniżej przedstawiamy ofertę:

KOMUNIKAT DOTYCZĄCY SPOTKAŃ
Z RODZICAMI DZIECI
Z ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH

Zebrania z rodzicami dzieci z oddziałów przedszkolnych odbędą się w środę 16 września 2020 r. według następującego porządku:

godz. 16.50 grupa Pani Pauliny Pasiecznik

godz. 17.00 grupa Pani Ilony Gajewskiej

KOMUNIKAT

W najbliższą środę 9 września 2020 r. o godz. 15.15 w sali gimnastycznej przy ul. Szkolnej 2 odbędzie się pierwszy trening z judo.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam.

Szanowni rodzice, drodzy uczniowie,

proszę sprawdzić plan lekcji, który znajduje się na stronie szkoły (www.sp-osiek.pl) w zakładce Plan lekcji, ponieważ w niektórych klasach uległ zmianie.

Nowy plan obowiązuje od poniedziałku (7.09.2020 r.).

Szanowni Państwo,

wpłaty za obiady należy dokonywać do 15. każdego miesiąca w godzinach od 7.30 do 9.00. w biurze intendenta.

Godziny dowozu dzieci do szkoły w Osieku nad Notecią

Obiekt monitorowany

Monitoring prowadzony jest w celu zapewnienia bezpieczeństwa i porządku oraz ochrony osób oraz mienia.
Administratorem danych osobowych w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych jest:
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica, 89-333 Osiek nad Notecią, ul. Szkolna 2
e-mail: sposieknn@interia.pl

Koronawirus

Projekt edukacyjny PRGOK

wtorek 20 Października 2020.

Ireny, Kleopatry, Jana

W szkole został powołany Inspektor Ochrony Danych Osobowych, p.Bartosz Pawelczyk