Strona główna · Dziennik lekcyjny · Dyrekcja · Biblioteka szkolna · Certyfikaty · Dyplomy i wyróżnienia · Kontakt Wtorek, Sierpień 09, 2022

Dobre praktyki

WITAMY NA STRONIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. STANISŁAWA STASZICA W OSIEKU NAD NOTECIĄ

Wakacje!!!
Rodzicu przeczytaj!!!
RODZICU PRZECZYTAJ!!!

Poniżej przedstawiamy Państwu materiały opracowane przez Państwową Inspekcję Sanitarną.

Bardzo prosimy, aby z nimi się zapoznać.

GMINNE ZAWODY WĘDKARSKIE

W dniu 21 czerwca odbyły się gminne zawody wędkarskie. W kategorii klas 4-6 nasza drużyna w składzie Staniszewska Zofia, Znamirowski Wiktor oraz Magierski Hubert. zajęła drugie miejsce. W kategorii młodzieży z klas 7-8 nasi uczniowie Kacper Bryś, Kacper Biedrzycki i Gracjan Zieliński uplasowali się tuż za podium.

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/22

24 czerwca 2022 roku uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2021/2022.

Jako pierwsi swoje świadectwa odebrali uczniowie klas 1-7.

O godzinie 11.30 w hali sportowej na ulicy Głównej rozpoczęła się uroczystość pożegnania uczniów klas ósmych.

Dwa dni z życia klasy 6a

14.06.2022 roku uczniowie klasy 6a wybrali się pociągiem na wycieczkę do Bydgoszczy. Pierwszym miejscem, które odwiedzili, był Park Trampolin. Miejsce, w którym można poskakać, robić salta, świetnie się bawić. Po tej aktywności przyszedł czas na spacer ulicami Bydgoszczy, który zakończył się w kinie, obejrzeniem filmu „Pan Wilk i Spółka. Bad Guys”. Ostatnią atrakcją przed powrotem do domu, był przejazd tramwajem. Wszyscy w świetnych humorach wrócili do domu.

XIX Sztafetowe Biegi Przełajowe o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Łobżenicy

13 czerwca 2022 roku odbyły się Biegi Przełajowe o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Łobżenicy, w których nasza szkoła wzięła udział. W zawodach wzięły również udział reprezentacje szkół podstawowych z Wysokiej, Wyrzyska, Wiktorówka, Fanianowa, Dźwierszna i Łobżenicy. Rywalizacja sztafet mieszanych (5 chł. i 5 dz.) odbywała się w dwóch kategoriach wiekowych – 2007-2008 oraz 2009 i młodsi. Zawodnicy zmagali się na trasie o długości 750 m.

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Osieku nad Notecią na Biegu Olka

W sobotę 11 czerwca w Wyrzysku na Stadionie Miejskim odbył 22. Bieg Olka. Jego celem jest upamiętnienie postaci Edmunda Wojciechowskiego i Aleksandra Napierały, a także popularyzacja biegania jako najprostszej formy ruchu i aktywnego wypoczynku. Naszą szkołę reprezentowało szesnastu uczniów z klas II-III oraz dwudziestu ośmiu uczestników z klas IV-VIII.

Wycieczka do Warszawy - nagrodą w projekcie "Ferie z Ekonomią"

W dniach 13-14.06.2022 r. grupa 12 uczniów Szkoły Podstawowej w Osieku nad Notecią wyjechała na wycieczkę do Warszawy, która była nagrodą za doskonale przygotowany model biznesowy przedsiębiorstwa w ramach projektu edukacyjnego pn. „Ferie z Ekonomią”. Projekt realizowany był w okresie 17.01.2022 - 24.06.2022 i polegał na stworzeniu przez uczestników modelu biznesowego hipotetycznego przedsiębiorstwa, osadzonego w społeczności lokalnej, z którego owa społeczność mogłaby realnie korzystać. Komisja wybrała spośród 65 prac z całej Polski 5 najlepszych. Wśród nich znalazł się też nasz, tj. Park Linowy „Linoskoczek”.

Dzień turystyczny w klasach I-III

Dzień 22 czerwca 2022 roku w naszej szkole, był dniem turystycznym. Tego dnia każda klasa z wychowawczyniami wyruszyła w różne kierunki Osieka, aby przypomnieć sobie co ciekawego znajduje się w najbliższej okolicy. Uczniowie mogli zobaczyć następujące obiekty: Skansen – Muzeum Kultury Ludowej, kościół pw. św. Józefa, dworzec PKP, kapliczkę przydrożną, obelisk przy Remizie Strażackiej oraz urokliwe krajobrazy wokół płynącej rzeki Łobżonki.

Kierunek: Dzień Turystyczny

Jak co roku, w naszej szkole w ostatnim tygodniu przed zakończeniem roku szkolnego odczuwamy namiastkę wakacji w formie Dnia Turystycznego. W tym dniu wszystkie klasy 4-8 ze swoimi wychowawcami, nauczycielami oraz rodzicami wyruszają w różne okolice i ścieżki w naszym regionie w celu poznania, odkrycia i zabawy. 22 czerwca 2022 r. każda klasa wyruszyła na odpowiednio zaplanowaną wycieczkę. Krótka prezentacja świadczy o tym, że był to mile spędzony czas.

Listy klas pierwszych
Listy przynależności uczniów klas pierwszych

Poniżej przedstawiamy Państwu listy przynależności uczniów do poszczególnych klas

Listy oddziałów - przedszkole
Listy przynależności uczniów do poszczególnych oddziałów - przedszkole

Poniżej przedstawiamy Państwu listy przynależności uczniów do poszczególnych oddziałów - przedszkole

"Różowa Skrzyneczka"

Na zaproszenie fundacji „Różowa Skrzyneczka” nasza szkoła przystąpiła do akcji polegającej na pozyskaniu za darmo skrzyneczek z bezpłatnymi środkami higieny osobistej.

Obiekt monitorowany

Monitoring prowadzony jest w celu zapewnienia bezpieczeństwa i porządku oraz ochrony osób oraz mienia.
Administratorem danych osobowych w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych jest:
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica, 89-333 Osiek nad Notecią, ul. Szkolna 2
e-mail: sposieknn@interia.pl

Dziecięcy Telefon Zaufania

Koronawirus

Projekt edukacyjny PRGOK

wtorek 9 Sierpnia 2022.

Klara, Roman, Romuald

W szkole został powołany Inspektor Ochrony Danych Osobowych:
1. Tomasz Powała - Inspektor Ochrony Danych tel:503 585 225 e-mail: tomaszpowala@wp.pl
2. Marek Powała- z-ca Inspektora ochrony Danych tel: 504 230 997 e-mail: marek.powala@wp.pl