Strona główna · Dziennik lekcyjny · Dyrekcja · Biblioteka szkolna · Certyfikaty · Dyplomy i wyróżnienia · Plan lekcji · Kontakt Sobota, Wrzesień 18, 2021

Dobre praktyki

WITAMY NA STRONIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. STANISŁAWA STASZICA W OSIEKU NAD NOTECIĄ

Odwozy
List Prezesa GUS do rodziców
590. rocznica bitwy pod Dąbkami

13 września 1431 roku na polach pod Dąbkami uzbrojone oddziały chłopów wielkopolskich stoczyły zwycięską walkę z oddziałami krzyżackimi. W walce brali udział głównie chłopi z terenów Krajny pod dowództwem Jana Jarogniewskiego, Dobrogosta Koleńskiego oraz Bartosza III Wezemborga.

KOMUNIKAT DOTYCZĄCY ZEBRAŃ Z RODZICAMI W SZKOLE PODSTAWOWEJ W OSIEKU NAD NOT.
UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

Wszystko co dobre, szybko się kończy, tak jest również w przypadku wakacji.

1 września to dla wszystkich uczniów i nauczycieli dzień rozpoczęcia nowego roku szkolnego. W Osieku nad Notecią dzień ten, podobnie jak w innych szkołach, wyglądał inaczej niż zwykle. Ze względu na zagrożenie COVID-19 inauguracja roku szkolnego została podzielona na dwie części. Klasy pierwsze i czwarte uroczystość świętowały w hali sportowej przy ulicy Głównej. Pozostali uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami w przydzielonych izbach lekcyjnych.

List Burmistrza Wyrzyska
list Ministra Edukacji i Nauki
NARODOWY SPIS POWSZECHNY LUDNOŚCI I MIESZKAŃ 2021
Organizacja rozpoczęcia roku szkolnego 2021-2022
Wyprawka przedszkolaka

Uwaga rodzice dzieci z grup przedszkolnych!

W załączeniu wyprawki dla poszczególnych grup przedszkolnych.
Pani P. Pasiecznik - wychowawczyni grupy 5-6 latków,
Pani I. Gajewska - wychowawczyni grupy 3-4 latków.

Małgorzata Lewandowska

OBIADY W SZKOLNEJ STOŁÓWCE
Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych.
Bezpieczne wakacje

PREZENTACJA BEZPIECZNE WAKACJE - KLIKNIJ TUTAJ

Lekcje języka angielskiego.

KLIKNIJ TUTAJ I ZOBACZ

"To były piękne dni..."

Na dzień 25 czerwca 2021 roku przypadło zakończenie roku szkolnego 2020/2021. Jako pierwsi swoje świadectwa z rąk wychowawców odebrali uczniowie klas 1-7. O godzinie 10.30 tegoż dnia na sali gimnastycznej szkoły rozpoczęło się uroczystość pożegnania uczniów klas najstarszych. Miłosz - uczeń klasy 8b przywitał przybyłych gości w osobach: wiceburmistrza Wyrzyska Pana Jacka Wiśniewskiego, Panią dyrektor Małgorzatę Lewandowską, grono pedagogiczne, rodziców i uczniów.

Obiekt monitorowany

Monitoring prowadzony jest w celu zapewnienia bezpieczeństwa i porządku oraz ochrony osób oraz mienia.
Administratorem danych osobowych w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych jest:
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica, 89-333 Osiek nad Notecią, ul. Szkolna 2
e-mail: sposieknn@interia.pl

Koronawirus

Projekt edukacyjny PRGOK

sobota 18 Września 2021.

Irena, Stanisław, Józef

W szkole został powołany Inspektor Ochrony Danych Osobowych, p.Bartosz Pawelczyk