Strona główna · Dziennik lekcyjny · Dyrekcja · Biblioteka szkolna · Certyfikaty · Dyplomy i wyróżnienia · Plan lekcji · Kontakt Wtorek, Czerwiec 15, 2021

Dobre praktyki

WITAMY NA STRONIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. STANISŁAWA STASZICA W OSIEKU NAD NOTECIĄ

Wyróżnienie w Konkursie Powiatowym "Palić, nie palić - oto jest pytanie?"

Miło nam poinformować, iż uczennica Olga Wachowiak z kl.5a otrzymała wyróżnienie na szczeblu powiatu, w konkursie dla piątoklasistów - „Palić, nie palić – oto jest pytanie?” organizowanym przez Wojewódzką Stację Sanitarno- Epidemiologiczną w Poznaniu.

Obchody Dnia Dziecka w Szkole Podstawowej w Osieku nad Notecią

Wszystkie dzieci z niecierpliwością czekają na swoje święto czyli Dzień Dziecka. W naszej szkole obchodziliśmy ten dzień w środę 2 czerwca. Zamiast lekcji w ławkach, były gry i zabawy sportowe na świeżym powietrzu oraz wspólne świętowanie. Obchody rozpoczęły się od złożenia życzeń wszystkim uczniom przez Panią Dyrektor Małgorzatę Lewandowską. Następnie udaliśmy się do klas, w których odbyła się dyskusja na temat Dnia Dziecka oraz obchodów tego święta w innych krajach.

Odwozy od 7 czerwca 2021r.
Międzynarodowy Dzień Dziecka

Życzenia dla wszystkich uczniów naszej szkoły pod poniższym linkiem:

DYREKTOR SZKOŁY

Małgorzata Lewandowska

Przedszkolaki dla Mam.

Każde dziecko w przedszkolu wie, że 26 maja naszym Kochanym Mamom składa się życzenia. W związku z tym ważnym wydarzeniem od kilku tygodni wytrwale uczyły się wierszyków, piosenki i tańca. Wielu ujawniło swój talent, wykonując związane z tym niespodzianki. Starsze dzieci narysowały portret swojej Mamusi i wykonały dla niej serduszko – zawieszkę. Z kolei młodsze przedszkolaki przygotowywały laurkę – misia oraz piękne wiosenne kwiatuszki.

List Wielkopolskiego Kuratora Oświaty do Rodziców
Światowy Dzień bez Tytoniu
Harmonogram odwozów na 1 oraz 2 czerwiec .2021 r.
Pióro Burmistrza wręczone!

„W przeddzień dwudziestych siódmych urodzin królewicza do wrót zapukała nie najcieplej odziana i drżąca z zimna niebieskooka nieznajoma…”. Tym zdaniem 21 maja 2021 roku rozpoczęliśmy finałowe dyktando „20. Gminnego Konkursu Ortograficznego o Pióro Burmistrza”. Do konkursowych zmagań przystąpiły trzy uczestniczki naszej szkoły. To one zdobyły pierwsze miejsca w swoich grupach wiekowych we wcześniejszym etapie, który odbył się 16 listopada 2020 roku. Zwyciężczyni z poziomu klas VI – Lena Sadłowska ze Szkoły Podstawowej w Wyrzysku, zrezygnowała z udziału w finale.

Ósmoklasisto - pamiętaj przed egzaminem

DO ZAPAMIĘTANIA - KLIKNIJ TUTAJ

Harmonogram wejścia na egzamin
DZIEŃ ZIEMI - THE EARTH DAY

Dzień Ziemi, to okazja, by i na języku angielskim poruszyć temat zmian klimatycznych i związanych z tym zagrożeń dla mieszkańców Ziemi. Oto jak przebiegały lekcje języka angielskiego w Szkole Podstawowej w Osieku nad Notecią.

Obiekt monitorowany

Monitoring prowadzony jest w celu zapewnienia bezpieczeństwa i porządku oraz ochrony osób oraz mienia.
Administratorem danych osobowych w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych jest:
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica, 89-333 Osiek nad Notecią, ul. Szkolna 2
e-mail: sposieknn@interia.pl

Koronawirus

Projekt edukacyjny PRGOK

wtorek 15 Czerwca 2021.

Jolanta, Wiola, Wit

W szkole został powołany Inspektor Ochrony Danych Osobowych, p.Bartosz Pawelczyk