Strona główna · Dziennik lekcyjny · Dyrekcja · Biblioteka szkolna · Certyfikaty · Dyplomy i wyróżnienia · Plan lekcji · Kontakt środa, Kwiecień 14, 2021

Dobre praktyki

WITAMY NA STRONIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. STANISŁAWA STASZICA W OSIEKU NAD NOTECIĄ

Zachęcamy do głosowania na obiekty zgłoszone przez Gminę Wyrzysk

Zachęcamy do głosowania na obiekty zgłoszone przez Gminę Wyrzysk do konkursu "Modernizacja Roku & Budowa XXI w.":

- Modernizacja budynku Urzędu Miejskiego w Wyrzysku,

- Renowacja i konserwacja Pomnika Chrystusa Króla w Wyrzysku.

Aby wesprzeć tę inicjatywę należy wejść na stronę:

Głosować można raz na dobę, na jeden obiekt, w każdej z kategorii konkursowych.

Komunikat
Listy kandydatów przyjętych oraz nieprzyjętych do oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej
Listy kandydatów przyjętych oraz nieprzyjętych w postępowaniu rekrutacyjnym do oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2021-2022 w Szkole Podstawowej im. Stanisława Staszica w Osieku nad Notecią

Poniżej przedstawiamy Państwu listy kandydatów przyjętych oraz nieprzyjętych w postępowaniu rekrutacyjnym do oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2021-2022 w Szkole Podstawowej im. Stanisława Staszica w Osieku nad Notecią

KONCERT Z OKAZJI 16. ROCZNICY ŚMIERCI PAPIEŻA JANA PAWŁA II

Tradycyjnie jak co roku zapraszamy do uczestnictwa w przeżywaniu kolejnej rocznicy śmierci Jana Pawła II. Niestety z powodu pandemii my, artyści z Osieka, nie mogliśmy wystąpić z programem artystycznym w kościele, jednak przygotowaliśmy koncert online. Bardzo serdecznie dziękujemy wykonawcom za nagrania które, co należy bardzo mocno podkreślić, były dokonywane na żywo przy obecności kamer. Uczniowie Szkoły Podstawowej z Osieka nad Notecią oraz starsi artyści z zespołu „Piwniczanie” wykonali szereg pięknych pieśni religijnych o tematyce papieskiej.

Wielkanoc w naszej szkole

Wielkanocne obyczaje wszyscy dobrze znamy, pamiętamy o nich, gdy się przy stole zbieramy. Scenariusz tegorocznych świąt odbiega od wielu innych przeżywanych w naszej szkole. W tym roku nauczyciele omawiali tradycje wielkanocne podczas zajęć prowadzonych zdalnie.

ORGANIZACJA PRACY SZKOŁY PODCZAS WIOSENNEJ PRZERWY ŚWIĄTECZNEJ 1- 6 KWIETNIA 2021
"Fundusze Norweskie i EOG - o tym się wie"

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastyczno-cyfrowym pt. Fundusze Norweskie i EOG – o tym się wie” organizowanym przez Państwowy Instytut Badawczy NASK. Fundusze Norweskie czyli Norweski Mechanizm Finansowy. Natomiast skrót EOG oznacza Mechanizm Finansowy Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Fundusze Norweskie i EOG to forma bezzwrotnej pomocy zagranicznej przyznanej przez Norwegię, Islandię i Liechtenstein członkom Unii Europejskiej, w tym Polsce.

Wielkanocne życzenia
Dzień świetego Patryka

Dzień 17 marca na całym świecie obchodzony jest jako Dzień św. Patryka patrona Irlandii. W naszej szkole również staraliśmy się zaznaczyć ten dzień szczególnie. We wszystkich klasach odbyły się zajęcia z kulturoznawstwa Irlandii, znaczenia symboli i ważnych postaci dla tego kraju. Uczniowie wykonywali różne prace odpowiednie do swojego wieku i możliwości: książeczki z symbolami, plakaty, kapelusze skrzata Leprechauna, lapbooki, prezentacje multimedialne, etc.

Witaj wiosno!
GODZINY LEKCYJNE I PRZERWY W NAUCZANIU ZDALNYM OD 22.03.2021r.
Przekaż 1% podatku

Obiekt monitorowany

Monitoring prowadzony jest w celu zapewnienia bezpieczeństwa i porządku oraz ochrony osób oraz mienia.
Administratorem danych osobowych w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych jest:
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica, 89-333 Osiek nad Notecią, ul. Szkolna 2
e-mail: sposieknn@interia.pl

Koronawirus

Projekt edukacyjny PRGOK

środa 14 Kwietnia 2021.

Julianna, Justyna, Walerian

W szkole został powołany Inspektor Ochrony Danych Osobowych, p.Bartosz Pawelczyk