Dobre praktyki
WITAMY NA STRONIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. STANISŁAWA STASZICA W OSIEKU NAD NOTECIĄ
Bezpieczne wakacje
ZGODA NA POMIAR TEMPERATURY DZIECKA UCZĘSZCZAJĄCEGO NA JUDO

DO POBRANIA - ZGODA NA POMIAR TEMPERATURY DZIECKA UCZĘSZCZAJĄCEGO NA JUDO
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Piątek 26 czerwca 2020r. był dniem zakończenia roku szkolnego. Z uwagi na pandemię koronawirusa przebiegł bardzo nietypowo. Nie było uroczystego apelu, występów artystycznych i szerokiego grona zaproszonych gości. Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej tak zorganizowaliśmy przebieg wręczania świadectw tego dnia, by był bezpieczny dla uczniów, nauczycieli i pracowników obsługi.

PODSUMOWANIE KONKURSÓW SZKOLNYCH DLA KLAS VII I VIII
PODSUMOWANIE KONKURSÓW SZKOLNYCH
DLA KLAS VII I VIII

W II semestrze odbyły się szkolne konkursy z chemii oraz z biologii. Z powodu nauczania zdalnego podsumowanie tych konkursów odbyło się dopiero w dniu zakończenia roku szkolnego. Oto krótkie sprawozdania z tych konkursów wraz z listami zwycięzców:

KONKURS CHEMICZNY "Lab – CHEM"

KONKURS BIOLOGICZNY "Mistrz genetyki"

KONKURS BIOLOGICZNY "Budowa ciała człowieka i jego zdrowie".

Życzenia od MEN
Życzenia od Wojewody Wielkopolskiego
Życzenia od Pani Burmistrz
Życzenia od Rady Rodziców
Bezpieczne wakacje w czasie epidemii koronawirusa

Ostatni tydzień przed wakacjami nauczycielki klas I – III poświęciły czas na tematy związane z bezpiecznym spędzaniem wakacji w różnych miejscach letniego wypoczynku. Będą to trochę inne wakacje, bo dzieci muszą pamiętać również o nadal istniejącym zagrożeniu epidemicznym. W czasie zdalnych lekcji wychowawczynie przypominały, poprzez prezentacje multimedialne, zagadki, krzyżówki, pogadanki, quizy, psychotesty, uzupełnianki, zasady bezpiecznego zachowania w różnych sytuacjach i miejscach, zwracając uwagę na zachowanie zaleceń sanitarnych. Dzieci wiedzą, co robić, aby uchronić się od zarażenia.

List do rodziców
Drodzy Rodzice.

W każdej szkole w naszym państwie istnieje akt prawny regulujący zadania, strukturę organizacyjną i sposób działania danej szkoły. Nie możemy pogodzić się z łamaniem prawa wewnątrzszkolnego jakim jest, w przypadku niektórych uczniów naszej szkoły, ignorowanie punktu statutu dotyczącego obowiązkowego noszenia jednolitego stroju w wyznaczone dni.

Powinniśmy być dumni, że jesteśmy jedyną szkołą w gminie, wyróżniającą się właśnie jednolitym strojem noszonym przez naszych uczniów podczas ważnych wydarzeń szkolnych i państwowych. Niejednokrotnie byliśmy podziwiani jako szkoła za ten fakt.

Mundurek wyzwala wśród uczniów szacunek do obowiązku, jest elementem wychowania młodego człowieka. Uczy wyrażania siebie w sposób głębszy niż modny czy markowy strój. Sprawia, że nie oceniamy drugiego człowieka po wyglądzie. Przede wszystkim jednak wyraża przynależność do jednej społeczności uczniowskiej, jaką jest Szkoła Podstawowa w Osieku nad Notecią.
Pragniemy poznać Państwa zdanie na temat jednolitego stroju szkolnego. W załączonej ankiecie możecie Państwo wyrazić swoją opinię, która będzie dla nas cenna w dalszych działaniach statutowych.

Ankietę proszę wypełnić do 30 czerwca 2020 r.

Małgorzata Lewandowska

Osiek nad Notecią, 25.06.2020 r.

Link do ankiety

Listy klas pierwszych
Listy przynależności uczniów klas pierwszych

Poniżej przedstawiamy Państwu listy przynależności uczniów do poszczególnych klas

Listy oddziałów - przedszkole
Listy przynależności uczniów do poszczególnych oddziałów - przedszkole

Poniżej przedstawiamy Państwu listy przynależności uczniów do poszczególnych oddziałów - przedszkole

Efekty zdalnej pracy z matematyki

Zdalna lekcja matematyki - KONSTRUKCJE

Organizacja dnia zakończenia roku szkolnego
Zasady rekrutacji w CKZiU w Wyrzysku
Obiekt monitorowany

Monitoring prowadzony jest w celu zapewnienia bezpieczeństwa i porządku oraz ochrony osób oraz mienia.
Administratorem danych osobowych w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych jest:
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica, 89-333 Osiek nad Notecią, ul. Szkolna 2
e-mail: sposieknn@interia.pl

Koronawirus