Strona główna · Dziennik lekcyjny · Dyrekcja · Biblioteka szkolna · Certyfikaty · Dyplomy i wyróżnienia · Plan lekcji · Kontakt Poniedziałek, Lipiec 26, 2021

Dobre praktyki

WITAMY NA STRONIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. STANISŁAWA STASZICA W OSIEKU NAD NOTECIĄ

Bezpieczne wakacje

PREZENTACJA BEZPIECZNE WAKACJE - KLIKNIJ TUTAJ

Lekcje języka angielskiego.

KLIKNIJ TUTAJ I ZOBACZ

"To były piękne dni..."

Na dzień 25 czerwca 2021 roku przypadło zakończenie roku szkolnego 2020/2021. Jako pierwsi swoje świadectwa z rąk wychowawców odebrali uczniowie klas 1-7. O godzinie 10.30 tegoż dnia na sali gimnastycznej szkoły rozpoczęło się uroczystość pożegnania uczniów klas najstarszych. Miłosz - uczeń klasy 8b przywitał przybyłych gości w osobach: wiceburmistrza Wyrzyska Pana Jacka Wiśniewskiego, Panią dyrektor Małgorzatę Lewandowską, grono pedagogiczne, rodziców i uczniów.

Informacja dotycząca wyników egzaminu
List od Pani Burmistrz.
list MEiN
Dobry start - 300 dla ucznia
"Bezpieczne wakacje" w Szkole Podstawowej w Osieku nad Notecią

Wakacje to przede wszystkim czas zabawy i odpoczynku. Mamy różne pomysły na spędzenie wolnych dni. Jedni udają się na rodzinne wyjazdy, a inni wybierają kolonie. Są też osoby, które spędzają wakacje w domu. Ważne jednak, by w każdym miejscu pamiętać o bezpieczeństwie i zachowaniu odpowiedniej ostrożności.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego
Informacja dla uczniów dojeżdżających
Listy klas pierwszych
Listy przynależności uczniów klas pierwszych

Poniżej przedstawiamy Państwu listy przynależności uczniów do poszczególnych klas
Listy oddziałów - przedszkole
Listy przynależności uczniów do poszczególnych oddziałów - przedszkole

Poniżej przedstawiamy Państwu listy przynależności uczniów do poszczególnych oddziałów - przedszkole
Dzień Dobrych Uczynków w Szkole Podstawowej w Osieku nad Notecią

11 czerwca 2021r. w naszej szkole odbył się Dzień Dobrych Uczynków. Była to inicjatywa Szkolnego Koła Wolontariatu. Pomysłodawcą święta jest Fundacja Ekologiczna Arka. Jej członkowie wpadli na taki pomysł w 2005 roku i do dziś promują tę inicjatywę w społeczeństwie. Arka zachęca do dobrych uczynków, zarówno wobec ludzi, jak i zwierząt oraz środowiska naturalnego.

NARODOWY SPIS POWSZECHNY LUDNOŚCI I MIESZKAŃ 2021 ROK

Obiekt monitorowany

Monitoring prowadzony jest w celu zapewnienia bezpieczeństwa i porządku oraz ochrony osób oraz mienia.
Administratorem danych osobowych w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych jest:
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica, 89-333 Osiek nad Notecią, ul. Szkolna 2
e-mail: sposieknn@interia.pl

Koronawirus

Projekt edukacyjny PRGOK

poniedziałek 26 Lipca 2021.

Anna, Grażyna, Mirosława

W szkole został powołany Inspektor Ochrony Danych Osobowych, p.Bartosz Pawelczyk