Szkoła Podstawowa w Osieku nad Notecią
 

Nawigacja
 
Samorząd Uczniowski
 
Projekt ETAs - j. angielski
 
Linki
 
Sprawozdania finansowe
 
Znajdź nas na Facebook
 
Logowanie
 
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Jak do nas dojechać
 
Pogoda
 
Zegar
 
Kalendarz
 
Listopad 2019
Ni
Pn
Wt
Sr
Cz
Pt
So

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Imieniny
 
Dzisiaj jest
piątek 22 Listopada 2019.

Imieniny obchodzą:
Cecylia, Jonatan, Stefan
Piknik Rodzinny

W niedzielę, 9 czerwca 2019 roku, przy Szkole Podstawowej im. Stanisława Staszica w Osieku nad Notecią rozpoczął się kolejny już Piknik Rodzinny. Jest to wydarzenie organizowane przez Radę Rodziców przy wielkim wsparciu Uczniowskiego Klubu Sportowego, nauczycieli i pracowników naszej szkoły. Piknik został otwarty przez dyrektora szkoły – panią Małgorzatę Lewandowską oraz przewodniczącą rady rodziców – panią Karolinę Stranz. Powitali oni przybyłych gości, rodziców, dzieci i zaprosili wszystkich do wspólnej zabawy.

Festyn prowadziła pani Danuta Błażejczak i pan Leszek Kusz. Programy artystyczne zaprezentowali: „Piwniczanie” z Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Wyrzysku, przedszkolaki z Osieka nad Notecią pod kierunkiem pani Kariny Belka oraz artyści z naszej szkoły. Gościem specjalnym byli Talita i Jan Stańczyk ze szkoły muzycznej w Pile.

Na uczestników pikniku czekało wiele innych atrakcji. Mogli skorzystać między innymi z przejażdżki bryczką powożoną przez pana Mirosława Kusza, zwiedzić Mini Zoo, które zostało przygotowane przez Państwo Smełsz, obejrzeć musztrę strażacką oraz udzielanie pierwszej pomocy zaprezentowane przez Dziecięcą Drużynę Pożarniczą z Osieka nad Notecią. Dla najmłodszych czekał dmuchany zamek i trampolina. Dzięki uprzejmości Sekcji Motocyklowej OLD WINGS można było wykonać pamiątkowe zdjęcie na luksusowych motocyklach. Akademia Piłkarska Orzełek wykonała pokazową rozgrzewkę w wykonaniu grupy ŻAKÓW.

W przerwach między występami artystycznymi dzieci wraz z rodzicami mogli brać udział w rozgrywkach sportowych przygotowanych przez nauczyciela wychowania fizycznego – pana Sławomira Pinkowskiego. Za udział w poszczególnych konkurencjach każdy otrzymał drobny upominek.

Dużym zainteresowaniem cieszył się bufet, zorganizowany przez rodziców i grono pedagogiczne naszej szkoły. Uczestnicy mogli posilić się domowym ciastem i goframi. Dla koneserów czekały zapiekanki, frytki, chleb ze smalcem i wspaniała zupa gulaszowa.

Hitem tegorocznego pikniku rodzinnego był Babeczkowy Zawrót Głowy. W muffinkach znajdowała się niespodzianka, którą można było odbierać na specjalnie przygotowanym stoisku.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włożyli ogromny trud w przygotowanie i przeprowadzenie tegorocznego festynu. To przedsięwzięcie stało się okazją do aktywnego spędzenia wolnego czasu w gronie rodzinnym, w murach szkoły. Ukazało także różnorodność zainteresowań grup społecznych działających w naszej miejscowości. Każdy z uczestników, ten młodszy i ten starszy, mógł znaleźć coś dla siebie.

Do zobaczenia za rok.Sławomira Janowiak