Strona główna · Dziennik lekcyjny · Biblioteka szkolna · Dyrekcja · Plan lekcji · Kontakt Czwartek, Wrzesień 19, 2019

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

W poniedziałek, 2 września rozpoczął się w naszej szkole nowy rok szkolny. W uroczystości udział wzięli szanowni goście ksiądz proboszcz Adam Przyborski i wiceprzewodnicząca Rady Rodziców p. Marta Wika, ponadto dyrekcja, grono pedagogiczne, rodzice oraz uczniowie.

Na początku głos zabrała pani dyrektor Małgorzata Lewandowska, która w swoim wystąpieniu przedstawiła wszystkim zgromadzonym informacje dotyczące przeprowadzonych prac remontowych w obu budynkach szkoły. Pani Dyrektor poinformowała zebranych, że w bieżącym roku szkolnym naukę rozpoczynają uczniowie w 22 oddziałach, w klasach 0- 8. Następnie powitała najmłodszych uczniów z oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych oraz przedstawiła wychowawców poszczególnych klas. Słowa podziękowania skierowała do pań ustępujących z funkcji wicedyrektora szkoły: p. H. Trojanowskiej – Białczak i p. I. Perlińskiej. Jednocześnie poinformowała wszystkich zebranych o powołaniu na swoich zastępców pań: Anicety Banaszak i p. Małgorzaty Pawlaczyk.

W związku z rozpoczęciem roku szkolnego popłynęły życzliwe słowa pomyślności i owocnej pracy, wypowiedziane przez ks. Proboszcza Adama Przyborskiego,

Nie zabrakło również ciepłych słów od p. Jacka Wiśniewskiego – Zastępcy Burmistrza Wyrzyska, w liście skierowanym do dyrekcji, nauczycieli, pracowników, rodziców a także uczniów.

Nie zapomniano o przypadającej w tym roku 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej. W związku z tym delegacja uczniów wraz z opiekunem udała się na cmentarz, aby złożyć wiązankę kwiatów i zapalić znicz na Grobie Nieznanego Żołnierza.
Po zakończeniu części oficjalnej odbyły się spotkania z uczniów ze swoimi wychowawcami.

Wrzesień 2019

czwartek 19 Września 2019.

Konstancja, January