Judo Jopek Team zaprasza na zajęcia judo

11 września zawitali do naszej szkoły trenerzy i zawodnicy judo. Była to grupa Judo Jopek Team, prowadzona przez trenerski duet: Józefa i Tomasza Jopków. Panowie promują dyscyplinę judo w powiecie pilskim.

Na początku Tomasz Jopek – trener kadry narodowej oraz klubów UKS 6 Piła, Kaczory, Trzcianka, Białośliwie, Łobżenica - zapoznał uczniów z japońską sztuką walki wręcz - judo. Potem przedstawił zawodniczki, które wraz z ojcem (Józefem Jopkiem) trenuje: Paulę Kułagę i Katarzynę Wiszniewską.

Paula Kułaga jest członkiem kadry narodowej , 7- krotną mistrzynią Polski, zajęła II miejsce w Pucharze Europy Seniorów oraz IX miejsce w Mistrzostwach Świata w Baku. Jej kategoria wagowa to 78 kg.
Katarzyna Wiszniewska jest członkiem kadry narodowej , 5- krotną mistrzynią Polski, zajęła II miejsce w Pucharze Europy. Jej kategoria wagowa to 48 kg.

Podopieczne trenera Józefa Jopka odnoszą wiele sukcesów. Uczniowie mogli w ich wykonaniu obejrzeć kilka technik judo. Na koniec chętni uczniowie wzięli udział w ćwiczeniach i spróbowali przez moment być judokiem.

Trenerzy Józef i Tomasz Jopek zaprosili dzieci młodsze na bezpłatne zajęcia judo, które będą odbywały się w naszej szkole 2 razy w tygodniu (jeśli zgłosi się odpowiednia liczba osób).

Dołącz do ich Teamu i zapisz się jak najszybciej. Naprawdę warto!

Katarzyna Centała

Magdalena Mrotek - Matuszewska