Szkoła Podstawowa w Osieku nad Notecią
 

Nawigacja
 
Samorząd Uczniowski
 
Projekt ETAs - j. angielski
 
Linki
 
Sprawozdania finansowe
 
Znajdź nas na Facebook
 
Logowanie
 
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Jak do nas dojechać
 
Pogoda
 
Zegar
 
Kalendarz
 
Październik 2019
Ni
Pn
Wt
Sr
Cz
Pt
So


1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
27
28
29
30
31

Imieniny
 
Dzisiaj jest
wtorek 15 Października 2019.

Imieniny obchodzą:
Jadwigi, Teresy, Brunona
Judo Jopek Team zaprasza na zajęcia judo

11 września zawitali do naszej szkoły trenerzy i zawodnicy judo. Była to grupa Judo Jopek Team, prowadzona przez trenerski duet: Józefa i Tomasza Jopków. Panowie promują dyscyplinę judo w powiecie pilskim.

Na początku Tomasz Jopek – trener kadry narodowej oraz klubów UKS 6 Piła, Kaczory, Trzcianka, Białośliwie, Łobżenica - zapoznał uczniów z japońską sztuką walki wręcz - judo. Potem przedstawił zawodniczki, które wraz z ojcem (Józefem Jopkiem) trenuje: Paulę Kułagę i Katarzynę Wiszniewską.

Paula Kułaga jest członkiem kadry narodowej , 7- krotną mistrzynią Polski, zajęła II miejsce w Pucharze Europy Seniorów oraz IX miejsce w Mistrzostwach Świata w Baku. Jej kategoria wagowa to 78 kg.
Katarzyna Wiszniewska jest członkiem kadry narodowej , 5- krotną mistrzynią Polski, zajęła II miejsce w Pucharze Europy. Jej kategoria wagowa to 48 kg.

Podopieczne trenera Józefa Jopka odnoszą wiele sukcesów. Uczniowie mogli w ich wykonaniu obejrzeć kilka technik judo. Na koniec chętni uczniowie wzięli udział w ćwiczeniach i spróbowali przez moment być judokiem.

Trenerzy Józef i Tomasz Jopek zaprosili dzieci młodsze na bezpłatne zajęcia judo, które będą odbywały się w naszej szkole 2 razy w tygodniu (jeśli zgłosi się odpowiednia liczba osób).

Dołącz do ich Teamu i zapisz się jak najszybciej. Naprawdę warto!
Katarzyna Centała

Magdalena Mrotek - Matuszewska