999,998 unikalne wizyty

Nawigacja
Samorząd Uczniowski
Projekt ETAs - j. angielski
Linki
Sprawozdania finansowe
"Mistrz matematyki w klasach I - III"

25 listopada 2019 roku uczniowie klas młodszych naszej gminy spotkali się w Szkole Podstawowej w Kosztowie na Gminnym Konkursie Matematycznym „Mistrz matematyki w klasach I – III”.

Głównymi celami konkursu było: promowanie matematyki jako atrakcyjnej dziedziny nauki, rozwijanie zainteresowań matematycznych, wyzwalanie twórczej aktywności, rozwijanie logicznego myślenia, wdrażanie do samodzielnego myślenia i działania, a także wyłonienie uczniów mających zdolności matematyczne w celu dalszej, ukierunkowanej pracy z nimi.

Naszą szkołę godnie reprezentowali uczniowie, którzy zwyciężyli w eliminacjach szkolnych. Klasy pierwsze reprezentował Maksymilian Soczka z I a, klasy drugie Igor Frankowski z II c, a klasy trzecie Zuzanna Sroczyńska z III b.

Zadania konkursowe obejmowały zagadnienia z arytmetyki, geometrii i logiki. Pod czujnym okiem jury, uczestnicy konkursu w trzech grupach wiekowych, przez 45 minut zmagali się z zadaniami matematycznymi.

Niestety, w tym roku, nie udało się naszym uczniom osiągnąć tytułu mistrza, choć Zuzi Sroczyńskiej zabraknął tylko jeden punkt, by mogła stanąć na podium. Dzieciom uczestniczącym w konkursie, ich opiekunom i organizatorom, dziękujemy.

Lucyna Wydeheft

Zdjęcia wykonała Sławomira Chwaja- Połom

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Znajdź nas na Facebook
Zdalne nauczanie

Doradztwo zawodowe

Koronawirus

Projekt edukacyjny PRGOK

Jak do nas dojechać
Imieniny
Dzisiaj jest
poniedziałek 25 Maja 2020.

Imieniny obchodzą:
Grzegorz, Urban, Magda