Szkoła Podstawowa w Osieku nad Notecią
 

Nawigacja
 
Samorząd Uczniowski
 
Projekt ETAs - j. angielski
 
Linki
 
Sprawozdania finansowe
 
Znajdź nas na Facebook
 
Logowanie
 
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Jak do nas dojechać
 
Pogoda
 
Zegar
 
Kalendarz
 
Grudzień 2019
Ni
Pn
Wt
Sr
Cz
Pt
So
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Imieniny
 
Dzisiaj jest
piątek 13 Grudnia 2019.

Imieniny obchodzą:
Łucja, Otylia, Eugeniusz
"Mistrz matematyki w klasach I - III"

25 listopada 2019 roku uczniowie klas młodszych naszej gminy spotkali się w Szkole Podstawowej w Kosztowie na Gminnym Konkursie Matematycznym „Mistrz matematyki w klasach I – III”.

Głównymi celami konkursu było: promowanie matematyki jako atrakcyjnej dziedziny nauki, rozwijanie zainteresowań matematycznych, wyzwalanie twórczej aktywności, rozwijanie logicznego myślenia, wdrażanie do samodzielnego myślenia i działania, a także wyłonienie uczniów mających zdolności matematyczne w celu dalszej, ukierunkowanej pracy z nimi.

Naszą szkołę godnie reprezentowali uczniowie, którzy zwyciężyli w eliminacjach szkolnych. Klasy pierwsze reprezentował Maksymilian Soczka z I a, klasy drugie Igor Frankowski z II c, a klasy trzecie Zuzanna Sroczyńska z III b.

Zadania konkursowe obejmowały zagadnienia z arytmetyki, geometrii i logiki. Pod czujnym okiem jury, uczestnicy konkursu w trzech grupach wiekowych, przez 45 minut zmagali się z zadaniami matematycznymi.

Niestety, w tym roku, nie udało się naszym uczniom osiągnąć tytułu mistrza, choć Zuzi Sroczyńskiej zabraknął tylko jeden punkt, by mogła stanąć na podium. Dzieciom uczestniczącym w konkursie, ich opiekunom i organizatorom, dziękujemy.

Lucyna Wydeheft

Zdjęcia wykonała Sławomira Chwaja- Połom