Szkoła Podstawowa w Osieku nad Notecią

piątek 13 Grudnia 2019.

Łucja, Otylia, Eugeniusz
DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA W NASZEJ SZKOLE

Andrzejki to ostatnia chwila do zabawy tuż przed nadchodzącym adwentem. Z tej okazji w czwartek, 21 listopada 2019 roku, w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa zorganizowana przez Samorząd Uczniowski wraz z Opiekunami: p. Sławomirą Janowiak i Anną Nowak. Na parkiecie tłumnie bawili się nasi uczniowie, a muzykę zapewnili nam: Aleksander Lewandowski, Mateusz Liszka i Gracjan Zieliński, uczniowie z klasy V a. Energię straconą podczas tańców można było uzupełnić zapiekankami, słodyczami i napojami sprzedawanymi w mini sklepiku Samorządu Uczniowskiego.

Ulubiona muzyka uczniów sprawiła, że wszyscy poczuli tę niezwykłą atmosferę i cudownie się bawili.

Dziękujemy wszystkim uczniom za liczne przybycie na dyskotekę. Liczymy, że następna będzie cieszyła się jeszcze większym zainteresowaniem ze strony uczniów naszej szkoły. Wyrazy podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy pomogli w zorganizowaniu dyskoteki oraz naszym nauczycielom, paniom Lucynie Wydeheft, Żanecie Koniec, Teresie Domalewskiej – Belka, Joannie Lewandowskiej i Izoldzie Perlińskiej oraz Ks. Patrykowi Stybie, którzy mimo wielu zajęć znaleźli czas, aby sprawować pieczę nad nami, by nic się nie wydarzyło. Dziękujemy.

Samorząd Uczniowski wraz z Opiekunami