ORTOGRAFICZNE ZMAGANIA

25 listopada 2019 w Wyrzysku odbył się V Gminny Konkurs Ortograficzny zorganizowany przez Towarzystwo Przyjaciół Wyrzyska. Do rywalizacji przystąpili przedstawiciele młodzieży ze wszystkich szkół terenu naszej gminy, a także osoby dorosłe – mieszkańcy gminy Wyrzysk. Naszą szkołę reprezentowały Martyna Janowiak z klasy VIII B oraz Anna Belka z klasy VI A.

W tym roku uczestnicy musieli zmierzyć się z fragmentem utworu Bolesława Prusa pod tytułem "Dziwna historia".

W oczekiwaniu na wyniki, po słodkim poczęstunku, uczestnicy mieli okazję zwiedzenia Izby Pamięci poświęconej dawnym dziejom Wyrzyska.

Finaliści i pozostali uczestnicy konkursu otrzymali nagrody, dyplomy i gratulacje z rąk Pana wiceburmistrza Jacka Wiśniewskiego oraz Pana Piotra Holca - przewodniczącego Towarzystwa Przyjaciół Wyrzyska.

Uczennice do konkursu były przygotowywane przez Panie Marię Babyszkę oraz Joannę Lewandowską.

Serdecznie gratulujemy naszym uczestniczkom.

Teresa Domalewska - Belka

Zdalne nauczanie

Koronawirus

Projekt edukacyjny PRGOK

poniedziałek 25 Maja 2020.

Grzegorz, Urban, Magda