Dobre praktyki
Mikołajkowe gry i zabawy

Święta Bożego Narodzenia kryją w sobie niepowtarzalną magię: radość i niecierpliwe oczekiwanie na pierwszą wigilijną gwiazdkę.

Ten świąteczny nastrój rozpoczęliśmy tradycyjnie 6 grudnia. Tego dnia uczniowie klas młodszych wraz z koleżankami i kolegami z oddziału „0” oraz zaproszonymi gośćmi z tutejszego przedszkola brali udział w „Mikołajkowych grach i zabawach”.

W miłej i radosnej atmosferze dzieci spędziły ze sobą czas, a sportowa rywalizacja na wesoło była okazją do poznania się oraz wzmocnienia bliskich i serdecznych relacji między nimi.

Na koniec pani dyrektor Małgorzata Lewandowska pogratulowała wszystkim uczestnikom oraz wręczyła słodki poczęstunek.

Jadwiga Strzyżewska

Krystyna Kowalska

Obiekt monitorowany

Monitoring prowadzony jest w celu zapewnienia bezpieczeństwa i porządku oraz ochrony osób oraz mienia.
Administratorem danych osobowych w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych jest:
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica, 89-333 Osiek nad Notecią, ul. Szkolna 2
e-mail: sposieknn@interia.pl

Koronawirus