870,939 unikalne wizyty

Nawigacja
Samorząd Uczniowski
Projekt ETAs - j. angielski
Linki
Sprawozdania finansowe
Konkursy: "Zapobiegajmy pożarom", "Świąteczna skarpeta" oraz Anioł Bożonarodzeniowy

W okresie ostatnich trzech tygodni chętni uczniowie z naszej szkoły brali udział w trzech konkursach. Pierwszy z nich to Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Zapobiegajmy pożarom” zorganizowany przez Zarząd Główny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej, który miał na celu zainteresowanie dzieci, młodzieży ochroną przeciwpożarową, tradycją i życiem strażackich środowisk oraz rozwijanie uzdolnień plastycznych. Tematyka konkursu obejmowała udział jednostek straży pożarnych w akcjach ratowniczo - gaśniczych, zwalczaniu klęsk żywiołowych oraz w szkoleniu, zawodach i działalności prewencyjnej.

Drugi konkurs zorganizowany przez Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury w Wyrzysku był związany z uszyciem i wykonaniem świątecznej skarpety. Ocenie podlegała oryginalność, pomysłowość i estetyka wykonania. Ogłoszenie wyników konkursu odbyło się 8 grudnia podczas Kiermaszu Bożonarodzeniowego w Wyrzysku.

W kategorii klas I -III: I miejsce przypadło Lenie Turbiak i Aleksandrowi Wice. Trzecie miejsce zajął Antoni Skręt. Wyróżnienie otrzymali Nikola Stałowska , Marcel Kuberski oraz Lena Słabik.

Kolejny konkurs to Międzyszkolny Konkurs na Anioła Bożonarodzeniowego pod Honorowym Patronatem ks. Piotra Pieniążka proboszcza Parafii św. Trójcy w Łobżenicy. Zadaniem uczestników było wykonanie przestrzennej pracy – Anioła. Uczennica klasy IV a Olga Wachowiak otrzymała wyróżnienie w kategorii klas IV-VI.

W wymienionych konkursach udział wzięło wielu uczniów oraz przedszkolaków z naszej szkoły. Wykonali oni ciekawe i oryginalne prace na wymienione tematy.
M. Mrotek – Matuszewska

E.Marzoch-Gryczka

Znajdź nas na Facebook
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Jak do nas dojechać
Pogoda
Zegar
Kalendarz
Styczeń 2020
Ni
Pn
Wt
Sr
Cz
Pt
So1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Imieniny
Dzisiaj jest
niedziela 19 Styczenia 2020.

Imieniny obchodzą:
Marta, Henryk, Mariusz