"Im więcej dajesz, tym większym się stajesz"

Trzy dni. Tyle potrzebowali rodzice klasy II a, aby odnowić salę lekcyjną, która wymagała odświeżenia. Ich zapał i determinacja przyczyniły się do ekspresowego zakończenia prac. Wszystko zaczęło się od inicjatywy kilku mam. Pomysł podchwycili pozostali rodzice drugoklasistów. Nie zastanawiali się długo i w szybkim tempie zebrali fundusze oraz rozpoczęli prace remontowe. Projekt odnowy sali lekcyjnej spotkał się z aprobatą Pani Dyrektor Małgorzaty Lewandowskiej. Efekt przerósł wszelkie oczekiwania. Nowe tablice korkowe, regały i odmalowane szafki oraz drobiazgi dekoracyjne nadały pomieszczeniu wyjątkowy klimat. Dzieci są zachwycone, a ich wychowawczyni jest przekonana, że piękny wygląd odnowionej sali wpłynie na większą motywację do nauki i przełoży się na większe sukcesy w nauce. Tak wspaniała inicjatywa będąca wynikiem świetnej współpracy szkoły z rodzicami oraz ogromne zaangażowanie rodziców w szkolne życie warte są propagowania, pochwały i naśladowania.

Sala lekcyjna otrzymała również nowe oświetlenie. Nasza szkoła otrzymała bezpłatnie sto lamp od firmy Signify, dzięki Panu Krzysztofowi Belce i pierwsze z nich trafiły do naszej klasy.

Serdecznie dziękuję wszystkim Rodzicom uczniów klasy II a za inicjatywę odnowienia sali i głęboko wierzę, że okazywana przez Państwa siła serca i przyjazna dłoń, będzie nas wspierać w dalszej pracy podejmowanej dla dobra naszych dzieci.

Szczególne podziękowania za włożoną pracę i poświęcony czas, należą się:
-Marcie i Mateuszowi Wikom
-Ewelinie i Jackowi Zmarlikom
-Ewelinie i Mateuszowi Małeckim
-Annie Olszewskiej
-Tomaszowi Janeczce
-Sewerynowi Zbieralskiemu
-Piotrowi Burzyńskiemu

Sławomira Chwaja-Połom

Styczeń 2020

niedziela 19 Styczenia 2020.

Marta, Henryk, Mariusz