Dobre praktyki
Koncert mikołajkowy

Tradycyjnie w naszej szkole odbył się Koncert Mikołajkowy. Tym razem wydarzenie to miało miejsce 9 grudnia. Gośćmi specjalnymi tegorocznego koncertu byli seniorzy z zespołu Osieczanki pod kierownictwem Pani Danuty Błażejczak oraz Panowie - Krzysztof Badura i Maciej Sury.

W wykonaniu najmłodszych artystów z naszej szkoły usłyszeliśmy najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki, natomiast „Osieczanki” zaśpiewały dwie magiczne piosenki świąteczne. W dalszej części wystąpiło trio saksofonowe (Aleksander Belka, Leszek Kusz, Maciej Sury), które wykonało kolędę „Wśród nocnej ciszy”. Koncert zakończył występ Panów - Krzysztofa Badury, Macieja Surego i Leszka Kusza, którzy zaśpiewali na trzy głosy pastorałki pt. „Oj maluśki maluśki' i „Jam jest dudka”. Podczas spotkania nie zabrakło również wątków góralskich.
Bardzo dziękujemy wszystkim artystom i do zobaczenia za rok.

Leszek Kusz

Obiekt monitorowany

Monitoring prowadzony jest w celu zapewnienia bezpieczeństwa i porządku oraz ochrony osób oraz mienia.
Administratorem danych osobowych w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych jest:
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica, 89-333 Osiek nad Notecią, ul. Szkolna 2
e-mail: sposieknn@interia.pl

Koronawirus