Dobre praktyki
Wigilia w oddziałach przedszkolnych

Wigilia Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dni w roku, dlatego w naszej przedszkolnej rodzinie przeżywamy go bardzo uroczyście.

Przygotowania rozpoczęły się już dużo wcześniej, kiedy to dzieci uczestniczyły w Mikołajkowym koncercie. Z dużym zaangażowaniem stroiły choinkę, dekorowały swoje sale, wykonywały liczne prace plastyczne związane ze Świętami Bożego Narodzenia oraz ozdabiały babeczki i pierniczki.

W dzień przedszkolnej Wigilii 20.12.2019r. w każdej grupie panowała radosna i ożywiona atmosfera. Przedszkolaki wspólnie kolędowały, dzieliły się opłatkiem składając sobie życzenia oraz zasiadły do przygotowanego przez rodziców poczęstunku. Nie zabrakło oczywiście Świętego Mikołaja, który obdarował wszystkie dzieci prezentami.

Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych, lecz również wzmacniają bliskie i serdeczne relacje.

Dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji i przygotowaniu uroczystości.

Paulina Pasiecznik

Ilona Gajewska

Obiekt monitorowany

Monitoring prowadzony jest w celu zapewnienia bezpieczeństwa i porządku oraz ochrony osób oraz mienia.
Administratorem danych osobowych w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych jest:
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica, 89-333 Osiek nad Notecią, ul. Szkolna 2
e-mail: sposieknn@interia.pl

Koronawirus