Strona główna · Dziennik lekcyjny · Dyrekcja · Biblioteka szkolna · Certyfikaty · Dyplomy i wyróżnienia · Plan lekcji · Kontakt Czwartek, Październik 29, 2020

Dobre praktyki

Spisz się i wygraj piłki dla szkół

Zachęcamy wszystkich rolników z Gminy Wyrzysk do aktywnego uczestnictwa w Powszechnym Spisie Rolnym 2020 poprzez dokonanie samospisu na stronie http://spisrolny.gov.pl.

Dla 10 gmin, w których do 30 września br. Urząd Statystyczny w Poznaniu odnotuje najwyższy wskaźnik realizacji samospisu przewidziano nagrody, w postaci zestawu piłek do piłki nożnej, siatkówki oraz koszykówki. Nagrody przeznaczone są dla szkół zlokalizowanych na terenie zwycięskich gmin.

Obiekt monitorowany

Monitoring prowadzony jest w celu zapewnienia bezpieczeństwa i porządku oraz ochrony osób oraz mienia.
Administratorem danych osobowych w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych jest:
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica, 89-333 Osiek nad Notecią, ul. Szkolna 2
e-mail: sposieknn@interia.pl

Koronawirus

Projekt edukacyjny PRGOK

czwartek 29 Października 2020.

Wioletty, Serafina, Felicjana

W szkole został powołany Inspektor Ochrony Danych Osobowych, p.Bartosz Pawelczyk