Strona główna · Dziennik lekcyjny · Dyrekcja · Biblioteka szkolna · Certyfikaty · Dyplomy i wyróżnienia · Plan lekcji · Kontakt Czwartek, Październik 29, 2020

Dobre praktyki

Maszt z biało-czerwoną flagą w naszej gminie?

Zachęcamy wszystkich mieszkańców naszej gminy do wzięcia udziału w projekcie pod Honorowym Patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego.

„Pod biało-czerwoną” to projekt, który zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączą do projektu. Inicjatywa zakupu masztu i flagi zależeć będzie od mieszkańców.

Aby wziąć udział w akcji, należy zebrać odpowiednią liczbę głosów poparcia online. Głos poparcia dla inicjatywy zakupu masztu i umieszczonej na nim flagi, która będzie dumnie eksponowana w centralnym miejscu gminy, mogą oddawać jej mieszkańcy.

Celem projektu jest także godne upamiętnienie zwycięstwa wojsk Rzeczypospolitej nad armią bolszewicką w Bitwie Warszawskiej 1920 roku. Umieszczenie flagi na maszcie w wyjątkowym miejscu to dowód na to jak ważne są symbole narodowe w życiu Polaków. Te, za które życie w walce o wolność Ojczyzny poświęcali nasi przodkowie.

Oddać swój głos można na stronie: https://bialoczerwona.www.gov.pl/

Obiekt monitorowany

Monitoring prowadzony jest w celu zapewnienia bezpieczeństwa i porządku oraz ochrony osób oraz mienia.
Administratorem danych osobowych w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych jest:
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica, 89-333 Osiek nad Notecią, ul. Szkolna 2
e-mail: sposieknn@interia.pl

Koronawirus

Projekt edukacyjny PRGOK

czwartek 29 Października 2020.

Wioletty, Serafina, Felicjana

W szkole został powołany Inspektor Ochrony Danych Osobowych, p.Bartosz Pawelczyk