Strona główna · Dziennik lekcyjny · Dyrekcja · Biblioteka szkolna · Certyfikaty · Dyplomy i wyróżnienia · Plan lekcji · Kontakt Czwartek, Październik 29, 2020

Dobre praktyki

Dzień Kropki

15 września w obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki, którego celem było pobudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości oraz zachęcenie ich do tworzenia i działania.

Tego dnia nasze ubrania wypełnione były kropkami. Na zajęciach poznaliśmy genezę tego święta. Uważnie wysłuchaliśmy opowiadania jak to zwyczajna kropka zmieniła świat małej dziewczynki o imieniu Vashti. Historia ta uświadomiła przedszkolakom, że niezależnie od wieku każdy z nas ma jakiś talent.

Następnie dzieci odkrywały swoje talenty tworząc własne prace plastyczne. Ich pomysłowość nie miała granic. Powstawały „kropkowe” dzieła sztuki.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji upamiętniającej Dzień Kropki w oddziałach przedszkolnych, która znajduje się na naszym szkolnym facebooku.

Ilona Gajewska

Paulina Pasiecznik

Obiekt monitorowany

Monitoring prowadzony jest w celu zapewnienia bezpieczeństwa i porządku oraz ochrony osób oraz mienia.
Administratorem danych osobowych w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych jest:
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica, 89-333 Osiek nad Notecią, ul. Szkolna 2
e-mail: sposieknn@interia.pl

Koronawirus

Projekt edukacyjny PRGOK

czwartek 29 Października 2020.

Wioletty, Serafina, Felicjana

W szkole został powołany Inspektor Ochrony Danych Osobowych, p.Bartosz Pawelczyk