Strona główna · Dziennik lekcyjny · Dyrekcja · Biblioteka szkolna · Certyfikaty · Dyplomy i wyróżnienia · Plan lekcji · Kontakt Czwartek, Październik 29, 2020

Dobre praktyki

Dzień Chłopaka w oddziałach przedszkolnych

W ostatnich dniach września w oddziałach przedszkolnych każdy chłopiec miał swój dzień - uroczyście obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Drobne upominki i życzenia sprawiły chłopcom mnóstwo radości. Bez wątpienia był to dzień pełen wrażeń i dobrej zabawy, a wykonana prezentacja, która znajduje się na naszym szkolnym facebooku, będzie miłym wspomnieniem tych chwil.

Paulina Pasiecznik

Ilona Gajewska

Obiekt monitorowany

Monitoring prowadzony jest w celu zapewnienia bezpieczeństwa i porządku oraz ochrony osób oraz mienia.
Administratorem danych osobowych w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych jest:
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica, 89-333 Osiek nad Notecią, ul. Szkolna 2
e-mail: sposieknn@interia.pl

Koronawirus

Projekt edukacyjny PRGOK

czwartek 29 Października 2020.

Wioletty, Serafina, Felicjana

W szkole został powołany Inspektor Ochrony Danych Osobowych, p.Bartosz Pawelczyk