Strona główna · Dziennik lekcyjny · Dyrekcja · Biblioteka szkolna · Certyfikaty · Dyplomy i wyróżnienia · Plan lekcji · Kontakt Czwartek, Październik 29, 2020

Dobre praktyki

Dzień Głośnego Czytania w Szkole Podstawowej w Osieku nad Notecią

O zaletach czytania wiedzą wszyscy, ale nie zaszkodzi przypominanie o nich od czasu do czasu. Czytanie książek to nie tylko ciekawa forma spędzania wolnego czasu i zdobywania nowej wiedzy. Jest to również rozwijanie wyobraźni oraz wzbogacanie słownictwa. Głośne czytanie dzieciom to także budowanie silnej więzi emocjonalnej. Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania to święto, którego najważniejszymi beneficjentami są właśnie najmłodsi.

W tym roku dzień ten przypadał 29 września. Nasza szkoła również dołączyła do tych obchodów. Uczniowie klas drugich gościli panią dyrektor Małgorzatę Lewandowską, która przeczytała im książkę o przygodzie Martynki. Dzieci chętnie słuchały zabawnej opowieści oraz odpowiadały na pytania zadawane przez panią dyrektor. Uczniowie mieli również okazję obejrzeć wystawę ilustracji z różnych bajek oraz zgromadzone książki. Mamy nadzieję, że takie spotkania staną się tradycją w naszej szkole.

M. Mrotek-Matuszewska

J. Strzyżewska

Obiekt monitorowany

Monitoring prowadzony jest w celu zapewnienia bezpieczeństwa i porządku oraz ochrony osób oraz mienia.
Administratorem danych osobowych w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych jest:
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica, 89-333 Osiek nad Notecią, ul. Szkolna 2
e-mail: sposieknn@interia.pl

Koronawirus

Projekt edukacyjny PRGOK

czwartek 29 Października 2020.

Wioletty, Serafina, Felicjana

W szkole został powołany Inspektor Ochrony Danych Osobowych, p.Bartosz Pawelczyk