Strona główna · Dziennik lekcyjny · Dyrekcja · Biblioteka szkolna · Certyfikaty · Dyplomy i wyróżnienia · Plan lekcji · Kontakt Czwartek, Październik 29, 2020

Dobre praktyki

Pasowanie na ucznia

Rozpoczęcie nauki w szkole jest bardzo ważnym momentem w życiu zarówno dziecka, jak i jego rodziców. Każde dziecko z niepokojem przekracza próg szkoły. Ogromne przeżycie dla uczniów klas pierwszych stanowi pierwsza szkolna uroczystość – ślubowanie pierwszoklasistów.

Zgodnie z tradycją naszej szkoły ślubowanie odbyło się 14 października. Zanim pierwszoklasiści złożyły uroczyste ślubowanie, zaprezentowały to, czego zdążyły nauczyć się przez ten krótki czas pobytu w szkole. Dobrze przygotowaną i zaprezentowaną częścią artystyczną udowodniły, że są gotowi na oficjalne przyjęcie do grona społeczności uczniowskiej. Punktem kulminacyjnym uroczystości było ślubowanie dzieci. Aktu pasowania na ucznia dokonała pani dyrektor szkoły Małgorzata Lewandowska, a piękne, kolorowe dyplomy i życzenia przekazała pani dyrektor Aniceta Banaszak. Pełną emocji i wzruszeń uroczystość zakończyło wręczenie dzieciom upominków zakupionych przez Radę Rodziców.

K. Centała

Z. Siemrzuch

Obiekt monitorowany

Monitoring prowadzony jest w celu zapewnienia bezpieczeństwa i porządku oraz ochrony osób oraz mienia.
Administratorem danych osobowych w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych jest:
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica, 89-333 Osiek nad Notecią, ul. Szkolna 2
e-mail: sposieknn@interia.pl

Koronawirus

Projekt edukacyjny PRGOK

czwartek 29 Października 2020.

Wioletty, Serafina, Felicjana

W szkole został powołany Inspektor Ochrony Danych Osobowych, p.Bartosz Pawelczyk