Strona główna · Dziennik lekcyjny · Dyrekcja · Biblioteka szkolna · Certyfikaty · Dyplomy i wyróżnienia · Plan lekcji · Kontakt środa, Styczeń 20, 2021

Dobre praktyki

Z książką w świąteczny czas

Już niedługo Boże Narodzenie! Zanim jednak zacznie się gorący czas świątecznych przygotowań, spróbujcie znaleźć chwilę, by odwiedzić szkolną bibliotekę.

Znajdziecie tu mnóstwo książek opowiadających bożonarodzeniowe historie. Poznacie nowych bohaterów, którzy podobnie, jak wy kochają święta. Nauczycie się także wykonywać własnoręcznie przepiękne ozdoby świąteczne.

ZAPRASZAMY WAS DRODZY CZYTELNICY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NIEKTÓRYMI NASZYMI PROPOZYCJAMI ŚWIĄTECZNYCH LEKTUR

(kliknijcie na link znajdujący się poniżej)

Joanna Lewandowska

Obiekt monitorowany

Monitoring prowadzony jest w celu zapewnienia bezpieczeństwa i porządku oraz ochrony osób oraz mienia.
Administratorem danych osobowych w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych jest:
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica, 89-333 Osiek nad Notecią, ul. Szkolna 2
e-mail: sposieknn@interia.pl

Koronawirus

Projekt edukacyjny PRGOK

środa 20 Styczenia 2021.

Fabian, Sebastian

W szkole został powołany Inspektor Ochrony Danych Osobowych, p.Bartosz Pawelczyk