Strona główna · Dziennik lekcyjny · Dyrekcja · Biblioteka szkolna · Certyfikaty · Dyplomy i wyróżnienia · Plan lekcji · Kontakt środa, Styczeń 20, 2021

Dobre praktyki

Konkurs muzyczno-plastyczny.

Dnia 18 grudnia zakończył się szkolny konkurs artystyczny na Boże Narodzenia. Uczniowie z klas IV-VII przygotowywali przepiękne kartki świąteczne oraz śpiewali kolędy i pastorałki. Efektem pracy jest ta oto prezentacja wykonań umieszczona w linku.

Serdecznie dziękuję wszystkim za udział i gratuluję wykonawcom.

Leszek Kusz

Obiekt monitorowany

Monitoring prowadzony jest w celu zapewnienia bezpieczeństwa i porządku oraz ochrony osób oraz mienia.
Administratorem danych osobowych w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych jest:
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica, 89-333 Osiek nad Notecią, ul. Szkolna 2
e-mail: sposieknn@interia.pl

Koronawirus

Projekt edukacyjny PRGOK

środa 20 Styczenia 2021.

Fabian, Sebastian

W szkole został powołany Inspektor Ochrony Danych Osobowych, p.Bartosz Pawelczyk