Strona główna · Dziennik lekcyjny · Dyrekcja · Biblioteka szkolna · Certyfikaty · Dyplomy i wyróżnienia · Plan lekcji · Kontakt środa, Styczeń 20, 2021

Dobre praktyki

"Mali pacjenci obdarowani..."

Po dwóch miesiącach od zakończenia akcji charytatywnej, w końcu, bez przeszkód, które wcześniej napotykaliśmy z powodu trwającej pandemii, dotarliśmy z licznymi darami do pacjentów przebywających na oddziale onkologii i hematologii w Szpitalu Uniwersyteckim im. dr Antoniego Jurasza w Bydgoszczy.

Uczniowie naszej szkoły, Szkolne Koło Wolontariatu, grupy przedszkolne: Smerfy, Biedronki, Krasnale z Mini Akademii z Kcyni oraz liczni mieszkańcy Osieka swoją hojnością i wielką chęcią niesienia pomocy spowodowali, że zebraliśmy ogromną ilość darów koniecznych do tego, by dzieci mogły poczuć w szpitalu namiastkę domu.

Niestety nie mogliśmy osobiście spotkać się i przekazać im podarunków. Zrobiliśmy to za pośrednictwem pielęgniarek pracujących na tym oddziale. Panie zaskoczone tak wielką ofiarnością, z niedowierzaniem zerkały na bagażnik samochodu, z którego wydobywaliśmy - wydawałoby się - niekończącą ilość kartonów, toreb i reklamówek…

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM OFIARODAWCOM!

Joanna Lewandowska

Obiekt monitorowany

Monitoring prowadzony jest w celu zapewnienia bezpieczeństwa i porządku oraz ochrony osób oraz mienia.
Administratorem danych osobowych w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych jest:
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica, 89-333 Osiek nad Notecią, ul. Szkolna 2
e-mail: sposieknn@interia.pl

Koronawirus

Projekt edukacyjny PRGOK

środa 20 Styczenia 2021.

Fabian, Sebastian

W szkole został powołany Inspektor Ochrony Danych Osobowych, p.Bartosz Pawelczyk