Strona główna · Dziennik lekcyjny · Dyrekcja · Biblioteka szkolna · Certyfikaty · Dyplomy i wyróżnienia · Kontakt Wtorek, Sierpień 09, 2022

Dobre praktyki

"Różowa Skrzyneczka"

Na zaproszenie fundacji „Różowa Skrzyneczka” nasza szkoła przystąpiła do akcji polegającej na pozyskaniu za darmo skrzyneczek z bezpłatnymi środkami higieny osobistej.

Celem fundacji „Różowa Skrzyneczka” jest walka z wykluczeniem i tabu menstruacyjnym przez zapewnienie powszechnego dostępu do bezpłatnych środków higieny osobistej na czas menstruacji w przestrzeni publicznej.

22 czerwca br. pani dyrektor Małgorzata Lewandowska odebrała przesyłkę zawierającą skrzyneczki ze środkami higienicznymi, dostarczoną przez p. Piotra Prussa. Dzięki fundacji otrzymaliśmy 6 skrzynek, które zostaną zamontowane w toaletach obu budynków szkoły.

Aniceta Banaszak

wicedyrektor SP Osiek n.Notecią

Obiekt monitorowany

Monitoring prowadzony jest w celu zapewnienia bezpieczeństwa i porządku oraz ochrony osób oraz mienia.
Administratorem danych osobowych w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych jest:
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica, 89-333 Osiek nad Notecią, ul. Szkolna 2
e-mail: sposieknn@interia.pl

Dziecięcy Telefon Zaufania

Koronawirus

Projekt edukacyjny PRGOK

wtorek 9 Sierpnia 2022.

Klara, Roman, Romuald

W szkole został powołany Inspektor Ochrony Danych Osobowych:
1. Tomasz Powała - Inspektor Ochrony Danych tel:503 585 225 e-mail: tomaszpowala@wp.pl
2. Marek Powała- z-ca Inspektora ochrony Danych tel: 504 230 997 e-mail: marek.powala@wp.pl