Strona główna · Dziennik lekcyjny · Dyrekcja · Biblioteka szkolna · Certyfikaty · Dyplomy i wyróżnienia · Kontakt Wtorek, Sierpień 09, 2022

Dobre praktyki

Dzień turystyczny w klasach I-III

Dzień 22 czerwca 2022 roku w naszej szkole, był dniem turystycznym. Tego dnia każda klasa z wychowawczyniami wyruszyła w różne kierunki Osieka, aby przypomnieć sobie co ciekawego znajduje się w najbliższej okolicy. Uczniowie mogli zobaczyć następujące obiekty: Skansen – Muzeum Kultury Ludowej, kościół pw. św. Józefa, dworzec PKP, kapliczkę przydrożną, obelisk przy Remizie Strażackiej oraz urokliwe krajobrazy wokół płynącej rzeki Łobżonki. Klasy pierwsze odwiedziły tego dnia Remizę Strażacką, gdzie mogli obejrzeć wozy strażackie znajdujące się w posiadaniu strażaków oraz zobaczyć ich wyposażenie i sprzęt pożarniczy. Strażacy chętnie pokazywali swoje stroje oraz sprzęt, który często pomaga w ratowaniu ludzkiego życia. Uczniowie zobaczyli także, jak wygląda udzielanie pierwszej pomocy. Największą atrakcją była możliwość wzięcia do ręki sikawki strażackiej i kierowanie strumienia wody do wyznaczonego celu.

Wszyscy w świetnych nastrojach powrócili do szkoły. To był udany dzień.

Sławomira Chwaja-Połom

Lucyna Wydeheft

Obiekt monitorowany

Monitoring prowadzony jest w celu zapewnienia bezpieczeństwa i porządku oraz ochrony osób oraz mienia.
Administratorem danych osobowych w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych jest:
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica, 89-333 Osiek nad Notecią, ul. Szkolna 2
e-mail: sposieknn@interia.pl

Dziecięcy Telefon Zaufania

Koronawirus

Projekt edukacyjny PRGOK

wtorek 9 Sierpnia 2022.

Klara, Roman, Romuald

W szkole został powołany Inspektor Ochrony Danych Osobowych:
1. Tomasz Powała - Inspektor Ochrony Danych tel:503 585 225 e-mail: tomaszpowala@wp.pl
2. Marek Powała- z-ca Inspektora ochrony Danych tel: 504 230 997 e-mail: marek.powala@wp.pl