Strona główna · Dziennik lekcyjny · Dyrekcja · Biblioteka szkolna · Certyfikaty · Dyplomy i wyróżnienia · Kontakt Wtorek, Sierpień 09, 2022

Dobre praktyki

GMINNE ZAWODY WĘDKARSKIE

W dniu 21 czerwca odbyły się gminne zawody wędkarskie. W kategorii klas 4-6 nasza drużyna w składzie Staniszewska Zofia, Znamirowski Wiktor oraz Magierski Hubert. zajęła drugie miejsce. W kategorii młodzieży z klas 7-8 nasi uczniowie Kacper Bryś, Kacper Biedrzycki i Gracjan Zieliński uplasowali się tuż za podium. Warto dodać, że najwięcej ryb indywidualnie złowił nasz uczeń Kacper Bryś. Zawodom jak zawsze towarzyszyła wspaniała atmosfera, nie zabrakło tradycyjnego już jak co roku grilla oraz pysznej grochówki. Gratulujemy wędkarzom i życzymy powodzenia w dalszych połowach.

opiekun

Leszek Kusz

Obiekt monitorowany

Monitoring prowadzony jest w celu zapewnienia bezpieczeństwa i porządku oraz ochrony osób oraz mienia.
Administratorem danych osobowych w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych jest:
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica, 89-333 Osiek nad Notecią, ul. Szkolna 2
e-mail: sposieknn@interia.pl

Dziecięcy Telefon Zaufania

Koronawirus

Projekt edukacyjny PRGOK

wtorek 9 Sierpnia 2022.

Klara, Roman, Romuald

W szkole został powołany Inspektor Ochrony Danych Osobowych:
1. Tomasz Powała - Inspektor Ochrony Danych tel:503 585 225 e-mail: tomaszpowala@wp.pl
2. Marek Powała- z-ca Inspektora ochrony Danych tel: 504 230 997 e-mail: marek.powala@wp.pl