Dzieci z klas: Ia, Ib, IIIb w Family Parku.

Dzieci z klas: Ia, Ib, IIIb 12 lutego rozpoczęły ferie od wyjazdu na wycieczkę do Bydgoszczy. W Family Parku bawiły się wyśmienicie. Mogły wyszaleć się i sprawdzić swoją sprawność fizyczną podczas odkrywania niezliczonych labiryntów Figloraju. Tam czekała na nich wielka przygoda – dżungla przeszkód w postaci kładek, trampolin, równoważni, zjazdów, tuneli, wałków. Najodważniejsi zmierzyli się ze ścianką do wspinaczki. Odznakę „Wybornego kierowcy” zdobywali ścigając się motorami, quadami oraz autkami. „Tęczowa zjeżdżalnia” zagwarantowała super zabawę. Olbrzymia ślizgawka była najczęściej wybieraną atrakcją. Nieźle poradzili sobie podczas gry w kręgle. „Wystrzałowe armatki” sprawdziły ich celność. Strzelanie gąbczastymi kulami było niezwykle zabawne.

Potem uczniowie udali się do kina i obejrzeli film ,,Tedi i mapa skarbów”. Tedi Jones udał się do Los Angeles, by zapoznać się z nowymi odkryciami archeolożki Sary Lavroff. Odnalazła ona papirus wskazujący na istnienie naszyjnika należącego do mitycznego króla Midasa, który mocą swego dotyku wszystko zamieniał w złoto. Pełne radości ponowne spotkanie Tediego i Sary szybko zmieniło się w niebezpieczną przygodę, kiedy Sara zostaje porwana przez pewnego bogacza, który za pomocą talizmanu chciał osiągnąć wieczne, niekończące się bogactwo. Wspólnie z przyjaciółmi – papugą i psem – Tedi musiał użyć wszystkich swych mocy, by uratować Sarę. Przyszło mu przemierzyć cały świat, a po drodze poznał nie tylko nowych przyjaciół, ale także nowych wrogów.

Zadowoleni i pełni wrażeń wrócili do domu.

Nad bezpieczeństwem czuwały wychowawczynie: Katarzyna Centała, Zofia Siemrzuch, Sławomira Chwaja-Połom, Magdalena Mrotek-Matuszewska.

Sławomira Chwaja-Połom

Czerwiec 2018

czwartek 21 Czerwca 2018.

Alicja, Marta, Alojz