MISTRZ ORTOGRAFII KLAS III.

Dnia 5 kwietnia odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas III. Konkurs organizowany jest co roku i sprawdza poziom wiedzy oraz umiejętności uczniów w zakresie poprawności ortograficznej. Uczestnikami tegorocznego konkursu byli najlepsi uczniowie, którzy przez całoroczną pracę pokazali, że ortografia nie jest taka straszna i można jej się nauczyć.

Oto finaliści wyłonieni na etapie klasowym: Franek Kamiński, Filip Turbiak (IIIa), Roksana Brodziak, Wiktoria Małek (III b), Nadia Burzynska, Kacper Staniszewski ( III c).

Pretendenci do tytułu mistrza ortografii musieli napisać poprawnie dyktando.

W tym roku Mistrzem Ortografii został Filip Turbiak i to on będzie reprezentował naszą szkołę w powiatowym konkursie ortograficznym w Pile.
Gratulujemy wszystkim uczniom i życzymy dalszych sukcesów.
Konkurs przygotowały i przeprowadziły : Katarzyna Centała i Sławomira Chwaja – Połom.

Katarzyna Centała

Sławomira Chwaja - Połom