Wizyta przedszkolaków w bibliotece.

We wtorek 24 kwietnia przedszkolaki z młodszego oddziału przedszkolnego ze Szkoły Podstawowej w Osieku nad Notecią odwiedziły sąsiadującą ze szkołą Bibliotekę Publiczną. Przewodnikiem po krainie książek była p. Patrycja Kubińska, która zapewniła przedszkolakom moc atrakcji. Dzieci miały okazję posłuchać fragmentu bajki o bocianie oraz poszerzyć wiedzę na jego temat . Następnie p. Patrycja zaprosiła wszystkich do wspólnego wykonania bociana. Po skończonej pracy na dzieci czekała kolejna niespodzianka, a mianowicie konkurs, który polegał na złapaniu jak największej liczby żab. Konkurencja wymagała nie lada sprytu i zręczności, ale wszyscy poradzili sobie znakomicie. Na koniec wizyty p. Patrycja zaprosiła dzieci na kolejne spotkanie w krainie książek. Z uśmiechem na twarzy przedszkolaki podziękowały za zaproszenie. Pełni wrażeń i z nowymi umiejętnościami wszyscy wrócili do szkoły.

Dziękujemy p. Patrycji Kubińskiej za tak miło spędzony czas.

Beata Letka

Sierpień 2018

niedziela 19 Sierpnia 2018.

Konstancja, Emilia, Julian