722,324 unikalne wizyty

Nawigacja
Samorząd Uczniowski
Projekt ETAs - j. angielski
Linki
Sprawozdania finansowe
Wspomnienia z wrześniowej wycieczki do Warszawy uczniów klasy VIIa i VIIb.

Środa, to najciekawszy dzień dla Kingi i Zuzi. W swoich wspomnieniach piszą m.in.
„Po raz pierwszy jechaliśmy metrem. Była to atrakcyjna przejażdżka do gmachu TVP, chociaż nie ukrywamy, że byliśmy trochę wystraszeni.”

Oliwia i Nadia także uważają środę za najciekawszy dzień. Siedziba TVP zrobiła na nich ogromne wrażenie. Pobyt w studiu Pytania na śniadanie, przeszedł wszelkie oczekiwania.

Czwartek był dla wielu uczniów bardzo atrakcyjnym dniem pobytu w Warszawie, bowiem tego dnia w programie była między innymi wizyta na stadionie narodowym. Możliwość przebywania w szatniach naszej kadry narodowej wywarło ogromne wrażenie chociażby na Dominiku, Kamilu, Łukaszu czy Tobiaszu. Fabian i Kacper wspominają liczby: 58,5 tysiąca miejsc siedzących, 610 kamer, 4 ekrany po 460 cali każdy.

Ten dzień pozostanie w pamięci uczniów również z powodu spotkanego sławnego youtubera Lorda Kruszwila, z którym wielu wycieczkowiczów zrobiło sobie pamiątkowe zdjęcie. Pechowo dla Króla Jana III Sobieskiego, lekcja w Pałacu w Wilanowie zeszła na drugi plan, piszą Fabian i Kacper.

Agata i Julka piszą, że Centrum Nauki Kopernik, które zwiedzaliśmy w piątek, było najciekawszym punktem programu. Wystawy i ponad 400 eksponatów zrobiło wrażenie. Możliwość sprawdzenia „Jak to działa” przyniosła nam dużo frajdy, piszą dziewczyny.

Niektórzy uczniowie z klasy VIIb również wyrazili swoje zdanie na temat wycieczki.

Paulinę na przykład urzekło Stare Miasto i ciekawie opowiadający przewodnik. Dla Roksany natomiast ważny był pobyt w Pałacu w Wilanowie ze względu na piękne królewskie przedmioty i spektakularne ogrody przypałacowe. Edyta wspomina i Pałac Kultury i Centrum Nauki Kopernik, jednak zauważa, że największą przyjemność sprawił jej pobyt w Galerii Handlowej.

Artykuł powstał na podstawie prac z j. polskiego klasy VIIa i wspomnień niektórych uczennic z klasy VIIb.
Małgorzata Lewandowska

Znajdź nas na Facebook
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Jak do nas dojechać
Pogoda
Zegar
Kalendarz
Czerwiec 2019
Ni
Pn
Wt
Sr
Cz
Pt
So


1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Imieniny
Dzisiaj jest
środa 26 Czerwca 2019.

Imieniny obchodzą:
Paulina, Jan, Paweł