EKOLOGIA PO RAZ TRZECI!

To była trudna przeprawa: uczestnicy z wielu szkół powiatu pilskiego, wyłonieni w etapie gminnym, spotkali się na etapie powiatowym tego konkursu i zmagali się z trudnymi pytaniami z ekologii oraz dziedzin pokrewnych: ochrony środowiska, chemii, a nawet zdrowego odżywiania. W tym etapie naszą szkołę reprezentowało pięcioro uczestników: Maximilian Rojewski i Maurycy Zięba z kl. VIIIc oraz uczennice klas III gimnazjalnych: Laura Chrobot, Julia Golla i Wiktoria Kędzia. Test zawierał 40 pytań, w większości trudnych, ale to normalne na tym etapie konkursu, w którym biorą przecież udział najlepsi. Z radością i dumą przyjęliśmy ogłoszone przez komisję konkursową wyniki: Wiktoria Kędzia zajęła III miejsce, a Laura Chrobot otrzymała wyróżnienie, a tym samym obie zakwalifikowały się do etapu subregionalnego Północnej Wielkopolski, który odbędzie się 8 listopada br.

Dziewczyny, przed Wami dużo pracy. Życzymy powodzenia!

Aniceta Banaszak

poniedziałek 19 Listopada 2018.

Elżbieta, Seweryn, Paweł