580,364 unikalne wizyty

Nawigacja
Samorząd Uczniowski
Projekt ETAs - j. angielski
Linki
POWIATOWA INAUGURACJA SPORTOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Tradycyjnie jak co roku, cykl rywalizacji sportowych SZS rozpoczyna się jesienią w Pile. Tam 28 września odbyła się Powiatowa Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego 2018/2019 w Powiecie Pilskim i XX Powiatowej Olimpiady Dzieci i Młodzieży Powiatu Pilskiego.

Po zapaleniu znicza przez uczennicę Szkoły Podstawowej Nr 5 w Pile – Karolinę Klimczak, i po odegraniu Hymnu Narodowego otwarcia Olimpiady w imieniu Starosty Pilskiego dokonał Przemysław Pochylski – Etatowy Członek Zarządu Powiatu Pilskiego.

Następnie rozpoczęły się zawody sportowe - Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Uczestniczyło w nich 700 uczestników, którzy rywalizowali na trasach biegowych przygotowanych przez MOSiR w Pile.

Nasza szkoła wystawiła cztery reprezentacje, a uczestników podzielono na klasy 4-6 dziewcząt i chłopców oraz połączono klasy 7, 8 oraz III gimnazjum. Powody do zadowolenia z bardzo dobrego występu miały reprezentacje klas 4-6. Tym razem nasze sztafety uplasowały się w środku stawki.

Reprezentacja dziewcząt klas 4-6

Bąk Wiktoria, Smełsz Agnieszka, Kwidzińska Natalia, Płaczkowska Zuzanna, Janik Aleksandra, Zabel Agata, Skwierawska Krystyna, Kopieńka Sandra, Kaczmarek Maja, Kaczmarek Zuzanna.

IGRZYSKA DZIECI w Kategorii Dziewcząt z r. 2006 i mł. startowało 16 sztafet, 8x800m.

1m-SP 6 Piła - awans
2m- SP 4 Piła - awans
3m-SP 11 Piła
4-SP 1 Piła
5- SP Wysoka
6 –SP Ujście
7- SP Łobżenica
8- SP Wyrzysk
9 -SP 3 Piła
10- SP Białośliwie
11- SP Osiek nad Notecią
12- SP 2 Piła
13- SP Wiktorówko
14- ZS Szydłowo
15-SP 7 Piła
16- SP 12 Piła

b) w kategorii chłopców z r. 2006 i mł. startowało 17 sztafet, 8x800m.

1m-SP 4 Piła - awans
2m- SP 11 Piła – -awans
3m-SP Wysoka
4-SP 3 Piła
5- SP 2 Piła
6- SP Łobżenica
7- SP 7 Piła
8-SP5 Piła
9-SP Osiek nad Notecią
10-SP 6 Piła
11-SPUjście
12-SP Wyrzysk
13- SP 12 Piła
14- SP Białośliwie
15- ZS Szydłowo
16- SP Wiktorówko
17- SP 1 Piła

Reprezentacja chłopców klas 4-6

Wachowiak Remigiusz, Filocha Adam, Wachowiak Kamil, Czerwiński Jakub, Michałek Miłosz, Wiśniewski Miłosz, Jasiński Błażej, Pawłowski Krystian, Roszek Karol, Kaczmarek Paweł.

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

c) w Kategorii Dziewcząt z r. 2005-2003 uczestniczyło 15 sztafet, 10x1000m.

1m-SP 2 Piła – awans
2m- SP 11 Piła
3m-SP 3 Piła
4- SP 5 Piła
5- SP6 Piła
6- SP 12 Piła
7- SP 7 Piła
8- SP 4 Piła
9-SP Wysoka
10- SP Ujście
11- SP Łobżenica
12-SP 1 Piła
13-SP Osiek nad Notecią
14- SP Wyrzysk
15- SP Białośliwie

Reprezentacja dziewcząt klas 7,8 i III G.

Horbowy Michalina, Soczka Julia, Pietruszka Kinga, Dreszler Weronika, Pawlak Julia, Ksobiak Wiktoria, Wiśniewska Michalina, Śmiechowska Kinga, Białakowska Eliza, Gapa Weronika.

d) w kategorii chłopców z r. 2005-2003 startowało 15 sztafet, 10x1000 m.

1m-SP Łobżenica – 50 pkt. -awans
2m- SP 5 Piła
3m-SP11 Piła
4- SP 6 Piła
5- SP 2 Piła
6- SP Wysoka
7- SP Ujście
8-SP Osiek nad Notecią
9- ZS Szydłowo
10- SP Białośliwie
11- SP 7 Piła
12- SP 3 Piła
13- SP 1 Piła
14-SP 4 Piła
15- SP 12 Piła

Reprezentacja chłopców klas 7 i II-III G.

Nyka Szymon, Bogacki Alan, Dębicki Nikodem, Gryczka Jakub, Grykier Dawid, Kaczmarek Jonasz, Kaczmarek Kacper, Rozonka Dawid, Lamparski Jakub, Dorosz Jakub.

Do Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego awansowały dwie pierwsze sztafety w kategorii Szkół Podstawowych ( 4-6), oraz najlepsze sztafety w kat. szkół podstawowych (7,8 i III gim).








Alina Nowak

Sławomir Pinkowski

Znajdź nas na Facebook
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Jak do nas dojechać
Pogoda
Zegar
Kalendarz
Listopad 2018
Ni
Pn
Wt
Sr
Cz
Pt
So




1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Imieniny
Dzisiaj jest
poniedziałek 19 Listopada 2018.

Imieniny obchodzą:
Elżbieta, Seweryn, Paweł