Światowy Dzień Pluszowego Misia w starszym oddziale przedszkolnym

26 listopada przedszkolaki po raz kolejny uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi ulubionymi i ukochanymi pluszakami. Przybyły misie małe, średnie oraz duże, a każdy był piękny i wyjątkowy.

Spotkanie rozpoczęło się od zapoznania przedszkolaków z historią pluszowego misia. Każde z dzieci miało także okazję przedstawić swojego pluszaka na forum klasy. Następnie dzieci i ich misie udały się na spotkanie z młodszym oddziałem przedszkolnym, gdzie wspólnie bawiły się przy dźwiękach muzyki.

Ten dzień w przedszkolu dostarczył dzieciom wiele uśmiechu oraz radości. Wszyscy z niecierpliwością czekają już na kolejne Święto Pluszowego Misia.

Paulina Pasiecznik

Grudzień 2018