705,213 unikalne wizyty

Nawigacja
Samorząd Uczniowski
Projekt ETAs - j. angielski
Linki
Sprawozdania finansowe
Olimpiada Ekologiczna - wreszcie finał!

23 listopada b.r. w Młodzieżowym Domu Kultury „Iskra” w Pile odbyło się podsumowanie XI Ponadpowiatowej Olimpiady Ekologicznej Subregionu Północnej Wielkopolski.

W olimpiadzie uczestniczyli uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich z pięciu powiatów: pilskiego, chodzieskiego, wągrowieckiego, złotowskiego i czarnkowsko-trzcianeckiego. Najpierw walczyli w etapach szkolnych, gminnych i powiatowych, potem spotkali się w finale olimpiady subregionu północnej Wielkopolski.
Najlepsi otrzymali zasłużone nagrody: smartfony, smartwatche, głośniki bezprzewodowe, tablety, powerbanki. Wśród nagrodzonych była uczennica kl. IIIb gimnazjum – Laura Chrobot.

Podczas spotkania wręczono również nagrody zwycięzcom wcześniejszego etapu - XVIII Olimpiady Ekologicznej Powiatu Pilskiego. W kategorii klas VII i VIII oraz gimnazjalnych naszą szkołę godnie reprezentowały uczennice: Wiktoria Kędzia z kl. IIIc, która odebrała nagrodę za zdobycie III miejsca oraz Laura Chrobot, która otrzymała nagrodę za wyróżnienie (V miejsce).

Podczas uroczystości pamiętano również o nauczycielach przygotowujących uczniów do udziału w kolejnych etapach olimpiady. Im również wręczono dyplomy i nagrody książkowe.

Uroczystość uświetnił występ Jagody Pachowicz i Larisy Grams, przygotowany przez Młodzieżowy Dom Kultury „Iskra”.






Aniceta Banaszak

Znajdź nas na Facebook
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Jak do nas dojechać
Pogoda
Zegar
Kalendarz
Maj 2019
Ni
Pn
Wt
Sr
Cz
Pt
So



1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Imieniny
Dzisiaj jest
niedziela 26 Maja 2019.

Imieniny obchodzą:
Filip, Paulina, Marianna