Gwiazdkowy Turniej Piłki Siatkowej Chłopców o Puchar Dyrektora Szkoły

Grudzień to miesiąc, w którym tradycyjnie jak co roku, uczniowie naszej szkoły spotykają się w zmaganiach rywalizując, w piłkę siatkową. Niedawno odbył się turniej dziewcząt, a teraz przyszła pora na rywalizację chłopców. 12 XII br. w Hali Sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się Gwiazdkowy Turniej Piłki Siatkowej Chłopców o Puchar Dyrektora Szkoły. W tym roku w turnieju wzięło udział pięć zespołów z czterech szkół. Rywalizacja przebiegała jednocześnie na dwóch boiskach, a turniej rozegrano systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów.

Podczas zawodów zgromadzenie kibice mogli obejrzeć ciekawe akcje w wykonaniu zawodników biorących udział w turnieju. Konsekwencja, brak błędów, skuteczność na siatce, zacięta rywalizacja oraz ogromna determinacja w zdobywaniu kolejnych punktów, to elementy, które decydują o sukcesie w zmaganiach na najwyższym światowym poziomie. Niektóre z tych detali siatkówki można było dostrzec w rywalizacji zespołów podczas turnieju.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Końcowa klasyfikacja

Reprezentacja I:

BĄK Paweł, BUDA Kamil, DEBICKI Nikodem, GRYKIER Dawid, GRYCZKA Jakub, KACZMAREK Kacper, LAMPARSKI Jakub,

Reprezentacja II:

GOŁA Maksymilian, LEWANDOWSKI Wojciech, KACZMAREK Jonasz, NIEMCZYK Tobiasz, NYKA Szymon, ZIELIŃSKI Michał, Mikołaj

Alina Nowak

Łukasz Dłoniak