745,509 unikalne wizyty

Nawigacja
Samorząd Uczniowski
Projekt ETAs - j. angielski
Linki
Sprawozdania finansowe
FERIE ZIMOWE NA WESOŁO

1. Dzieci z klasy Ia, IIa, IIb oraz kilka uczennic z IVb i IVc ferie rozpoczęły bardzo wesoło. 14 stycznia pojechały na wycieczkę do Bydgoszczy do Family Parku. Wszyscy bawili się wyśmienicie. Mogły wyszaleć się i sprawdzić swoją sprawność fizyczną podczas odkrywania niezliczonych labiryntów i atrakcji. Pobyt w Family Parku zakończył się wspólnym tańcem pod kierunkiem animatora. Potem uczniowie udali się do kina i obejrzeli film „Ralph Demolka w Internecie”. Bardzo podobała im się ta animowana komedia, której głównymi bohaterami byli Ralph i Wandelopa.

Zadowoleni i pełni wrażeń wrócili do domu.

Nad bezpieczeństwem czuwały wychowawczynie: Sławomira Chwaja-Połom, Zofia Siemrzuch i Katarzyna Centała.


Katarzyna Centała

2. W czasie ferii zimowych odbywały się zajęcia sportowe z piłki siatkowej i nożnej. Uczniowie klas V-VI uczestniczyli w treningach odbywających się w sali gimnastycznej przy ulicy Szkolnej. Natomiast w hali sportowej przy ulicy Głównej odbywały się zajęcia dla starszych uczniów. Nauczycielami prowadzącymi byli pani Alina Nowak oraz pan Sławomir Pinkowski. W treningach brało udział wielu uczniów naszej szkoły, dla których była to ciekawa propozycja spędzenia wolnego czasu. W zajęciach sportowych i różnego rodzaju zabawach uczestniczył również Marcin Betański, uczeń naszej szkoły, którym opiekowała się młodzież ze Szkolnego Koła Wolontariatu pod nadzorem pani Aliny Nowak oraz Magdaleny Mrotek-Matuszewskiej.
Magdalena Mrotek - Matuszewska


3. W ostatnim dniu tegorocznych ferii zimowych uczniowie klasy VII A pojechali na lodowisko do Piły, by zaznać trochę zimowego sportu. Przeżyli oni 70 minut cudownej zabawy na łyżwach, w której niektórym pomagały pingwinki :). Byli też tacy, którzy doskonalili jazdę ćwicząc przekładankę bokiem czy po prostu jazdę na czas.

Nie ważne kto ile potrafi, ważne, że zabawa była przednia i wszyscy uczestnicy chętnie powtórzą taki wyjazd w najbliższym czasie.


Małgorzata Lewandowska


Znajdź nas na Facebook
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Jak do nas dojechać
Pogoda
Zegar
Kalendarz
Sierpień 2019
Ni
Pn
Wt
Sr
Cz
Pt
So
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Imieniny
Dzisiaj jest
poniedziałek 19 Sierpnia 2019.

Imieniny obchodzą:
Konstancja, Emilia, Julian