Bal karnawałowy klas I - III

14 lutego 2019 r. - w naszej szkole odbył się oczekiwany przez uczniów klas I – III bal przebierańców. W tym dniu przenieśliśmy się do WIELKIEJ KRAINY BAJEK. Pomysłowość rodziców i dzieci nie miała granic. Tego dnia na sali balowej gościły różnokolorowe, a zarazem bardzo ciekawe stroje. W czasie wspaniałej zabawy przy rytmach wesołej muzyki dzieci mogły zaprezentować tańce z różnych stron świata. Były one przeplatane zabawami i korowodami. Największym powodzeniem cieszyły się zabawy z balonami oraz taniec na gazecie. Jak na prawdziwy bal przystało, wybrano króla i królową. Wybór był bardzo trudny, ponieważ stroje karnawałowe były bardzo ciekawe. Po konsultacji z wychowawczyniami klas młodszych i obecnymi na balu rodzicami wybrano zwycięzców. W tym roku królową balu została Cyganka – Kinga Głuszanowska z III a, a królem zajączek - Przemek Szmyt z tej samej klasy. Zwycięzcy konkursów obdarowani zostali upominkami.

Wszyscy bawili się wyśmienicie. Do domu uczestnicy zabawy wracali we wspaniałych humorach.

Szczególne podziękowania należą się pani Danucie Błażejczak, która zadbała o odpowiednią oprawę muzyczną i czuwała nad przebiegiem zabawy.

Kolejny bal karnawałowy już za rok. Zapraszamy!

Katarzyna Centała

Jadwiga Strzyżewska