BAL KARNAWAŁOWY W ODDZIAŁACH PRZEDSZKOLNYCH

We wtorek 12 lutego dzieci z obu oddziałów przedszkolnych uczestniczyły we wspólnym balu karnawałowym.

Bal karnawałowy to dla przedszkolaków dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas.

Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w sali przedszkolnej można było spotkać księżniczki, policjantów, smoka, motylka, pszczółkę... Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.

Po słodkim poczęstunku wszyscy uczestnicy balu przeszli do sali balowej. Wystrój sali wprowadził dzieci w radosny nastrój oraz zachęcił do wesołej zabawy.

Przebierańcy świetnie się bawili, uczestnicząc we wspólnych zabawach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Wszystkim tym atrakcjom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci. Do domu maluchy wracały we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami. Wspomnienia z tego balu na długo pozostaną w naszej pamięci. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

Dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu sali balowej oraz za słodki poczęstunek.

Paulina Pasiecznik

Ilona Gajewska