Strona główna · Dziennik lekcyjny · Biblioteka szkolna · Dyrekcja · Plan lekcji · Kontakt Czwartek, Wrzesień 19, 2019

Konkurs "Bezpieczne wakacje"

W trosce o bezpieczeństwo naszych najmłodszych uczniów z klas I – III, nauczycielki przed wakacjami utrwalają zasady ruchu drogowego oraz przypominają bezpieczne zachowania w różnych miejscach letniego wypoczynku. Uczniowie z poszczególnych klas, którzy mieli największą wiedzę na temat bezpieczeństwa podczas wakacji, zostali wytypowani do szkolnego konkursu „Bezpieczne wakacje”, który odbył się 04 czerwca 2019 roku. Uczestnicy musieli rozwiązać test oraz krzyżówkę sprawdzającą ich wiadomości. Zadania były zróżnicowanie w zależności od grupy wiekowej.

Najlepsze wyniki zdobyli:

z klas pierwszych - Aleksander Wika I a

z klas drugich – Oliwier Olszanowski II a

z klasy trzeciej – Maja Palińska III a

Wszyscy otrzymali słodkim poczęstunkiem i dyplom, a zwycięzcy dodatkowo nagrody książkowe.

Konkursy przygotowały i przeprowadziły : Katarzyna Centała i Jadwiga Strzyżewska

Wszystkim gratulujemy i życzymy bezpiecznych wakacji!

Jadwiga Strzyżewska

Katarzyna Centała

Wrzesień 2019

czwartek 19 Września 2019.

Konstancja, January