Szkoła Podstawowa w Osieku nad Notecią

Listopad 2019

piątek 22 Listopada 2019.

Cecylia, Jonatan, Stefan
Wycieczka do Bydgoszczy

5 czerwca uczniowie klas VIa, VIIc i VIIb udali się na wycieczkę do Bydgoszczy. Na początku udaliśmy się do ”Muzeum mydła i historii brudu”, w którym dzieci wykonały piękne mydła wg swojego pomysłu oraz poznały jego historię. Następnie udaliśmy się do Parku 17 – Centrum zabaw i trampolin, w którym w doskonały sposób uaktywniliśmy się ruchowo. Po wyczerpujących fizycznie ćwiczeniach udaliśmy się w kolejne miejsce, gdzie moglismy trochę odetchnąć. ROBO PROJECT, to miejsce, w którym można było poznać zasady programowania i tworzenia projektów 3d oraz w ciekawy sposób zaprzyjaźnić się z naukami ścisłymi. Po intensywnym przedpołudniu zrobiliśmy sobie przerwę na obiad, by następnie wyruszyć w drogę do Rulewa, gdzie cała grupa bawiła się w parku linowym. Trzeba przyznać że ten rodzaj aktywności cieszył się największym zainteresowaniem. Serdecznie dziękujemy organizatorom wycieczki, Pani Izoldzie Perlińskiej oraz Panu Sławomirowi Pinkowskiemu.

Leszek Kusz