Strona główna · Dziennik lekcyjny · Biblioteka szkolna · Dyrekcja · Plan lekcji · Kontakt Czwartek, Wrzesień 19, 2019

Wycieczka do Bydgoszczy

5 czerwca uczniowie klas VIa, VIIc i VIIb udali się na wycieczkę do Bydgoszczy. Na początku udaliśmy się do ”Muzeum mydła i historii brudu”, w którym dzieci wykonały piękne mydła wg swojego pomysłu oraz poznały jego historię. Następnie udaliśmy się do Parku 17 – Centrum zabaw i trampolin, w którym w doskonały sposób uaktywniliśmy się ruchowo. Po wyczerpujących fizycznie ćwiczeniach udaliśmy się w kolejne miejsce, gdzie moglismy trochę odetchnąć. ROBO PROJECT, to miejsce, w którym można było poznać zasady programowania i tworzenia projektów 3d oraz w ciekawy sposób zaprzyjaźnić się z naukami ścisłymi. Po intensywnym przedpołudniu zrobiliśmy sobie przerwę na obiad, by następnie wyruszyć w drogę do Rulewa, gdzie cała grupa bawiła się w parku linowym. Trzeba przyznać że ten rodzaj aktywności cieszył się największym zainteresowaniem. Serdecznie dziękujemy organizatorom wycieczki, Pani Izoldzie Perlińskiej oraz Panu Sławomirowi Pinkowskiemu.

Leszek Kusz

Wrzesień 2019

czwartek 19 Września 2019.

Konstancja, January