Szkoła Podstawowa w Osieku nad Notecią

Listopad 2019

piątek 22 Listopada 2019.

Cecylia, Jonatan, Stefan
Piknik przygotowany przez policjantów

W czwartek 6 czerwca br. Uczniowie klas VII wraz z nauczycielkami: p. Magdaleną Mrotek -Matuszewską, p. Joanną Lewandowską i p. Anicetą Banaszak udali się do Wyrzyska na piknik przygotowany przez policjantów z Komisariatu Policji w Wyrzysku. Dla uczestników przygotowano poczęstunek: napoje i słodycze. Atrakcją byłą m. in. możliwość obejrzenia radiowozu oraz pokaz tresury psów policyjnych. Dodatkowym elementem edukacyjnym naszego pobytu na terenie Komisariatu była pogadanka przeprowadzona przez Komendanta Policji p. Marcina Towalewskiego. Tematem spotkania z uczniami były skutki przemocy rówieśniczej, ze szczególnym naciskiem na zjawisko tzw. cyberprzemocy oraz szeroko pojęte bezpieczeństwo w sieci.

Aniceta Banaszak