1,034,958 unikalne wizyty

Nawigacja
Samorząd Uczniowski
Projekt ETAs - j. angielski
Dobre praktyki
Linki
Sprawozdania finansowe
Tańce, przebierańce.

W piątek 10 lutego w szkole odbył się bal karnawałowy, w którym wzięły udział najmłodsze dzieci z klas I-III i oddziału "0".

Akcja zbiórki żywności dla zwierzaków ze schroniska zakończona!

Drugi raz, w naszej szkole, została zorganizowana akcja „Pomożemy zimą nakarmić Burka i Kicię”. Cała szkoła włączyła się w nią bardzo licznie. Przedsięwzięcie to miało na celu zbiórkę zimowego zapasu żywności oraz ciepłych koców i zabawek dla zwierząt ze schroniska w Bydgoszczy.

Walentynkowe atrakcje

W piątek , w ostatnim dniu nauki szkolnej odbyła się impreza związana z obchodami Dnia Zakochanych, tzw.Walentynki. Organizatorem tego dnia był Samorząd Uczniowski. Przeprowadzono wiele ciekawych i niepowtarzalnych konkursów. Uczniowie zamiast mundurka mogli ubrać się w stylu dyskotekowo – randkowym. Dozwolony był też delikatny makijaż.

Brązowi medaliści w powiecie.

W dniu 4 lutego, na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 2 Pile rozegrano Mistrzostwa Powiatu Pilskiego Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej chłopców.

Dzień Babci i Dziadka.

Do tradycji naszej szkoły należą styczniowe obchody Dnia Babci i Dziadka. Jak co roku uczniowie klas Ia, IIa, IIc, IIIa i IIIb wraz z wychowawczyniami Krystyną Kowalską, Jadwigą Strzyżewską, Katarzyną Centałą, Kariną Pinkowską i Barbarą Kniołą zaprosili do szkoły szanownych gości – babcie i dziadków.

Zapraszamy na lodowisko.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wyrzysku zaprasza na lodowisko w Osieku nad Notecią na terenie boiska wielofunkcyjnego.

Z wizytą w skansenie.

W ubiegły czwartek ( 26.01.2012 r.) klasy IV a i IV b mogły odbyć - pouczającą i pełną nowych doświadczeń – podróż w czasie. Odwiedziły bowiem osiecki skansen.

Teatrzyk w szkole.

Tradycją Szkoły Podstawowej w Osieku nad Notecią stały się przedstawienia teatralne w wykonaniu aktorów z krakowskiego Studia Małych Form Teatralnych.

Dzień Babci i Dziadka w "0".

Dzieci z oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Osieku nad Notecią w piątek, 20 stycznia przygotowały uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka . Po zaprezentowaniu wierszy i piosenek dzieci wręczyły laurki i koronkowe aniołki.

Świąteczna zbiórka żywności.

W grudniu, jak co roku, w naszej szkole przeprowadzono zbiórkę żywności pod hasłem „I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem”.

Czas radosnych świąt.

Czas świąt Bożego Narodzenia, to magiczne, pełne ciepła rodzinnego, nastrojowe chwile. W taki też klimat zbliżających się świąt, miał wprowadzić wszystkich widzów apel, który pod kierunkiem pani Izoldy Perlińskiej i Joanny Lewandowskiej, przygotowały klasy IV a i VI a.

Na skansenie w Osieku.

14 grudnia uczniowie z klas IV c i V b Szkoły Podstawowej w Osieku nad Notecią odwiedzili miejscowe Muzeum Kultury Ludowej. Wzięliśmy tam udział w lekcji na temat zwyczajów i obrzędów okresu Bożego Narodzenia na Krajnie.

Profilaktyka uzależnień w szkole.

W naszej szkole zakończono akcję profilaktyczną, której celem było kształtowanie negatywnych postaw uczniów wobec zażywania narkotyków i palenia papierosów.

Mikołajki z niespodzianką.

6 grudnia był wyjątkowym dniem w szkolnym życiu naszej szkoły. Już od rana w zrobiło się radośnie i świątecznie, gdyż w tym wyjątkowym dniu uczniowie ubrali się na czerwono, a na ich głowach pojawiły się czerwone czapki.

"Żeby Polska była Polską".

Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Szkole Podstawowej w Osieku n.Not. rozpoczęły się w czwartek o godz. 10.

Obiekt monitorowany

Monitoring prowadzony jest w celu zapewnienia bezpieczeństwa i porządku oraz ochrony osób oraz mienia.
Administratorem danych osobowych w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych jest:
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica, 89-333 Osiek nad Notecią, ul. Szkolna 2
tel. 67 2866028
e-mail: sposieknn@interia.pl
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Znajdź nas na Facebook
Egzamin ósmoklasisty

Doradztwo zawodowe

Koronawirus

Projekt edukacyjny PRGOK

Jak do nas dojechać
Imieniny
Dzisiaj jest
niedziela 12 Lipca 2020.

Imieniny obchodzą:
Jan, Wera, Brunon