Strona główna · Dziennik lekcyjny · Dyrekcja · Biblioteka szkolna · Certyfikaty · Dyplomy i wyróżnienia · Kontakt Wtorek, Sierpień 09, 2022

Dobre praktyki

Czas radosnych świąt.

Czas świąt Bożego Narodzenia, to magiczne, pełne ciepła rodzinnego, nastrojowe chwile. W taki też klimat zbliżających się świąt, miał wprowadzić wszystkich widzów apel, który pod kierunkiem pani Izoldy Perlińskiej i Joanny Lewandowskiej, przygotowały klasy IV a i VI a.

Na skansenie w Osieku.

14 grudnia uczniowie z klas IV c i V b Szkoły Podstawowej w Osieku nad Notecią odwiedzili miejscowe Muzeum Kultury Ludowej. Wzięliśmy tam udział w lekcji na temat zwyczajów i obrzędów okresu Bożego Narodzenia na Krajnie.

Profilaktyka uzależnień w szkole.

W naszej szkole zakończono akcję profilaktyczną, której celem było kształtowanie negatywnych postaw uczniów wobec zażywania narkotyków i palenia papierosów.

Mikołajki z niespodzianką.

6 grudnia był wyjątkowym dniem w szkolnym życiu naszej szkoły. Już od rana w zrobiło się radośnie i świątecznie, gdyż w tym wyjątkowym dniu uczniowie ubrali się na czerwono, a na ich głowach pojawiły się czerwone czapki.

"Żeby Polska była Polską".

Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Szkole Podstawowej w Osieku n.Not. rozpoczęły się w czwartek o godz. 10.

Już uczniowie.

Zgodnie z tradycją w Dniu Edukacji Narodowej w Szkole Podstawowej w Osieku nad Notecią w poczet uczniów są przyjmowani pierwszoklasiści.

Obiekt monitorowany

Monitoring prowadzony jest w celu zapewnienia bezpieczeństwa i porządku oraz ochrony osób oraz mienia.
Administratorem danych osobowych w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych jest:
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica, 89-333 Osiek nad Notecią, ul. Szkolna 2
e-mail: sposieknn@interia.pl

Dziecięcy Telefon Zaufania

Koronawirus

Projekt edukacyjny PRGOK

wtorek 9 Sierpnia 2022.

Klara, Roman, Romuald

W szkole został powołany Inspektor Ochrony Danych Osobowych:
1. Tomasz Powała - Inspektor Ochrony Danych tel:503 585 225 e-mail: tomaszpowala@wp.pl
2. Marek Powała- z-ca Inspektora ochrony Danych tel: 504 230 997 e-mail: marek.powala@wp.pl