Dobre praktyki
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

Życzenia DLA ÓSMOKLASISTÓW

KOMUNIKAT

Na podstawie harmonogramu terminów postępowania rekrutacyjnego, postępowania uzupełniającego, w tym terminów składania dokumentów do klas I szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Wyrzysk, na rok szkolny 2020/2021 (załącznik do zarządzenia nr 0050.23.2020 Burmistrza Wyrzyska z dnia 21 stycznia 2020 r.) informuję, że w postępowaniu rekrutacyjnym uzupełniającym nie wpłynął żaden wniosek o przyjęcie do klasy I szkoły podstawowej.

Małgorzata Lewandowska

HARMONOGRAM ODWOZÓW W CZASIE EGZAMINU ÓSMOKLASISTY
Harmonogram wejścia uczniów na egzamin ósmoklasisty

Zgodnie z zaleceniami Centalnej Komisji Egzaminacyjnej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego należy unikać tworzenia się grup zdających przed szkołą oraz przed salą egzaminacyjną przed rozpoczęciem egzaminu oraz po jego zakończeniu. Dlatego uczniowie piszący egzamin w sali nr 1 (w hali sportowej przy ul. Głównej 58) nie wchodzą do budynku szkoły, lecz przychodzą bezpośrednio do hali, według określonego porządku, każdego dnia egzaminu o tej samej godzinie.
Uczniowie dojeżdżający wchodzą na halę po przybyciu z dowozów.
Uczniowie zdający w klasach szkolnych wchodzą bezpośrednio do szkoły i udają się pod wskazaną klasę – wszystkie informacje są w załączniku.

KOMUNIKAT W SPRAWIE BIEŻĄCEJ PRACY SZKOŁY

Przypominam, że piątek 12 czerwca 2020r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych, tzn. nie odbędą się lekcje zdalne.

Jednocześnie informuję, że w przyszłym tygodniu, w dniach: 16, 17 i 18 czerwca odbędzie się egzamin ósmoklasisty wg harmonogramu:
1. język polski – 16 czerwca 2020 r. (wtorek) – godz. 9:00
2. matematyka – 17 czerwca 2020 r. (środa) – godz. 9:00
3. język obcy nowożytny – 18 czerwca 2020 r. (czwartek) – godz. 9:00

Są to również dni wolne od zajęć dydaktycznych.

Małgorzata Lewandowska

INFORMACJA

Szanowni rodzice, proszę o spotkanie 12 czerwca 2020 r. o godz. 17.30 w Osieku nad Notecią na parkingu przy Szkole Podstawowej od strony Domu Kultury.

Spotkanie będzie dotyczyło obozu sportowego w judo w dniach 15.08.2020 r. – 25.08.2020 r. w miejscowości Mielno nad morzem.

trener Józef Jopek

kontakt tel. 601 978 557

Stanisław Staszic - patron naszej szkoły

29 maja we wszystkich klasach odbyła się lekcja wychowawcza poświęcona patronowi naszej szkoły Stanisławowi Staszicowi. Nauczyciele przy pomocy prezentacji multimedialnej oraz broszurki przypomnieli wszystkim uczniom tę wybitną postać.
Uwieńczeniem lekcji było rozwiązanie quizu, krzyżówki oraz testu wiedzy o patronie.

Zapraszamy na relację z lekcji przeprowadzonych na Zoomie.

Listy kandydatów przyjętych oraz nieprzyjętych w postępowaniu rekrutacyjnym uzupełniającym do oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2020-2021 w Szkole Podstawowej im. Stanisława Staszica w Osieku nad Notecią

Poniżej przedstawiamy Państwu listy kandydatów przyjętych oraz nieprzyjętych w postępowaniu rekrutacyjnym uzupełniającym do oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2020-2021 w Szkole Podstawowej im. Stanisława Staszica w Osieku nad Notecią

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat".

Sprawianie radości innym a przede wszystkim dzieciom, daje ogromną radość nam samym – w tym wypadku rodzicom. Taki cel przyświecał realizacji przedsięwzięcia podjętego przez kilka mam działających aktywnie w Radzie Rodziców przy Szkole Podstawowej im. Stanisława Staszica w Osieku nad Notecią, mianowicie stworzenie na boisku szkolnym ścieżki aktywności i gier dla dzieci.

Szkolne obchody związane z setną rocznicą urodzin Świętego Jana Pawła II

Mimo zdalnego nauczania nasza szkoła podejmuje wiele akcji i działań związanych z aktywizacją uczniów. Dyrekcja szkoły wraz z nauczycielami religii, p. Beatą Wachowiak, p. Dariuszem Bąk oraz Ks. Patrykiem Styba zrealizowali wiele projektów ukazujących i podkreślających wielkość naszego wielkiego rodaka, Świętego Jana Pawła II.

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wielu konkursach z racji setnej rocznicy urodzin Karola Wojtyły, późniejszego Papieża Jana Pawła II. Wszyscy uczniowie mogli rozwiązać testy, puzzle itp. ukazujące postać naszego rodaka. Konkursy zostały podzielone na 3 kategorie wiekowe: dla uczniów klas 1 – 3, klas 4 – 6 oraz najstarszych kl. 7 – 8.

Dzień Dziecka - starszy oddział przedszkolny

Dzień Dziecka to najbardziej wesoły i piękny dzień dla wszystkich dzieci na całym świecie. Z tej okazji nasze przedszkolaki wykonały piękne prace plastyczne pt. „Dziecięce marzenia”.
Jestem pewna, że wkrótce ich marzenia się spełnią.

Prawa dziecka

Życzenia na Dzień Dziecka od Rady Rodziców

PREZENT NA DZIEŃ DZIECKA

W prezencie dajemy Wam najpiękniejsze wiersze Juliana Tuwima i Jana Brzechwy w wykonaniu nauczycielek wychowawczyń klas I – III naszej szkoły.
Obiekt monitorowany

Monitoring prowadzony jest w celu zapewnienia bezpieczeństwa i porządku oraz ochrony osób oraz mienia.
Administratorem danych osobowych w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych jest:
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica, 89-333 Osiek nad Notecią, ul. Szkolna 2
e-mail: sposieknn@interia.pl

Koronawirus