Komunikat w sprawie zebrań z rodzicami

1. Porządek spotkań w dniu 19. września 2018 r. (budynek przy ul. Szkolnej 2)
- zebranie z wychowawcami oddziałów przedszkolnych godzina 16.20
- zebrania z wychowawcą w poziomie klas I i IV godzina 17.00
- w poziomie klas II i V godzina 17.30
- w poziomie klas III i VI godzina 18.00

79. rocznica wybuchu II wojny światowej.

W sobotę, 1 września br. przed Urzędem Miejskim w Wyrzysku uformował się korowód z przedstawicieli władz samorządowych, szkół, organizacji i stowarzyszeń oraz mieszkańców Gminy Wyrzysk. Wszyscy uroczyście przeszli pod pomnik zamordowanych przez Hitlerowców w listopadzie 1939 roku mieszkańców Wyrzyska i okolic, gdzie z okazji 79. rocznicy wybuchu II wojny światowej złożyli wiązanki kwiatów i zapalili znicze.

Organizacja dowozów w dniu 3 września 2018 r.
Komunikat

Organizacja dowozów w dniu 3 września 2018 r. jest taka sama, jak w drugim semestrze poprzedniego roku szkolnego.
Odwozy w tym dniu będą od godz. 10.00.

(-) Jacek Wiśniewski

Komunikat

Zawiadamiam, że uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2018/19 odbędzie się 3 września 2018 r. o godzinie 9.00 na boisku szkolnym Szkoły Podstawowej im. Stanisława Staszica w Osieku nad Notecią przy ul. Szkolnej 2.

(-) Jacek Wiśniewski

FOTORELACJA ZE SPOTKANIA Z DOUGLASEM

Dotarły do szkoły zdjęcia z zajęć z Amerykaninem, Douglasem Adec’em. Spotkanie miało miejsce 4 czerwca 2018 roku. Pragnę przypomnieć, że na prośbę Douglasa, żadna z Anglistek z naszej szkoły nie uczestniczyła w lekcjach prowadzonych przez amerykańskiego gościa; dla swobody w zachowaniu uczniów. Stąd zdjęcia podczas zajęć robiła jego żona Ela Dec.

Komunikat
Zakończenie roku szkolnego 2017-2018.

Jak we wszystkich szkołach w Polsce, dzisiejszego dnia – 22.06.2018 r. w Szkole Podstawowej im. Stanisława Staszica w Osieku nad Notecią nastąpiło uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018. Dla uczniów trzecich klas gimnazjum było to pożegnanie ze szkołą. Dziękowaliśmy za trud nauczania i wychowania naszym rodzicom, dyrekcji, pedagogom, księżom, pracownikom administracyjnym.

Terminy egzaminów poprawkowych.
"Chciałabym to usłyszeć"

Pola Klinowska została zwyciężczynią KONKURSU RADIOWEGO XXVI MRWD na najciekawsze słuchowisko radiowe pod hasłem „Chciałabym to usłyszeć”. Od wielu lat Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Osieku nad Notecią współpracuje z młodzieżowym pismem ”POD WIATR”, którego naczelnym redaktorem jest zasłużony bydgoski dziennikarz, Mirosław Twaróg.

W grodzie Staszica

Uczniowie klasy IV c udali się 20. czerwca br., z wychowawcą i rodzicami, na wycieczkę do Piły. Głównym punktem wyjazdu było zwiedzanie Muzeum Stanisława Staszica. Oprócz dodatkowych informacji o patronie szkoły, mieli okazję pogłębić wiedzę z zakresu przyrody.

Wycieczka do Piły.

Środę 13 czerwca 2018 roku klasa II c oddziału gimnazjalnego postanowiła spędzić wyjątkowo aktywnie. W tym celu klasa wybrała się do Piły, gdzie pierwszym punktem całego przedsięwzięcia był Park Trampolin. Wszyscy świetnie się bawili skacząc na trampolinach i nurkując w piankowych basenach.

OBÓZ JĘZYKOWY EUROWEEK.

Ostatnie dni przed wakacjami obfitują w szereg wycieczek i wyjazdów. Jednym nich był wyjazd w dniach 6-10.06.2018 do malowniczej miejscowości Lądek Zdrój położonej w Sudetach. Młodzież naszej szkoły, już po raz kolejny, uczestniczyła tu w obozie językowym EUROWEEK, gdzie wszystkie zajęcia były prowadzone w języku angielskim.

Praca sekretariatu w czasie wakacji
Listy oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych.
Poniżej przedstawiamy Państwu listy oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych na rok szkolny 2018-2019
Dzień turystyczny.

Okazuje się, że muzeum, a zwłaszcza etnograficzne w Osieku nad Notecią jest ciekawym i przyjemnym miejscem na spędzenie wolnego czasu. Uczniowie klas szóstych (a,b,c) wraz z wychowawcami: Małgorzatą Lewandowską, Izoldą Perlińską, Leszkiem Kuszem oraz Jolantą Łukowską spędzili w tym miejscu dzień turystyczny.

wtorek 23 Października 2018.

Marleny, Edwarda, Seweryna