Dobre praktyki
DZIEŃ MATKI NA JĘZYKU ANGIELSKIM KL. II i III

W ramach zajęć języka angielskiego uczniowie klas II A, II B oraz III A i III B wykonali piękne laurki z okazji Dnia Matki. Pomysłowość i inwencja nie miały limitu. Wszystkie prace (ok. 60) można obejrzeć poniżej.

Happy Mother’s Day!

Różnorodność biologiczna - efekty zdalnego nauczania z biologii

22 maja na świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej. Tak się składa, że różnorodność biologiczna i jej ochrona były tematami ostatnich lekcji biologii w klasie 8. Uczniowie klas ósmych utrwalali oraz poszerzali swoją wiedzę na ten temat zjawisk stanowiących zagrożenia bioróżnorodności, wykonując pracę na jeden z wybranych tematów. Prace wykonali w formie prezentacji multimedialnej, padletu, a nawet modelu.

31 maja światowy Dzień Bez tytoniu
Informacja o konsultacjach
KOMUNIKAT W SPRAWIE BIEŻĄCEJ PRACY SZKOŁY

Przypominamy, że poniedziałek 1 czerwca 2020 r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych, tzn. nie odbędą się lekcje zdalne.

Jednocześnie informujemy, iż zaplanowane konsultacje na terenie szkoły odbędą się zgodnie z planem.

Odbędzie się również spotkanie na platformie Zoom w sprawie procedur egzaminacyjnych, organizowane o godz. 12.00 przez p. Anicetę Banaszak dla uczniów klas VIII.

Małgorzata Lewandowska

ULUBIONY UTWÓR JANA PAWŁA II W WYKONANIU CZŁONKÓW KÓŁKA ARTYSTYCZNEGO
ULUBIONY UTWÓR JANA PAWŁA II
W WYKONANIU CZŁONKÓW KÓŁKA ARTYSTYCZNEGO

W ramach działalności szkolnego kółka artystycznego uczniowie Julia Garczyńska, Zofia Garczyńska, Aleksandra Janik, Wiktoria Gabrielyan oraz Damian Matuszewski nagrali przepiękną pieśń religijną pt. "Barka". Oto ich wykonanie. Pozdrawiamy całą społeczność szkolną i życzymy miłego słuchania.

Dzień Matki w starszym oddziale przedszkolnym

Dzień Matki to jeden z najbardziej wyjątkowych dni w roku. Szczególny czas, w którym dzieci mają okazję pokazać jak bardzo kochają swoją mamę.

PAMIĘTAJ!!!
Pamiętaj

Jednorazowe rękawiczki oraz maseczki należy wyrzucać do pojemnika na odpady zmieszane.

Nie wrzucaj ich do żółtego pojemnika na odpady z tworzyw sztucznych.

Usprawiedliwienie nieobecności dziecka w szkole

DO POBRANIA - INSTRUKCJA USPRAWIEDLIWIENIA NIEOBECNOŚCI DZIECKA W SZKOLE
Procedury dotyczące funkcjonowania biblioteki szkolnej
Proszę o zapoznanie się z zasadami korzystania z biblioteki szkolnej i zwrotu podręczników.

DO POBRANIA - PROCEDURY
Happy Mother’s Day

Na zdalnej lekcji języka angielskiego, uczniowie klasy I a wykonali przepiękne kartki z okazji Dnia Matki, czyli po angielsku Mother’s Day. Każda laurka przedstawia portret swojej mamy oraz życzenia.

Dzień Matki w naszej szkole, kl. I-III

Jest taki jeden, szczególny dzień w roku, w którym nasze kochane Mamy mają swoje święto – to Dzień Matki, obchodzony 26 maja. W tym dniu, w sposób szczególny wszystkie dzieci wyrażają szacunek i wdzięczność dla swoich mam, obdarowując je laurkami, kwiatami oraz różnego rodzaju prezentami. To święto ma na celu okazanie matkom miłości, jak również podziękowania im za trud i opiekę włożoną w wychowanie.

Dzień Matki na języku angielskim.

Podczas zajęć z języka angielskiego nie zapomnieliśmy o Dniu Matki. Dzieci z klasy 1b oraz 2c chciały złożyć swoim ukochanym mamom wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze, a także przygotowały własnoręcznie laurki. Wszystkim mamom życzymy cudownego Dnia Matki.

BARKA W WYKONANIU NAUCZYCIELI NASZEJ SZKOŁY Z RACJI SETNEJ ROCZNICY URODZIN JANA PAWŁA II

Nasza szkoła zorganizowała wiele propozycji konkursów związanych z setną rocznicą urodzin Świętego Jana Pawła II. Nauczyciele i uczniowie po raz kolejny zatrzymali się nad osobą Ojca Świętego w ramach lekcji religii czy godziny wychowawczej. Także i nauczyciele naszej szkoły postanowili wspólnie wykonać Barkę.

Informacja dla rodziców i uczniów
Obiekt monitorowany

Monitoring prowadzony jest w celu zapewnienia bezpieczeństwa i porządku oraz ochrony osób oraz mienia.
Administratorem danych osobowych w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych jest:
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica, 89-333 Osiek nad Notecią, ul. Szkolna 2
e-mail: sposieknn@interia.pl

Koronawirus