Dobre praktyki
Szkolne obchody związane z setną rocznicą urodzin Świętego Jana Pawła II

Mimo zdalnego nauczania nasza szkoła podejmuje wiele akcji i działań związanych z aktywizacją uczniów. Dyrekcja szkoły wraz z nauczycielami religii, p. Beatą Wachowiak, p. Dariuszem Bąk oraz Ks. Patrykiem Styba zrealizowali wiele projektów ukazujących i podkreślających wielkość naszego wielkiego rodaka, Świętego Jana Pawła II.

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wielu konkursach z racji setnej rocznicy urodzin Karola Wojtyły, późniejszego Papieża Jana Pawła II. Wszyscy uczniowie mogli rozwiązać testy, puzzle itp. ukazujące postać naszego rodaka. Konkursy zostały podzielone na 3 kategorie wiekowe: dla uczniów klas 1 – 3, klas 4 – 6 oraz najstarszych kl. 7 – 8.

Dzień Dziecka - starszy oddział przedszkolny

Dzień Dziecka to najbardziej wesoły i piękny dzień dla wszystkich dzieci na całym świecie. Z tej okazji nasze przedszkolaki wykonały piękne prace plastyczne pt. „Dziecięce marzenia”.
Jestem pewna, że wkrótce ich marzenia się spełnią.

Prawa dziecka

Życzenia na Dzień Dziecka od Rady Rodziców

PREZENT NA DZIEŃ DZIECKA

W prezencie dajemy Wam najpiękniejsze wiersze Juliana Tuwima i Jana Brzechwy w wykonaniu nauczycielek wychowawczyń klas I – III naszej szkoły.
DZIEŃ MATKI NA JĘZYKU ANGIELSKIM KL. II i III

W ramach zajęć języka angielskiego uczniowie klas II A, II B oraz III A i III B wykonali piękne laurki z okazji Dnia Matki. Pomysłowość i inwencja nie miały limitu. Wszystkie prace (ok. 60) można obejrzeć poniżej.

Happy Mother’s Day!

Różnorodność biologiczna - efekty zdalnego nauczania z biologii

22 maja na świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej. Tak się składa, że różnorodność biologiczna i jej ochrona były tematami ostatnich lekcji biologii w klasie 8. Uczniowie klas ósmych utrwalali oraz poszerzali swoją wiedzę na ten temat zjawisk stanowiących zagrożenia bioróżnorodności, wykonując pracę na jeden z wybranych tematów. Prace wykonali w formie prezentacji multimedialnej, padletu, a nawet modelu.

31 maja światowy Dzień Bez tytoniu
Informacja o konsultacjach
KOMUNIKAT W SPRAWIE BIEŻĄCEJ PRACY SZKOŁY

Przypominamy, że poniedziałek 1 czerwca 2020 r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych, tzn. nie odbędą się lekcje zdalne.

Jednocześnie informujemy, iż zaplanowane konsultacje na terenie szkoły odbędą się zgodnie z planem.

Odbędzie się również spotkanie na platformie Zoom w sprawie procedur egzaminacyjnych, organizowane o godz. 12.00 przez p. Anicetę Banaszak dla uczniów klas VIII.

Małgorzata Lewandowska

ULUBIONY UTWÓR JANA PAWŁA II W WYKONANIU CZŁONKÓW KÓŁKA ARTYSTYCZNEGO
ULUBIONY UTWÓR JANA PAWŁA II
W WYKONANIU CZŁONKÓW KÓŁKA ARTYSTYCZNEGO

W ramach działalności szkolnego kółka artystycznego uczniowie Julia Garczyńska, Zofia Garczyńska, Aleksandra Janik, Wiktoria Gabrielyan oraz Damian Matuszewski nagrali przepiękną pieśń religijną pt. "Barka". Oto ich wykonanie. Pozdrawiamy całą społeczność szkolną i życzymy miłego słuchania.

Dzień Matki w starszym oddziale przedszkolnym

Dzień Matki to jeden z najbardziej wyjątkowych dni w roku. Szczególny czas, w którym dzieci mają okazję pokazać jak bardzo kochają swoją mamę.

PAMIĘTAJ!!!
Pamiętaj

Jednorazowe rękawiczki oraz maseczki należy wyrzucać do pojemnika na odpady zmieszane.

Nie wrzucaj ich do żółtego pojemnika na odpady z tworzyw sztucznych.

Usprawiedliwienie nieobecności dziecka w szkole

DO POBRANIA - INSTRUKCJA USPRAWIEDLIWIENIA NIEOBECNOŚCI DZIECKA W SZKOLE
Procedury dotyczące funkcjonowania biblioteki szkolnej
Proszę o zapoznanie się z zasadami korzystania z biblioteki szkolnej i zwrotu podręczników.

DO POBRANIA - PROCEDURY
Obiekt monitorowany

Monitoring prowadzony jest w celu zapewnienia bezpieczeństwa i porządku oraz ochrony osób oraz mienia.
Administratorem danych osobowych w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych jest:
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica, 89-333 Osiek nad Notecią, ul. Szkolna 2
e-mail: sposieknn@interia.pl

Koronawirus

Projekt edukacyjny PRGOK

czwartek 1 Października 2020.

Danuta, Igor, Remigiusz