393,085 unikalne wizyty

Nawigacja
Samorząd Uczniowski
Projekt ETAs - j. angielski
Linki
Gry i Zabawy Mikołajkowe.

Dnia 6 grudnia w ten wyjątkowy dzień w naszej szkole było bardzo wesoło. Po raz kolejny zostały zorganizowane "Gry i Zabawy Mikołajkowe". Uczniowie klas I - III i dzieci sześcioletnie z oddziału przedszkolnego oraz zaproszeni goście z Przedszkola Publicznego w Osieku nad Notecią wspólnie się bawili i rywalizowali między sobą.

Konkurs Głośnego Czytania w Języku Angielskim.

W dniu 1 grudnia 2017 r. o godz. 9.00 w Liceum Salezjańskim w Pile odbył się Konkurs Głośnego Czytania w Języku Angielskim. Udział wzięło 180 uczniów z 22 szkół powiatu pilskiego. Naszą szkołę reprezentowało ośmioro uczniów: kl. II a Amelia Cieśla, Milena Cieśla kl. V b, z klas szóstych Nadia Głuszanowska VI a, Marcel Betański VI b i Bartosz Zbieralski VI c oraz uczennice z klasy siódmych Wiktoria Tworek, Aleksandra Regulska VII a i Jagoda Tryba VII b.

"Opowiadanie listopada"

W konkursie literackim „Tworzę, więc jestem” najlepszą pracą twórczą listopada zostało opowiadanie - jak dotąd najmłodszej uczestniczki - Anny Belki z klasy IV a, która przeniosła nas w świat rodziny bohatera o imieniu Kacperek. W barwny i dowcipny sposób opowiedziała nam historię pewnego zaskakującego poranka, a opowiadanie zatytułowała po prostu „Motocykl”.

Dzień Pluszowego Misia 2017

Dzień Pluszowego Misia w naszej szkole obchodziliśmy 28 listopada. Już od początku miesiąca łącznicy klas z biblioteką szukali koncepcji , jak w tym roku uczcić to niezwykłe święto. Z odpowiednim wyprzedzeniem uczniowie klas 1-3 zostali zaproszeni do udziału w konkursie plastycznym. W tym roku nastąpił przydział bohaterów rysunków.

Dyskoteka andrzejkowa

Andrzejki to ostatnia chwila nie tylko na wróżby, ale także i zabawy tuż przed nadchodzącym adwentem. Z tej okazji 30 listopada w Szkole Podstawowej przy ulicy Szkolnej odbyła się dyskoteka andrzejkowa zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. Ulubiona muzyka uczniów sprawiła, że wszyscy poczuli tę niezwykłą atmosferę i cudownie się bawili.

Andrzejkowe "szaleństwo" w naszej szkole.

W czwartek 30 listopada Samorząd Uczniowski zorganizował uroczystość św. Andrzeja dla całej społeczności uczniowskiej. W tym dniu na długiej przerwie na wychowanków naszej szkoły czekali wróżbici. Duża część naszych podopiecznych wzięła udział w tzw. wróżbach andrzejkowych.

Mój Mikołaj.

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wyrzysku ogłosił konkurs bożonarodzeniowy ,,Mój Mikołaj”. Nasza szkoła chętnie włącza się w takie akcje. Warunkiem uczestnictwa było wykonanie pracy przestrzennej. Mikołaje, które wykonały dzieci były piękne, twórcze i wyjątkowe.

SIÓDEMKA NA MEDAL.

We wtorek 28.11.2017 r. na hali sportowej Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wyrzysku odbył się Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej. Gospodarzem turnieju był UKS Unikat oraz Szkoła Podstawowa z Falmierowa. Po raz pierwszy, wskutek reformy oświatowej, rywalizacja obejmowała klasy siódme i młodsze.

Dzień Pluszowego Misia w oddziale przedszkolnym

28 listopada dzieci z oddziału przedszkolnego jak co roku obchodziły Święto Pluszowego Misia. Tego szczególnego dnia dzieci przybyły do przedszkola ze swoimi ulubionymi pluszowymi przytulankami, które były honorowymi gośćmi.

Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych.

W ramach "Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych" uczniowie gimnazjalnych klas III-cich wraz z opiekunami udali się do Piły 21. XI. 2017r., by uczestniczyć w drzwiach otwartych szkół ponadgimnazjalnych. Przed nimi ważna decyzja: wybór szkoły ponadgimnazjalnej i pośrednio, drogi zawodowej.

Marsz Antysmogowy w Wyrzysku.

W czwartek 23 listopada 2017 r. uczniowie klasy IV B uczestniczyli w MARSZU ANTYSMOGOWYM zorganizowanym przez Szkołę Podstawową im. Powstańców Wielkopolskich w Wyrzysku przy współpracy Urzędu Miejskiego, Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Związku Międzygminnego „Pilski Region Gospodarki Odpadami Komunalnymi”.

Spotkanie z przewodnikiem psa i jego podopieczną Arią.

23 listopada do naszej szkoły przyjechali policjanci: dzielnicowy st. sierż. Mateusz Tomczyński oraz asp. Piotr Urbanowicz - przewodnik psa tropiącego z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego w KPP w Pile wraz z psem patrolowo-tropiącym. W trakcie spotkania z uczniami klas III i IVa swoje umiejętności, pod nadzorem opiekuna, zaprezentowała 3,5-letnia Aria.

Pogadanki o bezpieczeństwie ruchu drogowego.

22 listopada oddziały przedszkolne oraz klasy pierwsze naszej szkoły uczestniczyły w pogadankach nt. bezpieczeństwa ruchu drogowego. Przeprowadzili je policjanci z Komisariatu Policji w Wyrzysku – dzielnicowy Mateusz Tomczyński oraz Adam Ozimina.

Konkurs Piosenki Patriotycznej

17 Listopada nasi uczniowie brali udział w konkursie piosenki patriotycznej w Falmierowie. Spotkanie młodych talentów zainaugurował uroczysty apel poświęcony roli pieśni patriotycznej w historii naszego kraju.

Dyskoteka

Po tygodniach ciężkiej nauki, dzieci i młodzież naszej szkoły z utęsknieniem czekali na zabawę. Dyskoteka dla chętnych odbyła się 16 listopada. Oprócz dobrej muzyki do tańca organizatorzy zapewnili słodkości.

Znajdź nas na Facebook
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Jak do nas dojechać
Pogoda
Zegar
Kalendarz
Marzec 2018
Ni
Pn
Wt
Sr
Cz
Pt
So
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Imieniny
Dzisiaj jest
niedziela 18 Marca 2018.

Imieniny obchodzą:
Anzelm, Cyryl, Edward