Strona główna · Dziennik lekcyjny · Dyrekcja · Biblioteka szkolna · Certyfikaty · Dyplomy i wyróżnienia · Plan lekcji · Kontakt środa, Styczeń 20, 2021


Nawigacja

Samorząd Uczniowski

Projekt ETAs - j. angielski

Dobre praktyki

Linki

Sprawozdania finansowe

Europejski Tydzień Kodowania

Nasza szkoła w tym roku pierwszy raz przystąpiła do społecznej inicjatywy Code Week. Pomysłodawczynią włączenia się do tej akcji była Pani Dyrektor Małgorzata Lewandowska. W ramach tej inicjatywy europejskie państwa ,,ścigają” się w liczbie zorganizowanych wydarzeń związanych z programowaniem. Akcja ta co roku organizowana jest na terenie całej Europy i dedykowana wszystkim, którzy chcą rozpocząć lub kontynuować przygodę z programowaniem.

X Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia to akcja, która ma na celu zachęcenie wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. W piątek, 2 października br. podczas lekcji matematyki zostały przeprowadzone przez Komisje Egzaminacyjne egzaminy pisemne z tabliczki mnożenia dla uczniów z klas III - VIII.

ŚWIATOWY DZIEŃ MYCIA RĄK

W czwartek 15 października przypadał Światowy Dzień Mycia Rąk. Jest to święto ustanowione przez ONZ w 2008 roku, jako akcja edukacyjna, której celem jest globalna edukacja na temat mycia rąk. Mycie rąk nie jest wcale takie proste, dlatego w związku z pandemią COVID-19 pragnęłyśmy jeszcze bardziej uczulić dzieci, że czystość rąk to klucz do zdrowia. Na co dzień ulegamy infekcjom, które związane są z zakażeniami przenoszonymi przez brudne ręce.

Komunikat
Pasowanie na ucznia

Rozpoczęcie nauki w szkole jest bardzo ważnym momentem w życiu zarówno dziecka, jak i jego rodziców. Każde dziecko z niepokojem przekracza próg szkoły. Ogromne przeżycie dla uczniów klas pierwszych stanowi pierwsza szkolna uroczystość – ślubowanie pierwszoklasistów.

Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych - najdłuższe święto w szkole!
Dzień Głośnego Czytania w Szkole Podstawowej w Osieku nad Notecią

O zaletach czytania wiedzą wszyscy, ale nie zaszkodzi przypominanie o nich od czasu do czasu. Czytanie książek to nie tylko ciekawa forma spędzania wolnego czasu i zdobywania nowej wiedzy. Jest to również rozwijanie wyobraźni oraz wzbogacanie słownictwa. Głośne czytanie dzieciom to także budowanie silnej więzi emocjonalnej. Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania to święto, którego najważniejszymi beneficjentami są właśnie najmłodsi.

Program dla szkół - Informacja dla rodziców
Dzień Chłopaka w oddziałach przedszkolnych

W ostatnich dniach września w oddziałach przedszkolnych każdy chłopiec miał swój dzień - uroczyście obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Drobne upominki i życzenia sprawiły chłopcom mnóstwo radości. Bez wątpienia był to dzień pełen wrażeń i dobrej zabawy.

Dzień Kropki

15 września w obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki, którego celem było pobudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości oraz zachęcenie ich do tworzenia i działania. Tego dnia nasze ubrania wypełnione były kropkami.

Maszt z biało-czerwoną flagą w naszej gminie?
Maszt z biało-czerwoną flagą w naszej gminie?


Spisz się i wygraj piłki dla szkół
Spisz się i wygraj piłki dla szkół
Komunikat
KOMUNIKAT


W czwartek 17 września 2020 r. od godz. 8.00 odbędzie się sesja zdjęciowa dla uczniów naszej szkoły (inf. dot. obydwu budynków).
Poniżej przedstawiamy ofertę:Małgorzata Lewandowska
Dyrektor szkoły

Komunikat
KOMUNIKAT DOTYCZĄCY SPOTKAŃ
Z RODZICAMI DZIECI
Z ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH


Zebrania z rodzicami dzieci z oddziałów przedszkolnych odbędą się w środę 16 września 2020 r. według następującego porządku:

godz. 16.50 grupa Pani Pauliny Pasiecznik

godz. 17.00 grupa Pani Ilony GajewskiejMałgorzata Lewandowska
Dyrektor szkoły

Komunikat
BIP


Obiekt monitorowany

Monitoring prowadzony jest w celu zapewnienia bezpieczeństwa i porządku oraz ochrony osób oraz mienia.
Administratorem danych osobowych w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych jest:
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica, 89-333 Osiek nad Notecią, ul. Szkolna 2
tel. 67 2866028
e-mail: sposieknn@interia.pl

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Znajdź nas na Facebook

Egzamin ósmoklasisty


Doradztwo zawodowe


Koronawirus


Projekt edukacyjny PRGOK


Jak do nas dojechać

Imieniny
Dzisiaj jest
środa 20 Styczenia 2021.

Imieniny obchodzą:
Fabian, Sebastian

W szkole został powołany Inspektor Ochrony Danych Osobowych, p.Bartosz Pawelczyk