Strona główna · Dziennik lekcyjny · Biblioteka szkolna · Certyfikaty · Dyplomy i wyróżnienia · Kontakt Wtorek, Styczeń 31, 2023


Nawigacja

Samorząd Uczniowski

Projekt ETAs - j. angielski

Programy i projekty

Sprawozdania finansowe

Życzenia z okazji Dnia Mamy

Dnia 26.05.2022 r. obchodziliśmy w naszym przedszkolu wyjątkowe święto – Dzień Matki. Jest to bez wątpienia jeden z najpiękniejszych dni w roku. Szczególny czas, w którym dzieci mają okazję pokazać jak bardzo kochają swoją Mamę.

Młodzi Badacze znad Noteci

Grupa ośmioklasistów z naszej szkoły w składzie: Anna Belka, Wiktoria Gabrielyan, Sandra Kopienka, Jakub Lewandowski, Hubert Królak oraz Zofia Garczyńska i Weronika Stelmach utworzyła koło naukowe pod nazwą Młodzi Badacze znad Noteci. Głównym celem tego przedsięwzięcia było uczestnictwo w konkursie „Być jak Ignacy”, którego program i idea zainspirowały naszych uczniów. To właśnie młodym ludziom najbardziej potrzebne są dobre przykłady, na których mogą się wzorować w swoim codziennym życiu.

Światowy Dzień Bez Tytoniu 31 maja 2022
"Było fajnie!"

„Było fajnie!” – takie stwierdzenia najczęściej padały z ust dzieci klasy 4a, 5a i 5b, które wraz z opiekunami 19 maja 2022 roku wybrały się na wycieczkę do Gdańska i Gdyni. Długa podróż i wysoka temperatura nie przeszkadzały uczniom, by z zapałem i energią poznawać najciekawsze zakątki tych miast.

Wycieczka klas trzecich do Torunia

Dnia 18 maja 2022 r. klasy III a i III b wraz z wychowawczyniami, udały się na wycieczkę do Torunia, jednego z najstarszych miast Polski. Zwiedzanie grodu Kopernika zaczęliśmy od pobytu w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy. Uczniowie mogli tam zobaczyć wiele eksponatów o treści przyrodniczej, fizycznej i podróżniczej.

Ciekawa lekcja przyrody na Zielonej Górze.

16 maja 20222 roku uczniowie klasy 2a wybrali się na ciekawą lekcję przyrody na Zieloną Górę. Na szczęście piękna pogoda dopisała i dzieci mogły przebywać na łonie natury. Głównym celem wycieczki było zapoznanie dzieci ze zwierzyną i roślinnością tam występującą. Pod czujnym okiem Pana Michała z wykorzystaniem lornetek dzieci obserwowały ptaki, poznawały roślinność i jej piękne kolory, wsłuchiwały się w odgłosy przyrody, Dowiedziały się, jak zbudowany jest las, jak nazywamy poszczególne jego warstwy.

Życzenia dla ósmoklasistów
Plan odwozów od 24 do 26 maja 2022r.
Turniej singli w mini siatkówce dziewcząt i chłopców klas 4 - 5

10 i 12 maja 2022 r., na sali gimnastycznej naszej szkoły odbył się „Turniej singli w mini siatkówce dziewcząt i chłopców klas 4 – 5”. Turniej zorganizowano w ramach rozgrywek Szkolnego Koła Sportowego. Rywalizacja odbywała się systemem "każdy z każdym" na boisku 3x3 metry, w czterech kategoriach wiekowych.

Harmonogram wejścia na egzamin ósmoklasisty.
Pierwsza książka...

23 kwietnia przypada Dzień Książki a 8 maja swoje święto mają bibliotekarze. Od samego rana 9 maja 2022 roku w młodszym oddziale przedszkolnym trwały przygotowania do odwiedzin w bibliotece szkolnej. Podczas zajęć dzieci poznały zawód bibliotekarza.

Witaj majowa jutrzenko!

3 maja to data szczególnie ważna w naszej szkole. Każdy Polak świętuje rocznicę Uchwalenia Konstytucji Trzeciego Maja. W związku z tym ważnym wydarzeniem uczniowie klasy 7a przygotowali akademię, która miała miejsce 04 maja 2022 roku. Zaproszeni goście, nauczyciele i uczniowie w skupieniu wysłuchali montażu słownego przybliżającego główne założenia Ustawy Rządowej uchwalonej 3 maja 1791 roku oraz historii jej powstania. Uroczysty nastrój podkreślały pieśni śpiewane przez szkolny zespół instrumentalno – wokalny prowadzony przez pana Leszka Kusza.

Dziecięca wędrówka z Marią Konopnicką

W środę, 11 maja 2022 r., z okazji trwającego XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, dzieci ze starszego oddziału przedszkolnego odwiedziły filię biblioteczną w Osieku nad Notecią. Przedszkolaki miały okazję wysłuchać wybranych wierszy Marii Konopnickiej, których bohaterami były żabki.

Listy kandydatów przyjętych oraz nieprzyjętych w postepowaniu rekrutacyjnym uzupełniającym do oddziałów przedszkolnych
Listy kandydatów przyjętych oraz nieprzyjętych w postepowaniu rekrutacyjnym uzupełniającym do oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej im. Stanisława Staszica w Osieku nad NoteciąPoniżej przedstawiamy Państwu listy kandydatów przyjętych oraz nieprzyjętych w postępowaniu rekrutacyjnym uzupełniającym do oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej im. Stanisława Staszica w Osieku nad Notecią

"W podróż z Małym Księciem..."

W podróż w poszukiwaniu prawdziwej miłości i przyjaźni oraz w odkrwaniu odpowiedzi na pytanie, czym jest odpowiedzialność za drugiego człowieka, zabrali nas aktorzy Narodowego Teatru Edukacji z Wrocławia, którzy 10 maja przyjechali do Regionalnego Centrum Kultury w Pile, by w przedstawieniu teatralnym przypomnieć uczniom klas siódmych i ósmych treść „Małego Księcia”.

BIP


ePUAP


Obiekt monitorowany

Monitoring prowadzony jest w celu zapewnienia bezpieczeństwa i porządku oraz ochrony osób oraz mienia.
Administratorem danych osobowych w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych jest:
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica, 89-333 Osiek nad Notecią, ul. Szkolna 2
tel. 67 2866028
e-mail: sposieknn@interia.pl

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Znajdź nas na Facebook

Dziecięcy Telefon Zaufania


Egzamin ósmoklasisty


Doradztwo zawodowe
Koronawirus


W szkole został powołany Inspektor Ochrony Danych Osobowych:
1. Tomasz Powała - Inspektor Ochrony Danych tel:503 585 225 e-mail: tomaszpowala@wp.pl
2. Marek Powała- z-ca Inspektora ochrony Danych tel: 504 230 997 e-mail: marek.powala@wp.pl