688,729 unikalne wizyty

Nawigacja
Samorząd Uczniowski
Projekt ETAs - j. angielski
Linki
KOLĘDOWANIE PO POLSKU I ANGIELSKU (FILMY)

Ostatnie dni przed Świętami Bożego Narodzenia to niezwykły czas. Wieloletnią tradycją szkoły przy ulicy Głównej w Osieku nad Notecią są konkursy kolęd w wykonaniu uczniów. Podobnie było i tego roku.

WOŚP na rockowo
Dyskoteka WOŚP
"Świąteczna moc wsparcia dla osób samotnych, starszych oraz chorych"

Zbiórka kartek świątecznych dla osób samotnych, starszych i chorych to ostatnia zaplanowana akcja Szkolnego Koła Wolontariatu w tym roku kalendarzowym. Wolontariusze własnoręcznie wykonali przepiękne kartki bożonarodzeniowe, w których znalazły się życzenia z okazji zbliżających się świąt.

Kiermasz ozdób bożonarodzeniowych

Jak co roku, tak i w tym, w naszej szkole 19 i 20 grudnia odbył się kiermasz ozdób bożonarodzeniowych. W wykonaniu dekoracji pomagali chętni uczniowie. Wśród nich byli uczestnicy zajęć „Kreatywni na Boże Narodzenie” oraz uczniowie ze świetlicy szkolnej, którzy pod opieką Pani Edyty Marzoch – Gryczki stworzyli świąteczne cacka.

Niespodziewani goście w szkole...

Dni poprzedzające Święta wypełnione były w szkole spotkaniami z niespodziewanymi gośćmi. Najpierw 19 grudnia uczniów klas IV odwiedził mł. ogn. Mateusz Kentzer z Państwowej Straży Pożarnej w Pile. Przybył do naszej szkoły w ramach akcji „Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!”.

Wigilia w oddziałach przedszkolnych

Święta Bożego Narodzenia kryją w sobie niepowtarzalną magię: radość i niecierpliwe oczekiwanie na pierwszą wigilijną gwiazdkę. 21 grudnia dzieci z obu oddziałów przedszkolnych uczestniczyły w wigiliach klasowych. Przedszkolaki w tym dniu wspólnie kolędowały, składały sobie życzenia oraz zjadły przygotowany przez rodziców poczęstunek.

Świąteczne życzenia
Praca sekretariatu w czasie przerwy świątecznej
Gwiazdkowy Turniej Piłki Siatkowej Chłopców o Puchar Dyrektora Szkoły

Grudzień to miesiąc, w którym tradycyjnie jak co roku, uczniowie naszej szkoły spotykają się w zmaganiach rywalizując, w piłkę siatkową. Niedawno odbył się turniej dziewcząt, a teraz przyszła pora na rywalizację chłopców. 12 XII br. w Hali Sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się Gwiazdkowy Turniej Piłki Siatkowej Chłopców o Puchar Dyrektora Szkoły.

WSPOMNIEŃ CZAR

Za nami kolejna, już XVIII, edycja Gminnego Konkursu Ortograficznego o Pióro Burmistrza. W tym roku także nie zabrakło emocji podczas pisania dyktand, które najeżone były trudnościami ortograficznymi. Nie mniej problemów sprawiały znaki interpunkcyjne, bez których żaden tekst nie byłby w pełni zrozumiały. Tematyka tekstów była różnorodna, gdyż klasy młodsze pisały o zbliżających się świętach, a klasy starsze o niesamowitych podróżach, odkryciach i niezwykłych postaciach.

Zawsze trochę radości, czyli święta w szpitalu...

Grudzień jest magicznym miesiącem, kiedy cały świat staje się miejscem, gdzie spełniają się marzenia, a ludzie są dla siebie życzliwsi. Dzieci cieszą się na myśl o zbliżających się Świętach Bożego Narodzenia i czekających na nich prezentach. Nikt nie lubi być z dala od domu, szczególnie w okresie przedświątecznym, bo wtedy właśnie najbardziej potrzebujemy bliskości z rodziną. A takim miejscem jest szpital. W tym roku, po raz kolejny pamiętaliśmy o chorych dzieciach przebywających w wyrzyskim szpitalu.

ALFIK 2018

Uczniowie ostatniej klasy gimnazjalnej w Osieku nad Notecią 12.12.2018r. przystąpili do XXII EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU HUMANISTYCZNEGO - ALFIK 2018.

KIERMASZ OZDÓB BOŻONARODZENIOWYCH
Koncert Orkiestry Dętej w Osieku nad Notecią

14 grudnia br. zgromadziliśmy się w Hali Osir-u, gdzie mieliśmy okazję wysłuchać koncertu Orkiestry Dętej OSP Osiek nad Notecią pod kierunkiem pani Katarzyny Wyczyńskiej. Podczas spotkania wysłuchaliśmy wiele różnych utworów m.in.: „Legiony Polskie” oraz „Rotę”.

Znajdź nas na Facebook
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Jak do nas dojechać
Pogoda
Zegar
Kalendarz
Kwiecień 2019
Ni
Pn
Wt
Sr
Cz
Pt
So

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Imieniny
Dzisiaj jest
sobota 20 Kwietnia 2019.

Imieniny obchodzą:
Agnieszka, Teodor, Czesław