WYCIECZKA KLASY IVc DO BISKUPINA

Klasa IVc wraz z opiekunami i wychowawcą 17.05.2019r. wybrała się do Biskupina. Rodzice uczniów uznali, że warto zobaczyć jeden z najstarszych w Europie rezerwatów, który dla dziedzictwa kulturowego Polski jest Pomnikiem Historii. Obejmuje on obszar z licznymi śladami osadnictwa od epoki kamienia po wczesne średniowiecze, stąd jego wyjątkowa wartość.

I N F O R M A C J A !
GOŚCIE Z ZAGRANICY NA LEKCJACH JĘZYKA ANGIELSKIEGO

W piątek 26 kwietnia do naszej miejscowości przyjechała grupa wolontariuszy anglojęzycznych z Fundacji "Wiatrak" w Bydgoszczy. Przybyli do Polski z Hiszpanii, Portugalii, Rumunii i Włoch. Wolontariusze prowadzili zajęcia dla uczniów klas gimnazjalnych w ramach realizowanego obecnie przez naszą szkołę projektu English Teaching Activities.

American Dream czyli uczniowie SP z wizytą w Amerykańskiej Szkole.

Dnia 5.04.2019 r. grupa uczniów należąca do projektu English Teaching Activities realizowanego w naszej szkole wyjechała na zaproszenie do Amerykańskiej Szkoły mieszczącej się w Konstancinie, na przedmieściach Warszawy. Głównym celem przedsięwzięcia było uczestnictwo w spektaklu w języku angielskim przygotowanym przez uczniów American School of Warsaw (ASW), a także zapoznanie się ze strukturą działania i funkcjonowaniem szkoły wg amerykańskiego systemu nauczania.

ANGLIŚCI W SZKOLE AMERYKAŃSKIEJ W KONSTANCINIE - PROGRAM RADY POLEK.

Zakończyła się kolejna edycja dwuetapowego programu dla nauczycieli języka angielskiego współpracujących z Polsko – Amerykańską Fundacją Rozwoju oraz Nidzicką Fundacją Rozwoju „NIDA”.

Łowiectwo w oczach dziecka

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XIV pilskim konkursie plastycznym o tematyce przyrodniczo - łowieckiej pt. "Łowiectwo w oczach dziecka".

KOMUNIKAT

Terminy zebrań z rodzicami:

ulica Szkolna 2 - 14 .05.2019 ( wtorek)

Klas I, IV -17.00
Klasy II, V -17.30
Klasy III, VI -18.00

ulica Główna 58 - 16.05.2019 ( czwartek)

klasy VII -17.00
Klasy VIII -17.30
Klasy III g. -18.00

Małgorzata Lewandowska

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM ( DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH )

Uczniowie naszej szkoły systematycznie biorą udział w Turnieju reprezentując gminę Wyrzysk w eliminacjach powiatowych jak i wojewódzkich. W tym roku rywalizacja przebiegła w dwóch grupach wiekowych: grupa I – uczniowie szkół podstawowych w wieku 10-12 lat (rocznikowo), grupa II – pozostali uczniowie.

Oddziały przedszkolne z wizytą w Centrum Ogrodniczym w Osieku.

W marcu oraz w kwietniu dzieci z obu oddziałów przedszkolnych zostały zaproszone na warsztaty ogrodnicze w Centrum Ogrodniczym „Agrorama” w Osieku nad Notecią.

Lista kandydatów przyjętych do klasy pierwszej

Lista kandydatów przyjętych do klasy pierwszej w Szkole Podstawowej w Osieku nad Notecią na rok szkolny 2019/2020

KOMUNIKAT

W związku z zakończonym postępowaniem rekrutacyjnym do oddziałów przedszkolnych informuję, że pozostały 4 wolne miejsca.
Od 24 kwietnia 2019 r. można składać wnioski o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej na rok szkolny 2019/2020 w postępowaniu uzupełniającym.
Harmonogram terminów postępowania uzupełniającego do oddziałów przedszkolnych przedstawia się następująco:

Lista kandydatów przyjętych do oddziału przedszkolnego

Lista kandydatów przyjętych do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Osieku nad Notecią na rok szkolny 2019/2020

KOMUNIKAT

Informuję, że egzamin ósmoklasisty odbędzie się zgodnie z harmonogramem, tj. w dn. 15-17 kwietnia 2019 r.

Dowozy ranne we wszystkie dni egzaminów według stałego grafiku (uczniowie przyjeżdżają na godz. 8.00), natomiast odwozy przedstawiają się następująco:
Poniedziałek (15.04.2019) o godz. 11.15
Wtorek (16.04.2019) o godz. 10.55
Środa (17.04.2019) o godz. 10.45

Proszę, aby uczniowie klas ósmych pamiętali o zabraniu na egzamin legitymacji szkolnych.

KOMUNIKAT

Informuję, że egzamin gimnazjalny dla uczniów klas trzecich odbędzie się zgodnie z harmonogramem, tj. w dn. 10-12 kwietnia 2019 r.

Dowozy ranne we wszystkie dni egzaminów według stałego grafiku (uczniowie przyjeżdżają na godz. 8.00), natomiast odwozy w środę i w czwartek o godz. 12.50, a w piątek o godz. 12.30.

Małgorzata Lewandowska

Lista kandydatów zakwalifikowanych do oddziałów przedszkolnych
Lista kandydatów zakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym do oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej w Osieku nad Notecią na rok szkolny 2019/2020

Sierpień 2019

poniedziałek 19 Sierpnia 2019.

Konstancja, Emilia, Julian