Strona główna · Dziennik lekcyjny · Dyrekcja · Biblioteka szkolna · Certyfikaty · Dyplomy i wyróżnienia · Kontakt Wtorek, Sierpień 09, 2022

Dobre praktyki

Życzenia dla ósmoklasistów
Plan odwozów od 24 do 26 maja 2022r.
Turniej singli w mini siatkówce dziewcząt i chłopców klas 4 - 5

10 i 12 maja 2022 r., na sali gimnastycznej naszej szkoły odbył się „Turniej singli w mini siatkówce dziewcząt i chłopców klas 4 – 5”. Turniej zorganizowano w ramach rozgrywek Szkolnego Koła Sportowego. Rywalizacja odbywała się systemem "każdy z każdym" na boisku 3x3 metry, w czterech kategoriach wiekowych.

Harmonogram wejścia na egzamin ósmoklasisty.
Pierwsza książka...

23 kwietnia przypada Dzień Książki a 8 maja swoje święto mają bibliotekarze. Od samego rana 9 maja 2022 roku w młodszym oddziale przedszkolnym trwały przygotowania do odwiedzin w bibliotece szkolnej. Podczas zajęć dzieci poznały zawód bibliotekarza.

Witaj majowa jutrzenko!

3 maja to data szczególnie ważna w naszej szkole. Każdy Polak świętuje rocznicę Uchwalenia Konstytucji Trzeciego Maja. W związku z tym ważnym wydarzeniem uczniowie klasy 7a przygotowali akademię, która miała miejsce 04 maja 2022 roku. Zaproszeni goście, nauczyciele i uczniowie w skupieniu wysłuchali montażu słownego przybliżającego główne założenia Ustawy Rządowej uchwalonej 3 maja 1791 roku oraz historii jej powstania. Uroczysty nastrój podkreślały pieśni śpiewane przez szkolny zespół instrumentalno – wokalny prowadzony przez pana Leszka Kusza.

Dziecięca wędrówka z Marią Konopnicką

W środę, 11 maja 2022 r., z okazji trwającego XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, dzieci ze starszego oddziału przedszkolnego odwiedziły filię biblioteczną w Osieku nad Notecią. Przedszkolaki miały okazję wysłuchać wybranych wierszy Marii Konopnickiej, których bohaterami były żabki.

Listy kandydatów przyjętych oraz nieprzyjętych w postepowaniu rekrutacyjnym uzupełniającym do oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej im. Stanisława Staszica w Osieku nad Notecią

Poniżej przedstawiamy Państwu listy kandydatów przyjętych oraz nieprzyjętych w postępowaniu rekrutacyjnym uzupełniającym do oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej im. Stanisława Staszica w Osieku nad Notecią

"W podróż z Małym Księciem..."

W podróż w poszukiwaniu prawdziwej miłości i przyjaźni oraz w odkrwaniu odpowiedzi na pytanie, czym jest odpowiedzialność za drugiego człowieka, zabrali nas aktorzy Narodowego Teatru Edukacji z Wrocławia, którzy 10 maja przyjechali do Regionalnego Centrum Kultury w Pile, by w przedstawieniu teatralnym przypomnieć uczniom klas siódmych i ósmych treść „Małego Księcia”.

AKCJA PROFILAKTYCZNA 25-29.04.2022r.

Kwiecień jest miesiącem, w którym szczególną uwagę poświęcamy tematyce zdrowotnej i profilaktyce. W naszej szkole zorganizowaliśmy Akcję Profilaktyczną, w ramach której odbyły się różnego typu przedsięwzięcia profilaktyczne dotyczące problematyki zdrowia, w tym – zdrowia psychicznego, prawidłowego odżywiania, aktywności fizycznej oraz zapobiegania uzależnieniom.

Drugie miejsce w powiatowych eliminacjach turnieju BRD

W środę 27 kwietnia bieżącego roku uczniowie naszej szkoły: Kinga Głuszanowska, Amelia Miłosz, Korneliusz Sobek i Oliwier Stepa wzięli udział w powiatowych eliminacjach Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Eliminacje odbyły się na terenie Szkoły Podstawowej nr 11 oraz Miasteczka Ruchu Drogowego w Pile. W rywalizacji, oprócz naszego zespołu, wzięło udział 7 drużyn ze szkół podstawowych w Kosztowie, Ujściu, Wysokiej oraz Szkoły Podstawowej nr 6 i 11 w Pile.

Listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych w postępowaniu rekrutacyjnym do klasy pierwszej w Szkole Podstawowej im. Stanisława Staszica w Osieku nad Notecią

Poniżej przedstawiamy Państwu listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych w postępowaniu rekrutacyjnym do klasy pierwszej w Szkole Podstawowej im. Stanisława Staszica w Osieku nad Notecią

Informacja dla rodziców kandydatów zakwalifikowanych do oddziałów przedszkolnych
Listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym uzupełniającym do oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej im. Stanisława Staszica w Osieku nad Notecią

Poniżej przedstawiamy Państwu listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym uzupełniającym do oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej im. Stanisława Staszica w Osieku nad Notecią

Szkolny Dzień Ziemi

Ziemia to nasz jedyny, niezastąpiony dom. Co roku 22 kwietnia obchodzimy w naszej szkole Dzień Ziemi. Tegorocznym motywem przewodnim było hasło „Inwestujemy w naszą planetę”.

Obiekt monitorowany

Monitoring prowadzony jest w celu zapewnienia bezpieczeństwa i porządku oraz ochrony osób oraz mienia.
Administratorem danych osobowych w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych jest:
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica, 89-333 Osiek nad Notecią, ul. Szkolna 2
e-mail: sposieknn@interia.pl

Dziecięcy Telefon Zaufania

Koronawirus

Projekt edukacyjny PRGOK

wtorek 9 Sierpnia 2022.

Klara, Roman, Romuald

W szkole został powołany Inspektor Ochrony Danych Osobowych:
1. Tomasz Powała - Inspektor Ochrony Danych tel:503 585 225 e-mail: tomaszpowala@wp.pl
2. Marek Powała- z-ca Inspektora ochrony Danych tel: 504 230 997 e-mail: marek.powala@wp.pl