GOŚCIE Z ZAGRANICY NA LEKCJACH JĘZYKA ANGIELSKIEGO

W piątek 26 kwietnia do naszej miejscowości przyjechała grupa wolontariuszy anglojęzycznych z Fundacji "Wiatrak" w Bydgoszczy. Przybyli do Polski z Hiszpanii, Portugalii, Rumunii i Włoch. Wolontariusze prowadzili zajęcia dla uczniów klas gimnazjalnych w ramach realizowanego obecnie przez naszą szkołę projektu English Teaching Activities.

American Dream czyli uczniowie SP z wizytą w Amerykańskiej Szkole.

Dnia 5.04.2019 r. grupa uczniów należąca do projektu English Teaching Activities realizowanego w naszej szkole wyjechała na zaproszenie do Amerykańskiej Szkoły mieszczącej się w Konstancinie, na przedmieściach Warszawy. Głównym celem przedsięwzięcia było uczestnictwo w spektaklu w języku angielskim przygotowanym przez uczniów American School of Warsaw (ASW), a także zapoznanie się ze strukturą działania i funkcjonowaniem szkoły wg amerykańskiego systemu nauczania.

ANGLIŚCI W SZKOLE AMERYKAŃSKIEJ W KONSTANCINIE - PROGRAM RADY POLEK.

Zakończyła się kolejna edycja dwuetapowego programu dla nauczycieli języka angielskiego współpracujących z Polsko – Amerykańską Fundacją Rozwoju oraz Nidzicką Fundacją Rozwoju „NIDA”.

Łowiectwo w oczach dziecka

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XIV pilskim konkursie plastycznym o tematyce przyrodniczo - łowieckiej pt. "Łowiectwo w oczach dziecka".

KOMUNIKAT

Terminy zebrań z rodzicami:

ulica Szkolna 2 - 14 .05.2019 ( wtorek)

Klas I, IV -17.00
Klasy II, V -17.30
Klasy III, VI -18.00

ulica Główna 58 - 16.05.2019 ( czwartek)

klasy VII -17.00
Klasy VIII -17.30
Klasy III g. -18.00

Małgorzata Lewandowska

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM ( DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH )

Uczniowie naszej szkoły systematycznie biorą udział w Turnieju reprezentując gminę Wyrzysk w eliminacjach powiatowych jak i wojewódzkich. W tym roku rywalizacja przebiegła w dwóch grupach wiekowych: grupa I – uczniowie szkół podstawowych w wieku 10-12 lat (rocznikowo), grupa II – pozostali uczniowie.

Oddziały przedszkolne z wizytą w Centrum Ogrodniczym w Osieku.

W marcu oraz w kwietniu dzieci z obu oddziałów przedszkolnych zostały zaproszone na warsztaty ogrodnicze w Centrum Ogrodniczym „Agrorama” w Osieku nad Notecią.

Lista kandydatów przyjętych do klasy pierwszej

Lista kandydatów przyjętych do klasy pierwszej w Szkole Podstawowej w Osieku nad Notecią na rok szkolny 2019/2020

KOMUNIKAT

W związku z zakończonym postępowaniem rekrutacyjnym do oddziałów przedszkolnych informuję, że pozostały 4 wolne miejsca.
Od 24 kwietnia 2019 r. można składać wnioski o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej na rok szkolny 2019/2020 w postępowaniu uzupełniającym.
Harmonogram terminów postępowania uzupełniającego do oddziałów przedszkolnych przedstawia się następująco:

Lista kandydatów przyjętych do oddziału przedszkolnego

Lista kandydatów przyjętych do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Osieku nad Notecią na rok szkolny 2019/2020

KOMUNIKAT

Informuję, że egzamin ósmoklasisty odbędzie się zgodnie z harmonogramem, tj. w dn. 15-17 kwietnia 2019 r.

Dowozy ranne we wszystkie dni egzaminów według stałego grafiku (uczniowie przyjeżdżają na godz. 8.00), natomiast odwozy przedstawiają się następująco:
Poniedziałek (15.04.2019) o godz. 11.15
Wtorek (16.04.2019) o godz. 10.55
Środa (17.04.2019) o godz. 10.45

Proszę, aby uczniowie klas ósmych pamiętali o zabraniu na egzamin legitymacji szkolnych.

KOMUNIKAT

Informuję, że egzamin gimnazjalny dla uczniów klas trzecich odbędzie się zgodnie z harmonogramem, tj. w dn. 10-12 kwietnia 2019 r.

Dowozy ranne we wszystkie dni egzaminów według stałego grafiku (uczniowie przyjeżdżają na godz. 8.00), natomiast odwozy w środę i w czwartek o godz. 12.50, a w piątek o godz. 12.30.

Małgorzata Lewandowska

Lista kandydatów zakwalifikowanych do oddziałów przedszkolnych
Lista kandydatów zakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym do oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej w Osieku nad Notecią na rok szkolny 2019/2020
Marcowe wyniki konkursu literackiego "Tworzę, więc jestem"

W tym miesiącu mamy dwóch zwycięzców! W kategorii klas młodszych ponownie wygrał Mirosław Gajewski z klasy IV b, w klasach starszych zwyciężyła Julia Golla z klasy III b. Zapraszam Was do przeczytania dwóch różnych, aczkolwiek bardzo ciekawych opowieści.

Dzieci z Oddziałów Przedszkolnych otrzymały zaproszenie z Biblioteki Publicznej w Osieku nad Notecią.

Dzieci z Młodszego Oddziału Przedszkolnego odwiedziły bibliotekę, 20 lutego 2019 roku. Została im zaprezentowana seria książek pod nazwą „Poczytajki Pomagajki”. Bajki te pomagają małym czytelnikom zrozumieć różne postawy ludzkie. Pani bibliotekarka przeczytała przedszkolakom fragment historyjki Katarzyny Pruchnickiej pod tytułem „Nowa w przedszkolu”.

Czerwiec 2019

środa 26 Czerwca 2019.