"Dziś przedszkolak, jutro pierwszak"

21 marca w godzinach popołudniowych nasza szkoła miała zaszczyt gościć licznie przybyłych pięcio-, sześcio- i siedmiolatków wraz z rodzicami, rodzeństwem oraz dziadkami. Dzień Otwarty pod hasłem: "Dziś przedszkolak, jutro pierwszak" został zorganizowany przede wszystkim z myślą o dzieciach, które we wrześniu bieżącego roku rozpoczną naukę w szkole oraz oddziale przedszkolnym.

Walentynki 2014

W tym roku, ze względu na ferie zimowe, konkursy walentynkowe odbyły się 25 lutego. Nie przeszkadzało to jednak uczniom naszej szkoły, by dobrze się bawić.

Dyskoteka karnawałowa

27 lutego 2014 roku odbyła się dyskoteka karnawałowa w naszej szkole. Mamy już stałych bywalców, co nas bardzo cieszy. Na dyskotece, nie zabrakło rodziców, ale w roli opiekunów, no i nauczycieli.

"Drzwi Otwarte" w naszej szkole
Komunikat w sprawie naboru do oddziału przedszkolnego oraz klasy pierwszej
Bal karnawałowy w najmłodszych klasach

Karnawał to czas hucznych zabaw. Z tej okazji w naszej szkole dnia 20 lutego odbył się bal przebierańców, w którym wzięli udział uczniowie klas I – III oraz ich młodsze rodzeństwo.

Komunikat w sprawie naboru przedszkolnego
Dzień Babci i Dziadka w IIa

28 stycznia uczniowie klasy IIa zaprosili do szkoły swoje kochane Babcie i drogich Dziadków, aby w dedykowanych im wierszach i piosenkach wyrazić swoją miłość i wdzięczność za okazywane im co dzień serce.

Dzień Babci i Dziadka w IIIa

Dnia 22 stycznia 2014r. uczniowie klasy III a Szkoły Podstawowej w Osieku nad Notecią zaprosili swoje babcie i dziadków na uroczystość z okazji Ich święta do Restauracji Słoneczna.

Akcja "Pomożemy zimą nakarmić Burka i Kicię" zakończona!

Trzeci raz w naszej szkole, została zorganizowana akcja „Pomożemy zimą nakarmić Burka i Kicię”. Przedsięwzięcie to, miało na celu zbiórkę zimowego zapasu żywności oraz ciepłych koców i zabawek dla zwierząt ze schroniska w Bydgoszczy.

Przygoda z teatrem

Zanim niektórzy z uczniów mogli przywitać radosny czas ferii, musieli wykonać jeszcze jedno ważne zadanie. Mianowicie wystąpić przed najważniejszą dla nich publicznością - ukochanymi Rodzicami i Dziadkami.

Wielkie serce dla babć i dziadków

Uczniowie klas I ze Szkoły Podstawowej w Osieku nad Notecią ostatniego stycznia br. uczcili Dzień Babci i Dziadka.

Kochamy Was

30 stycznia uczniowie z klasy III b ze Szkoły Podstawowej w Osieku nad Notecią w szczególny sposób podziękowali babciom i dziadkom za ich miłość, dobroć i opiekę.

Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka w IIc.

Za oknem mroźna zima, jednak jest taki dzień w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, a to za sprawą ważnego święta – Dnia Babci i Dziadka. Z tej okazji 23 stycznia br. uczniowie klasy IIc zaprosili do szkoły babcie i dziadków, aby podziękować za miłość i dobroć, które otrzymują od swoich bliskich każdego dnia.

Świąteczna Zbiórka Żywności - grudzień 2013.

Jak co roku w naszej szkole była zbierana żywność dla rodzin najbardziej potrzebujących. I tym razem wynik tej akcji był imponujący.

Grudzień 2018

sobota 15 Grudnia 2018.