Tylko minuta dziennie i możesz pomóc
Konkurs "CSR- dziesięć na dziesięć"!

Biblioteka Szkoły Podstawowej w Osieku nad Notecią została zgłoszona do Konkursu , w którym nagrodą jest remont na kwotę 10 tysięcy złotych.
Spośród wszystkich zgłoszonych placówek 10 projektów, które otrzymają największą liczbę głosów, zostanie laureatami i, zgodnie ze zgłoszonymi potrzebami będą wyremontowane do końca 2016 roku. O wygranej decyduje głosowanie internautów.
Zgodnie z Regulaminem każdy użytkownik Internetu może oddać jeden głos dziennie przez specjalną aplikację dostępną na stronie
http://www.pekaespomaga.pl/library/details/id/144 podając swój adres e-mail.
Głosowanie trwa od 15 października do 5 listopada 2014.
Gorąco prosimy o wsparcie tego projektu i czynny udział w głosowaniu do 5 listopada. Razem możemy naprawdę dużo!

Stowarzyszenie na Rzecz Mieszkańców Osieka nad Notecią

Dyskoteka z okazji Dnia Chłopca

2 października 2014 odbyła się w Naszej szkole pierwsza dyskoteka w tym roku szkolnym, zorganizowana przez Samorząd Uczniowski, ale przy dużym wsparciu rodziców. I tym razem rodzice nie zawiedli i pomogli w opiece nad ich pociechami.

Wybory do SU

Zanim odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego i Pocztu Sztandarowego w naszej szkole, kandydaci prowadzili swoją „akcję wyborczą”. Przygotowali plakaty wyborcze, jak również zaprezentowali siebie i swój program wyborczy przed całą społecznością uczniowską.

Wolontariusze z Philipsa odnowili salę lekcyjną w Szkole Podstawowej

W sierpniu w Szkole Podstawowej im. Stanisława Staszica w Osieku nad Notecią wolontariusze z Philips Lighting Poland S.A oddział w Pile realizowali projekt „ŚWIAT NAUKI PRZYJAZNY DZIECIOM” w ramach Programu Wolontariatu Pracowniczego Philips Lighting Poland „inicJaTyWy z PHILIPSEM”.

Sprzątanie świata

W dniu 19.09.2014 uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w ogólnopolskiej akcji "SPRZĄTANIE ŚWIATA". Tegoroczna akcja przebiegała pod hasłem "Turysto szanuj środowisko!". Celem kampanii było zwrócenie uwagi na osobisty wpływ każdego Polaka na środowisko przyrodnicze poprzez unikania tworzenia odpadów i selektywną zbiórkę.

Nasi najmłodsi uczniowie

Klasa IA
Plan dowozów dla SP w Osieku n. Not.
Poniżej przedstawiamy państwu plan dowozów dla SP w Osieku n. Not.
Gminna Inauguracja roku szkolnego 2014/2015

1 września 2014 roku w Szkole Podstawowej w Osieku nad Notecią zainaugurowano nowy rok szkolny. Na uroczystość, która rozpoczęła się o godzinie 11.00 przybyli: Pani Maria Bratkowska- Burmistrz Wyrzyska, Pani Teresa Pinkowska - wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Wyrzysku, Pani Grażyna Maria Urbanek -Skarbnik Gminy, przewodnicząca Rady Rodziców przy osieckiej podstawówce Pani Karolina Stranz, dyrektorzy szkół z terenu naszej gminy, nauczyciele z zaprzyjaźnionych szkół, proboszcz miejscowej parafii ks. Adam Przyborski oraz ks. Dariusz Pruszyński.

Lista dzieci zakwalifikowanych do oddziału przedszkolnego

Poniżej przedstawiamy państwu listę dzieci zakwalifikowanych do oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej im. Stanisława Staszica w Osieku nad Notecią na rok szkolny 2014/15.

Rządowy program pomocy uczniom w 2014 r. "Wyprawka szkolna"

Uprzejmie informujemy, że wnioski o udzielenie pomocy finansowej uczniom na zakup podręczników i materiałów edukacyjnych w roku szkolnym 2014/2015 można pobrać w sekretariacie szkoły, od poniedziałku do piątku, od 8.00 do 15.00.

Komunikat ws. podręczników

W wykazie z czerwca pojawił się błąd w tytule podręcznika dla klasy drugiej. Proszę o zapoznanie się z poprawionym wykazem.

Za pomyłkę przepraszamy.

Jacek Wiśniewski

Przydział pierwszych klas
Poniżej przedstawiamy państwu przydział uczniów do klas pierwszych w roku szkolnym 2014-2015.
Wycieczka do Łeby

W piątek 13 czerwca br. klasy IV b i VI c udały się na długo oczekiwaną wycieczkę klasową do Słowińskiego Parku Narodowego. Celem wycieczki było poznanie krajobrazu nadmorskiego, a konkretnie ciągnących się wzdłuż plaż wydm, czyli wzniesień usypanych z piasku przez wiatr, plażowanie i odpoczynek w Łebie, wejście i zwiedzanie latarni morskiej w Czołpinie oraz relaks wodny w Aquaparku w Redzikowie.

Drzwi otwarte i kiermasz w gimnazjum

DRZWI OTWARTE I KIERMASZ UŻYWANYCH PODRĘCZNIKÓW SZKOLNYCH do gimnazjum odbędzie się w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Osieku nad Notecią

Harmonogram wprowadzania bezpłatnego dostępu do materiałów edukacyjnych

Poniżej przedstawiamy państwu harmonogram wprowadzania bezpłatnego dostępu do podręczników, materiałów edukacyjnych oraz materiałów ćwiczeniowych, przeznaczonych do obowiązkowych zajęć edukacyjnych z zakresu kształcenia ogólnego uczniom szkół podstawowych.

Marzec 2019

wtorek 19 Marca 2019.