545,392 unikalne wizyty

Nawigacja
Samorząd Uczniowski
Projekt ETAs - j. angielski
Linki
Turniej w Minisiatkówkę Dziewcząt i Chłopców.

W sobotę 25 maja 2013 roku w hali sportowej w Osieku nad Notecią odbył się Turniej w Minisiatkówkę Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych.

Kocham Cię Polsko!

30 kwietnia 2013 r. w Naszej szkole odbył się apel z okazji 222 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, na którym część artystyczną przedstawili uczniowie klas IVa i b.

Wycieczka do Gołańczy i Wągrowca.

27 kwietnia o godzinie 9.30 grupa 20 uczniów naszej szkoły wraz z opiekunami wyruszyło na wycieczkę do Gołańczy i Wągrowca. Byliśmy ciekawi co zobaczymy w sąsiedniej gminie.

Spotkanie informacyjne dla rodziców uczniów przyszłych klas pierwszych.
Dyrektor Szkoły Podstawowej

im. Stanisława Staszica w Osieku nad Notecią zaprasza rodziców dzieci, które 1 września 2013 roku rozpoczną naukę w klasie pierwszej, na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 29 kwietnia 2013 r. o godzinie 19.00 w stołówce szkolnej.

Na spotkanie zapraszam także rodziców, którzy nie podjęli jeszcze decyzji w sprawie rozpoczęcia nauki przez dzieci 6-letnie.

Władza w rękach uczniów! - 11 kwietnia 2013

Dzień Samorządności, to jeden z tych dni, które uczniowie lubią najbardziej. Miejsce Dyrektora zajęła Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Weronika Niemczyk, a jej zastępcą była Patrycja Lewandowska.

Sprawdzian uczniów klas VI.

Sprawdzian szóstoklasisty to jeden z pierwszych ważnych egzaminów w życiu każdego ucznia. Pisało go 4 kwietnia ponad 360 tys. uczniów klas szóstych w Polsce. Uczestnictwo w sprawdzianie jest jednym z warunków ukończenia szkoły podstawowej. Zgodnie z procedurami uczniowie pisali test 60 minut. Dla uczniów z dysfunkcjami czas trwania sprawdzianu został wydłużony o 30 minut.

"Wiosna w poezji".

22 marca 2013 r. chętni uczniowie klas 4 - 6 recytowali wybrane przez siebie wiersze, które tematycznie związane były z wiosenną przyrodą. Konkurs nosił bowiem tytuł „Wiosna w poezji”.

Apel z okazji świąt wielkanocnych.

W kalendarzu jest wiele dni wesołych i świątecznych, ale są i takie, które zmuszają nas do refleksji, powagi, szczególnej zadumy, a także radości, jaką niosą ze sobą. Jednym z takich świąt są Święta Wielkanocne.

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego.

W piatek 8 marca 2013 roku w Szkole Podstawowej nr 1 w Poznaniu odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego. Nasza szkołę reprezentował uczeń klasy VIa - Mirosław Deja.

Sprawdzian trzecioklasisty - pierwszy ważny egzamin w życiu każdego ucznia.

Sprawdzian w całej Polsce rozpoczął się o godz. 9. Najpierw uczniowie obejrzeli film, który miał im pomóc w odpowiednim przygotowaniu i skupieniu się przed tym ważnym wydarzeniem. Następnie przewodnicząca szkolnej komisji pani G. Nowicka przeczytała instrukcję, jak należy prawidłowo nanosić odpowiedzi.

8 marca w naszej szkole.

Dzień Kobiet – coroczne święto obchodzone w naszej szkole. Tego dnia chłopcy przygotowali dla wszystkich dziewcząt, tych małych i tych dużych, upominki w postaci kwiatka

Teatrzyk w szkole.

Z kolejną ciekawą propozycją przybyli do naszej szkoły aktorzy z krakowskiego Studia Małych Form Teatralnych. Tym razem dzieci obejrzały legendę o „Lechu, Czechu i Rusie”.

Obchody roku Tuwima w naszej bibliotece.

Uchwałą Sejmu VII kadencji z 7 grudnia 2012- rok 2013 został ogłoszony rokiem Juliana Tuwima. Bibliotekarki przygotowały dla uczniów szkoły kącik poświęcony twórczości Juliana Tuwima. Na wystawce można obejrzeć książki , które wyszły spod pióra tego świetnego pisarza. Można też obejrzeć okolicznościową gazetkę poświęconą poecie. Niektórzy uczniowie, na przerwach, czytają wybrane przez siebie wiersze.

Piżamy w zamian za pytanie!!!

To nie był żart! Uczniowie naszej szkoły przyszli w piątek 22 lutego 2013 do szkoły W PIŻAMACH! Oczywiście, kto chciał. W nagrodę za odwagę, uczniowie ci byli zwolnieni z pytania.

Ostatnia dyskoteka-7.02.2013.

Ostatnia dyskoteka już za nami, niestety. Musimy czekać aż do kwietnia. Trudno. Mimo wszystko bawiliśmy się wyśmienicie! Możecie to sprawdzić, oglądając zdjęcia z dyskoteki.

Znajdź nas na Facebook
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Jak do nas dojechać
Pogoda
Zegar
Kalendarz
Wrzesień 2018
Ni
Pn
Wt
Sr
Cz
Pt
So


1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Imieniny
Dzisiaj jest
czwartek 20 Września 2018.

Imieniny obchodzą:
Renata, Filipina, Eustachy