Świąteczna Zbiórka Żywności - grudzień 2013.

Jak co roku w naszej szkole była zbierana żywność dla rodzin najbardziej potrzebujących. I tym razem wynik tej akcji był imponujący.

Turniej piłki siatkowej - WOŚP 2014 Osiek nad Notecią.

11 stycznia 2014 roku na hali sportowej przy osieckim gimnazjum rozegrano kolejny turniej na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do rozgrywek zgłosiło się 10 zespołów, które zostały podzielone na 3 grupy eliminacyjne.

Podsumowanie 22 Finału WOŚP.

Sztab w Osieku nad Notecią organizował w tygodniu poprzedzającym wielki dzień imprezy towarzyszące.

Góra grosza.

Przeprowadzana corocznie w naszej szkole przez Samorząd Uczniowski i przy współpracy z Panią pedagog Grażyną Nowicką akcja charytatywna Góra grosza, ma na celu wspomóc dzieci wychowujące się poza własną rodziną, w tym na tworzenie i dofinansowanie domów dziecka, rodzinnych domów dziecka, pogotowi rodzinnych i rodzin zastępczych.

Gadżety na licytację WOŚP.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych w niedzielę 12 stycznia 2014r. od godziny 14:00 do licytacji gadżetów 22 Finału. Wszystkie pieniądze uzyskane z licytacji zostaną przekazane dla WOŚP.

Informacja ze Sztabu WOŚP w Osieku nad Notecią w sprawie organizacji 22. Finału.

Wzorem lat ubiegłych przy Szkole Podstawowej zawiązał się Sztab 22. Finału WOŚP. Hasłem przewodnim tego finału jest zawołanie - Na ratunek. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.

Dyskoteka z okazji WOŚP.
Jasełka w naszej szkole.

W tradycji chrześcijańskiej Boże Narodzenie to święta upamiętniające narodziny Jezusa Chrystusa. Jest to stała uroczystość liturgiczna przypadająca na 25 grudnia. Z tej okazji dnia 20 grudnia 2013r. w naszej szkole zostały przedstawione Jasełka, które wprowadziły nas w radosny nastrój świąt Bożego Narodzenia.

Turniej piłki siatkowej.
Realizacja projektu z przedsiębiorczości klasa Va

Już dziś uczniowie klasy Va żałują, że zajęcia się skończyły. Jak we wcześniejszym artykule pisałam, byli oni bardzo zaangażowani w realizację projektu i bardzo chętnie uczestniczyli w każdych zajęciach.

Najpiękniejsze lampy roratnie

Od piętnastu lat organizowany jest przez gminę Szydłowo Konkurs na Lampę Roratnią. Jubileuszową edycję wydarzenia podsumowano 9 grudnia br.

Koncert i akcja mikołajkowa.

5 i 6 grudnia były wyjątkowymi dniami w szkolnym życiu Szkoły Podstawowej w Osieku nad Notecią – obchodzono Mikołajki.

Andrzejki w Va.

Andrzejki to okazja, by uczniowie mogli spędzić czas w szkole ze swoimi rówieśnikami inaczej niż zwykle. Uczniowie klasy Va przygotowali mnóstwo zabaw andrzejkowych dla swoich koleżanek i kolegów.

Dyskoteka andrzejkowa.

Jak co roku Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę andrzejkową 28 listopada 2013 dla uczniów naszej szkoły.

Spotkajmy się ze Świętym Mikołajem.

W związku z Kiermaszem świątecznym „Spotkajmy się ze Św. Mikołajem” organizowanym przez Urząd Miejski w Wyrzysku w dniu 15.12.2013 r. (niedziela) planowane są dowozy z poszczególnych miejscowości według podanego harmonogramu.
Jednocześnie informujemy, że istnieje możliwość pojechania rodzica wraz z dzieckiem.
W czasie zbiórki, przewozu i pobytu na kiermaszu opiekę nad dziećmi sprawują rodzice lub prawni opiekunowie.

Styczeń 2019

środa 16 Styczenia 2019.