Dębowa Góra zdobyta!

27 września 2012 po lekcjach w szkole, uczniowie klasy IVa wybrali się ze swoją wychowawczynią Małgorzatą Lewandowską do rezerwatu Zielona Góra.

Informacje dotyczące wyprawki szkolnej w związku ze zmianą kryteriów dochodowych od 1.10.2012 r.

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 14.06.2012 roku w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy finansowej uczniom na zakup podręczników oraz zgodnie z pismem Ministra Edukacji Narodowej z 31.07.2012r. znak: DWST-043-49/CZ/2012 dotyczącego realizacji Rządowego programu pomocy uczniom w 2012r. – „Wyprawka szkolna” a w szczególności możliwości przedłużenia terminu składania wniosków w związku z zmianą kryteriów dochodowych w trakcie trwania programu, informujemy, że:

Sprzątanie świata w naszej szkole.

"Kocham, lubię, szanuję... nie śmiecę" - to hasło przewodnie tegorocznej akcji sprzątania świata, w której wzięli udział uczniowie naszej szkoły.

Inauguracja roku szkolnego 2012/2013.

3 września o godzinie 9.00 w Szkole Podstawowej im. Stanisława Staszica w Osieku nad Notecią zainaugurowano rok szkolny 2012/2013.

Wyprawka szkolna.

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 14.06.2012 roku w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy finansowej uczniom na zakup podręczników informujemy, że można ubiegac się o tzw. "wyprawkę szkolną".

Pożegnaliśmy Szkołę Podstawową...:(

Do południa o godz. 11.00, odbyła się część oficjalna zakończenia roku 2011/12 i szkoły podstawowej dla klas szóstych. Najpierw wręczenie świadectw, nagród i dyplomów przez Pana Dyrektora Jacka Wiśniewskiego i wychowawczynie: kl. VIa Pani I. Perlińska, VIb Pani Małgorzata Lewandowska i VI c Pani Żaneta Koniec – a następnie część artystyczna przygotowana przez uczniów klas szóstych.

"Bezpieczne Wakacje".

Tradycją naszej szkoły jest przeprowadzanie przed wakacjami konkursu na temat bezpieczeństwa. Tym razem miał on charakter plastyczny.

Dzień Ojca i Matki w IIa.

19 czerwca br. uczniowie klasy II b zaprosili swoich rodziców do szkoły na podwójną uroczystość: Dzień Matki i Dzień Ojca.

Zapraszamy na piknik rodzinny.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Osieka na piknik rodzinny, który odbędzie się w niedzielę 24 czerwca 2012r. na szkolnym boisku.

Wycieczka do Torunia i Ciechocinka.

Dnia 4 czerwca 2012 r. o godz. 6.15 uczniowie klasy III a i III b wraz z wychowawczyniami Kariną Pinkowską i Barbarą Kniołą wybrali się na jednodniową wycieczkę do Torunia i Ciechocinka.

Dzień Dziecka w rytmie "Koko koko euro spoko".

Dzień ten obchodziliśmy jako Szkolny Dzień Euro 2012 oraz Dzień Przyjaźni. Promowaliśmy sport jako element zdrowego trybu życia, a także zdrowie emocjonalne – rolę przyjaźni i życzliwej postawy wobec innych.

Dzień Matki w Zerówce

25 maja dzieci z oddziału przedszkolnego zaprosiły do szkoły swoje kochane mamy. W tym dniu dopisywała nie tylko pogoda ale i obecność wszystkich mam. Dzieci zaprezentowały program artystyczny oraz wręczyły swoim mamom laurki korale. Mamy były bardzo wzruszone.

Dzień Ziemi.

22 kwietnia świętowaliśmy Dzień Ziemi. Ten dzień przypomina nam, że Ziemia, na której mieszkamy, potrzebuje ochrony i opieki. W tym dniu powinniśmy na chwilę przystanąć i spojrzeć dookoła siebie. Co zobaczymy? …

Uroczystość z okazji Dnia Matki

Dnia 28 maja br. w klasie III b odbyła się uroczystość z okazji Dnia Matki. Na początku uczniowie przedstawili program artystyczny, przygotowany pod kierunkiem wych. Barbary Knioły.

Gminny Turniej w Minisiatkówkę Dziewcząt

W czwartek 31 maja 2012 roku w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Osieku nad Notecią odbył się IV Gminny Turniej w Minisiatkówkę Dziewcząt Szkół Podstawowych.

Luty 2019

środa 20 Lutego 2019.