705,203 unikalne wizyty

Nawigacja
Samorząd Uczniowski
Projekt ETAs - j. angielski
Linki
Sprawozdania finansowe
Dzień Dziecka.

W piątek 31 maja obchodzony był w naszej szkole Dzień Dziecka. Oczywiście w tym dniu lekcji nie było, ponieważ zaplanowany został ten dzień na rekreację ruchową i rywalizację sportową na wesoło. Tak więc obowiązywał w tym dniu strój sportowy i beztroski nastrój.

Dzień Matki w klasach I.

Dzień Matki to święto obchodzone corocznie 26 maja jako wyraz szacunku dla wszystkich matek. Ma na celu okazanie matkom szacunku, miłości, podziękowania za trud włożony w wychowanie. Z tej okazji uczniowie klas pierwszych zaprosili do szkoły swoje mamy.

Turniej w Minisiatkówkę Dziewcząt i Chłopców.

W sobotę 25 maja 2013 roku w hali sportowej w Osieku nad Notecią odbył się Turniej w Minisiatkówkę Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych.

Kocham Cię Polsko!

30 kwietnia 2013 r. w Naszej szkole odbył się apel z okazji 222 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, na którym część artystyczną przedstawili uczniowie klas IVa i b.

Wycieczka do Gołańczy i Wągrowca.

27 kwietnia o godzinie 9.30 grupa 20 uczniów naszej szkoły wraz z opiekunami wyruszyło na wycieczkę do Gołańczy i Wągrowca. Byliśmy ciekawi co zobaczymy w sąsiedniej gminie.

Spotkanie informacyjne dla rodziców uczniów przyszłych klas pierwszych.
Dyrektor Szkoły Podstawowej

im. Stanisława Staszica w Osieku nad Notecią zaprasza rodziców dzieci, które 1 września 2013 roku rozpoczną naukę w klasie pierwszej, na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 29 kwietnia 2013 r. o godzinie 19.00 w stołówce szkolnej.

Na spotkanie zapraszam także rodziców, którzy nie podjęli jeszcze decyzji w sprawie rozpoczęcia nauki przez dzieci 6-letnie.

Władza w rękach uczniów! - 11 kwietnia 2013

Dzień Samorządności, to jeden z tych dni, które uczniowie lubią najbardziej. Miejsce Dyrektora zajęła Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Weronika Niemczyk, a jej zastępcą była Patrycja Lewandowska.

Sprawdzian uczniów klas VI.

Sprawdzian szóstoklasisty to jeden z pierwszych ważnych egzaminów w życiu każdego ucznia. Pisało go 4 kwietnia ponad 360 tys. uczniów klas szóstych w Polsce. Uczestnictwo w sprawdzianie jest jednym z warunków ukończenia szkoły podstawowej. Zgodnie z procedurami uczniowie pisali test 60 minut. Dla uczniów z dysfunkcjami czas trwania sprawdzianu został wydłużony o 30 minut.

"Wiosna w poezji".

22 marca 2013 r. chętni uczniowie klas 4 - 6 recytowali wybrane przez siebie wiersze, które tematycznie związane były z wiosenną przyrodą. Konkurs nosił bowiem tytuł „Wiosna w poezji”.

Apel z okazji świąt wielkanocnych.

W kalendarzu jest wiele dni wesołych i świątecznych, ale są i takie, które zmuszają nas do refleksji, powagi, szczególnej zadumy, a także radości, jaką niosą ze sobą. Jednym z takich świąt są Święta Wielkanocne.

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego.

W piatek 8 marca 2013 roku w Szkole Podstawowej nr 1 w Poznaniu odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego. Nasza szkołę reprezentował uczeń klasy VIa - Mirosław Deja.

Sprawdzian trzecioklasisty - pierwszy ważny egzamin w życiu każdego ucznia.

Sprawdzian w całej Polsce rozpoczął się o godz. 9. Najpierw uczniowie obejrzeli film, który miał im pomóc w odpowiednim przygotowaniu i skupieniu się przed tym ważnym wydarzeniem. Następnie przewodnicząca szkolnej komisji pani G. Nowicka przeczytała instrukcję, jak należy prawidłowo nanosić odpowiedzi.

8 marca w naszej szkole.

Dzień Kobiet – coroczne święto obchodzone w naszej szkole. Tego dnia chłopcy przygotowali dla wszystkich dziewcząt, tych małych i tych dużych, upominki w postaci kwiatka

Teatrzyk w szkole.

Z kolejną ciekawą propozycją przybyli do naszej szkoły aktorzy z krakowskiego Studia Małych Form Teatralnych. Tym razem dzieci obejrzały legendę o „Lechu, Czechu i Rusie”.

Obchody roku Tuwima w naszej bibliotece.

Uchwałą Sejmu VII kadencji z 7 grudnia 2012- rok 2013 został ogłoszony rokiem Juliana Tuwima. Bibliotekarki przygotowały dla uczniów szkoły kącik poświęcony twórczości Juliana Tuwima. Na wystawce można obejrzeć książki , które wyszły spod pióra tego świetnego pisarza. Można też obejrzeć okolicznościową gazetkę poświęconą poecie. Niektórzy uczniowie, na przerwach, czytają wybrane przez siebie wiersze.

Znajdź nas na Facebook
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Jak do nas dojechać
Pogoda
Zegar
Kalendarz
Maj 2019
Ni
Pn
Wt
Sr
Cz
Pt
So1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Imieniny
Dzisiaj jest
niedziela 26 Maja 2019.

Imieniny obchodzą:
Filip, Paulina, Marianna