"Witaj Maj, Trzeci Maj".

Coraz trudniej jest przekonać młodych ludzi do świętowania i pamiętania o ważnych wydarzeniach historycznych. Próbę tę podjęli młodzi artyści z klas IV, którzy przygotowali uroczysty apel z okazji zbliżającej się rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja.

Pierwszaki w Wojewódzkim Ośrodeku Ruchu Drogowego.

W poniedziałek , 7 maja, uczniowie klas pierwszych pojechali do Piły na wycieczkę. Głównym punktem wyprawy był Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego.

Wycieczka na Dębową Górę

27 kwietnia 2012 roku chętni uczniowie udali się na szlak pod kierunkiem pana Cezarego Białczaka - opiekuna szkolnego koła turystycznego. Celem wędrówki było najwyższe wzniesienie w okolicy Dębowa Góra.

Dzień Samorządności w naszej szkole.

Od kilku lat Samorząd Uczniowski stara się, aby Dzień Samorządności w naszej szkole był atrakcyjny. Dużo wcześniej uczniowie wraz z opiekunkami prześcigali się w pomysłach, jak ten dzień umilić, zarówno uczniom jak i nauczycielom.

Sprawdzian VI klas.

Sprawdzian rozpoczął się we wtorek - 3kwietnia, o godz. 9 i trwał 60 minut. Dla uczniów z różnymi dysfunkcjami czas trwania sprawdzianu był przedłużony o dodatkowe 30 minut.

Apel wielkanocny.

W środę 4 kwietnia odbył się w naszej szkole uroczyty apel z okazji zbliżających się świąt wielkanocnych.

XX Konkurs Ortograficzny.

W minioną sobotę odbył się XX Konkurs Ortograficzny Szkół Podstawowych pod patronatem Prezydenta m. Piły. Nie zabrakło na nim także uczniów naszej szkoły.

To pierwszy tak poważny test w ich życiu.

W czwartek 29 marca o godz. 9.00 uczniowie klas III naszej szkoły, pisali Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty 2012 z Operonem

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego.

We wtorek 27 marca odbyło się w Poznaniu rozdanie nagród laureatom Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez Wielkopolskie Kuratorium Oświaty.

"Korczak dzieciom i o dzieciach".

Tradycją naszej szkoły stał się udział w Gminnym Konkursie Recytatorskim.
W tym roku wszyscy uczestnicy musieli się zmierzyć z prozą Janusza Korczaka – lekarza, pedagoga, pisarza, publicysty oraz działacza społecznego, który zginął wraz z wychowankami w komorze gazowej.

V Gminny Turniej Minipiłki Siatkowej Szkół Podstawowych.

Po raz piąty w Szkole Podstawowej w Osieku nad Notecią zorganizowany został Otwarty Gminny Turniej Minipiłki Siatkowej Szkół Podstawowych pod patronatem OSiR Wyrzysk oraz UKS Orzeł Osiek.

Finalista Konkursu Przyrodniczego.

1 grudnia 2011r. w naszej szkole odbył się etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego, w którym brało udział ośmioro uczniów z klas piątej i szóstej.

Ważne!!! Zmiana logowania do dziennika elektronicznego.

W związku ze zmianą serwera i oprogramowaniem dziennika elektronicznego, następuje również zmiana sposobu logowania do systemu.

Tańce, przebierańce.

W piątek 10 lutego w szkole odbył się bal karnawałowy, w którym wzięły udział najmłodsze dzieci z klas I-III i oddziału "0".

Akcja zbiórki żywności dla zwierzaków ze schroniska zakończona!

Drugi raz, w naszej szkole, została zorganizowana akcja „Pomożemy zimą nakarmić Burka i Kicię”. Cała szkoła włączyła się w nią bardzo licznie. Przedsięwzięcie to miało na celu zbiórkę zimowego zapasu żywności oraz ciepłych koców i zabawek dla zwierząt ze schroniska w Bydgoszczy.

Marzec 2019

wtorek 19 Marca 2019.