Październik -miesiącem Bibliotek Szkolnych

Obchody Międzynarodowego Dnia Bibliotek Szkolnych ( który przypada na dzień 22.10) w naszej szkole rozpoczął się 15 października. Obchody to cykl różnych imprez bibliotecznych, spośród których każdy czytelnik mógł wybrać coś dla siebie. Pomysłodawcami konkursów byli sami uczniowie, a szczególnie łącznicy z biblioteką, którzy przedstawili swoje propozycje na spotkaniach aktywu bibliotecznego.

Ślubowanie klas pierwszych.

Dnia 12 października 2012 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość Ślubowania uczniów klas pierwszych. Pierwszoklasiści, w obecności dyrekcji szkoły – pana Jacka Wiśniewskiego i pani Henryki Trojanowskiej-Białczak, wychowawców, rodziców oraz starszych kolegów, zostali pełnoprawnymi uczniami szkoły.

Samorząd Uczniowski już działa!

Rozpoczął się nowy rok szkolny, a z nim działalność Samorządu Uczniowskiego.

Dyskoteka!!!

W czwartek, 4X 2012 roku Samorząd Uczniowski zorganizował pierwszą dyskotekę w tym roku szkolnym.

Dębowa Góra zdobyta!

27 września 2012 po lekcjach w szkole, uczniowie klasy IVa wybrali się ze swoją wychowawczynią Małgorzatą Lewandowską do rezerwatu Zielona Góra.

Informacje dotyczące wyprawki szkolnej w związku ze zmianą kryteriów dochodowych od 1.10.2012 r.

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 14.06.2012 roku w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy finansowej uczniom na zakup podręczników oraz zgodnie z pismem Ministra Edukacji Narodowej z 31.07.2012r. znak: DWST-043-49/CZ/2012 dotyczącego realizacji Rządowego programu pomocy uczniom w 2012r. – „Wyprawka szkolna” a w szczególności możliwości przedłużenia terminu składania wniosków w związku z zmianą kryteriów dochodowych w trakcie trwania programu, informujemy, że:

Sprzątanie świata w naszej szkole.

"Kocham, lubię, szanuję... nie śmiecę" - to hasło przewodnie tegorocznej akcji sprzątania świata, w której wzięli udział uczniowie naszej szkoły.

Inauguracja roku szkolnego 2012/2013.

3 września o godzinie 9.00 w Szkole Podstawowej im. Stanisława Staszica w Osieku nad Notecią zainaugurowano rok szkolny 2012/2013.

Wyprawka szkolna.

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 14.06.2012 roku w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy finansowej uczniom na zakup podręczników informujemy, że można ubiegac się o tzw. "wyprawkę szkolną".

Pożegnaliśmy Szkołę Podstawową...:(

Do południa o godz. 11.00, odbyła się część oficjalna zakończenia roku 2011/12 i szkoły podstawowej dla klas szóstych. Najpierw wręczenie świadectw, nagród i dyplomów przez Pana Dyrektora Jacka Wiśniewskiego i wychowawczynie: kl. VIa Pani I. Perlińska, VIb Pani Małgorzata Lewandowska i VI c Pani Żaneta Koniec – a następnie część artystyczna przygotowana przez uczniów klas szóstych.

"Bezpieczne Wakacje".

Tradycją naszej szkoły jest przeprowadzanie przed wakacjami konkursu na temat bezpieczeństwa. Tym razem miał on charakter plastyczny.

Dzień Ojca i Matki w IIa.

19 czerwca br. uczniowie klasy II b zaprosili swoich rodziców do szkoły na podwójną uroczystość: Dzień Matki i Dzień Ojca.

Zapraszamy na piknik rodzinny.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Osieka na piknik rodzinny, który odbędzie się w niedzielę 24 czerwca 2012r. na szkolnym boisku.

Wycieczka do Torunia i Ciechocinka.

Dnia 4 czerwca 2012 r. o godz. 6.15 uczniowie klasy III a i III b wraz z wychowawczyniami Kariną Pinkowską i Barbarą Kniołą wybrali się na jednodniową wycieczkę do Torunia i Ciechocinka.

Dzień Dziecka w rytmie "Koko koko euro spoko".

Dzień ten obchodziliśmy jako Szkolny Dzień Euro 2012 oraz Dzień Przyjaźni. Promowaliśmy sport jako element zdrowego trybu życia, a także zdrowie emocjonalne – rolę przyjaźni i życzliwej postawy wobec innych.

Maj 2019

niedziela 26 Maja 2019.