Szkoła Podstawowa w Osieku nad Notecią

Listopad 2019

piątek 22 Listopada 2019.

Cecylia, Jonatan, Stefan
Pożegnaliśmy Szkołę Podstawową...:(

Do południa o godz. 11.00, odbyła się część oficjalna zakończenia roku 2011/12 i szkoły podstawowej dla klas szóstych. Najpierw wręczenie świadectw, nagród i dyplomów przez Pana Dyrektora Jacka Wiśniewskiego i wychowawczynie: kl. VIa Pani I. Perlińska, VIb Pani Małgorzata Lewandowska i VI c Pani Żaneta Koniec – a następnie część artystyczna przygotowana przez uczniów klas szóstych.

"Bezpieczne Wakacje".

Tradycją naszej szkoły jest przeprowadzanie przed wakacjami konkursu na temat bezpieczeństwa. Tym razem miał on charakter plastyczny.

Dzień Ojca i Matki w IIa.

19 czerwca br. uczniowie klasy II b zaprosili swoich rodziców do szkoły na podwójną uroczystość: Dzień Matki i Dzień Ojca.

Zapraszamy na piknik rodzinny.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Osieka na piknik rodzinny, który odbędzie się w niedzielę 24 czerwca 2012r. na szkolnym boisku.

Wycieczka do Torunia i Ciechocinka.

Dnia 4 czerwca 2012 r. o godz. 6.15 uczniowie klasy III a i III b wraz z wychowawczyniami Kariną Pinkowską i Barbarą Kniołą wybrali się na jednodniową wycieczkę do Torunia i Ciechocinka.

Dzień Dziecka w rytmie "Koko koko euro spoko".

Dzień ten obchodziliśmy jako Szkolny Dzień Euro 2012 oraz Dzień Przyjaźni. Promowaliśmy sport jako element zdrowego trybu życia, a także zdrowie emocjonalne – rolę przyjaźni i życzliwej postawy wobec innych.

Dzień Matki w Zerówce

25 maja dzieci z oddziału przedszkolnego zaprosiły do szkoły swoje kochane mamy. W tym dniu dopisywała nie tylko pogoda ale i obecność wszystkich mam. Dzieci zaprezentowały program artystyczny oraz wręczyły swoim mamom laurki korale. Mamy były bardzo wzruszone.

Dzień Ziemi.

22 kwietnia świętowaliśmy Dzień Ziemi. Ten dzień przypomina nam, że Ziemia, na której mieszkamy, potrzebuje ochrony i opieki. W tym dniu powinniśmy na chwilę przystanąć i spojrzeć dookoła siebie. Co zobaczymy? …

Uroczystość z okazji Dnia Matki

Dnia 28 maja br. w klasie III b odbyła się uroczystość z okazji Dnia Matki. Na początku uczniowie przedstawili program artystyczny, przygotowany pod kierunkiem wych. Barbary Knioły.

Gminny Turniej w Minisiatkówkę Dziewcząt

W czwartek 31 maja 2012 roku w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Osieku nad Notecią odbył się IV Gminny Turniej w Minisiatkówkę Dziewcząt Szkół Podstawowych.

Wycieczka do Poznania.

Maj i czerwiec, to niewątpliwie miesiące, które sprzyjają klasowym wyjazdom. Dlatego klasy IV a i IV b, pod opieką pań Marii Dury, Małgorzaty Stramel i Joanny Lewandowskiej postanowiły w tym czasie wybrać się na wycieczkę do Poznania.

Gminny Konkurs Ortograficzny o Pióro Burmistrza.

Jak co roku, tak i w tym, w naszej szkole odbył się Gminny Konkurs Ortograficzny o Pióro Burmistrza. Do ortograficznych zmagań - oprócz naszej - przystąpiły szkoły podstawowe z Wyrzyska, Falmierowa i Kosztowa.

Konkurs wiedzy o patronie szkoły Stanisławie Staszicu.

Integralną częścią obchodów majowych świąt był szkolny konkurs wiedzy o życiu i twórczości naszego duchowego przewodnika Stanisława Staszica.

"Witaj Maj, Trzeci Maj".

Coraz trudniej jest przekonać młodych ludzi do świętowania i pamiętania o ważnych wydarzeniach historycznych. Próbę tę podjęli młodzi artyści z klas IV, którzy przygotowali uroczysty apel z okazji zbliżającej się rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja.

Pierwszaki w Wojewódzkim Ośrodeku Ruchu Drogowego.

W poniedziałek , 7 maja, uczniowie klas pierwszych pojechali do Piły na wycieczkę. Głównym punktem wyprawy był Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego.